Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem szereti a...

Vajon miért nem szereti a párom a családomat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Az első 2 évben sokszor veszekedtünk a párommal, én akkor elmentem haza a szüleimhez. Tett velem olyat a párom amit nagyon nem szabadott volna, de én megbocsátottam akkor neki. Persze a szüleimnek nem tetszett amiket tett velem, és ezt el is mondták a páromnak. (Akkor meg kiskorú voltam)


Azóta jobb a helyzet, a szüleim is túl tették magukat azon amiket tett velem akkoriban, viszont a párom nagyon utalja őket. Gondolom azért, mert akkoriban a szüleim megmondták neki a magukét, hogy nem hagyják azt, hogy engem pofozgasson, stb stb …


Azóta sose akar jönni velem a szuleimhez, pedig a szüleim azóta nagyon megszerették mert látják hogy már nem bánt engem, és jól bánik velem. Mindig kérdezik hogy miért nem jött el velem, mi az oka én meg mindig csak hazudok nekik hogy dolga van vagy valami mas, és már kínosan érzem magam hogy akárhányszor megyek, o nem jön velem .. Akkor sokszor rondan is beszél róluk, múltkor például azt mondta rájuk hogy szrhaziak, putriban élnek (pedig nekem az az otthonom, ott nőttem fel) és nem is putri … Nemtudom már mit tegyek, mindennap szinte össze veszünk ezen, mert o nem szereti az én családomat, pedig soha semmi rosszat nem tettek vele, ellenben az o szülei velem … Mit tehetnék?


Ha valami nem világos akkor nyugