Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem szereti a...

Vajon miért nem szereti a párom a családomat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Az első 2 évben sokszor veszekedtünk a párommal, én akkor elmentem haza a szüleimhez. Tett velem olyat a párom amit nagyon nem szabadott volna, de én megbocsátottam akkor neki. Persze a szüleimnek nem tetszett amiket tett velem, és ezt el is mondták a páromnak. (Akkor meg kiskorú voltam)


Azóta jobb a helyzet, a szüleim is túl tették magukat azon amiket tett velem akkoriban, viszont a párom nagyon utalja őket. Gondolom azért, mert akkoriban a szüleim megmondták neki a magukét, hogy nem hagyják azt, hogy engem pofozgasson, stb stb …


Azóta sose akar jönni velem a szuleimhez, pedig a szüleim azóta nagyon megszerették mert látják hogy már nem bánt engem, és jól bánik velem. Mindig kérdezik hogy miért nem jött el velem, mi az oka én meg mindig csak hazudok nekik hogy dolga van vagy valami mas, és már kínosan érzem magam hogy akárhányszor megyek, o nem jön velem .. Akkor sokszor rondan is beszél róluk, múltkor például azt mondta rájuk hogy szrhaziak, putriban élnek (pedig nekem az az otthonom, ott nőttem fel) és nem is putri … Nemtudom már mit tegyek, mindennap szinte össze veszünk ezen, mert o nem szereti az én családomat, pedig soha semmi rosszat nem tettek vele, ellenben az o szülei velem … Mit tehetnék?


Ha valami nem világos akkor nyugodtan kérdezzetek …


20/L



2022. márc. 19. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
100%

OK, akkor nézzük sorjában. Ez a csodálatos" fiú pofozgat (na jó, nem most, már 2 éve), szarházinak nevezi a szüleidet, akik csodával határos módon nem verték őt sz.rrá anno, amikor a kiskorú lányukat egy valóban szarházi bántotta, terrorizálta. Ezek után még van pofája lenézi őket, mert szerinte putriban élnek, mellé egy sznob majom, mert azt hiszi, attól ő értékesebb, mert jómódú családba született.


Tényleg egy arany ember, én is ragaszkodnék hozzá, de nagyon és az lenne a legnagyobb gondom, hogy ez a kincset érő fiú miért nem kedveli a szüleimet.

2022. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%

Na vajon?

Mert anno megmondtak neki a frankot, es faj neki az igazsag, hogy egy budos nőverő bunko, nem tud megbocsatani nekik ezert. Az ilyen nem fog valtozni, es ha te sem valtoztatsz, szep lassan elmar a csaladod mellol, aztan azt csinal veled, amihez kedve van. Mivel a csaladodat nem fogja tobbe erdekelni, mi van veled, majd ujra megver, nem csak verbalisan bantalmaz, mint most.

20 eves vagy, elso komoly kapcsolat, ertheto hogy naivan azt gondolod, ez normalis, de hidd el, ez minden, csak epp normalis nem. Nem mondom, hogy hagyd ott, csak gondolkodj el ezen, igaz anonim oldal, de mindenkinek nagyon hasonlo a velemenye. Nem veletlenul.

2022. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
97%

Sajnos soha nem fog megváltozni. Hidd el. Lehet hogy nem pofoz meg, de most már szavakkal bánt, mert abból neki nem lehet baja. Most a szüleidet szidja, majd később a barátaidat is. Aztán ha már senkivel nem találkozol miatta, mert nem szeretik, vagy állandóan csak veszekszik veled emiatt, akkor majd újra bánthat téged, mert teljesen egyedül leszel.

Hiába állítja hogy szeret. Aki szeret az tisztel, és ő nem úgy tűnik mint aki tisztel téged. Nehéz elhinned, de ez bizony egy bántalmazó kapcsolat, amiben minél tovább maradsz, annál jobban elcsesződik az életed. Nekem is 6 évembe telt annak idején és igen keserves lett a vége. Hiába ígért fűt fát, sosem változott meg. Aztán mikor elhagytam, még fenyegetett is, a családomat zaklatta stb.

Jobb minél hamarabb megszabadulni tőle. Ha nekem nem hiszel, olvass utána, milyen egy bántalmazó kapcsolat egy narcisztikus emberrel. Magatokra fogsz ismerni!

2022. márc. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj sajnos igazuk van az elottem iroknak! Ha teheted minnel elobb hagyd ott! Nekem azt mondta anyum ha egyszer megutok egy not o fogja eltorni a kezem! Igazat kell neki adnom! Not SOGA SEMMIERT NEM UTUNK MEG! A baratod meg soha nem fog megvaltozni! Fiatal vagy meg elotted az elet fogsz magadnak talalni olyan embert aki teged is es a csaladodat is megfogja becsulni!!! Menekulj amig nem keso!
2022. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
97%

Nekem fontos, hogy a párom tisztelje a családomat és ha ilyeneket mondana rá, azonnal otthagynám. Nem ismerem ezt a srácot, de nekem nem tűnik egy jóérzésű, jó lelkű embernek. Semmi joga szidni azt a családot, aki szeretetben nevelte fel a gyerekeit és mindent megadtak, amit tudtak.

Ez nem egy jó társ.

2022. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom a kerdezo most jobb korulmenyek kozott el, mint anno otthon, ezert ragaszkodik ennyire ehhez a faszhoz. Ha valaki anyagilag es erzelmileg is kiszolgaltatott helyzetben van, az nem konnyu, de muszaj lepni.


Kicsikem, a penz nem minden. Koltozz haza, vagy ahova akarsz, de ne maradj egyutt ezzel az idiotaval.

2022. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
12%

Berkes a veresre.

Másik ha nem akar menni nem megy, miért kell erőltetni?

2022. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló helyzetben voltam, mint te. Vége lett a kapcsolatnak, azóta rendben van az életem. Aki a családomat szidja, az nem lehet az életem része és kész. Ráadásul ott rontottad el a dolgot, hogy a pofozgatás után visszafogadtad. Ott kellett volna elvágni a dolgot. Kicsit nőj fel, nézd más szemszögből a dolgot, ne maradj egy ilyen kapcsolatban, mert örökké ez lesz, sosem fog változni!
2022. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ő ütött meg téged, ami a szüleidnek teljesen termesztes módon nem tetszett (bár nem is értem, hogy miért nem taposták ki a belét emiatt, no mindegy), és még ő van felháborodva meg szidja a szüleidet. Ezt a faszt, már bocs!

Az első kapcsolatom egyébként nekem is hasonló volt, annyiban volt más, hogy habár ő fizikailag nem bántott, csak egyszer megszorongatott, de verbálisan, mentálisan folyamatosan, közel 5 éven át. A végére nem voltam jóban a családommal (mert ők ezt ugye látták, de én meg leszartam kb mert szerelmes voltam, mint az anyadisznó), nem voltak barátaim, totál egyedül voltam, csak ő volt nekem. Nem kis erő és elszántság kellett ahhoz, hogy kilépjek a kapcsolatból, sőt igazából annyira féltem elhagyni őt, hogy ő szakított velem egy dühroham alkalmával (ez egyébként egész gyakori jelenség volt nála, mármint a szakítás, ha felment benne a pumpa), aztán akkor mikor lehiggadtam és jött a szokásos visszasündörgés, erőt vettem magamon és nem engedtem, persze az én rohadt anyámat ezért is. Egyébként folyton szidta a szüleimet, az egész családomat, a barátaimat, mindenkit, aki hozzám tartozott. Nagyon nehezen léptem tovább, ezután évekig nem volt senkim, de ahogy elkezdett kinyílni a világ és elkezdtem ismerkedni, rájöttem, hogy egy jó kapcsolat, egy normális férfi egyáltalán nem ilyen. Nehéz kilépni, de tedd meg mielőbb, mert a végén tényleg totál egyedül és magadra maradsz egy szociopata mellett.

2022. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, de ha az én párom egy rossz szóval is illetné a szüleimet abban a pillanatban dobnám ki és soha többé rá se gondolnék. Képzeld el, az én párom sem kedveli az összes rokonomat, vannak, akikkel nem jön ki jól. Azonban sosem veszekedne velük és nekem is csak nagyon mérsékelten mond róluk negatív dolgokat.Ez teljesen rendben van, nem kedvelhetünk mindenkit, viszont amit a te párod csinál az mindennek az alja. A szüleid megbocsátottak neki, az lenne a minimum hogy ezek után még inkább hálás nekik...

Én tuti azonnal szakítanék, de ha te nem akarsz, akkor ülj le beszélni vele.

2022. márc. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!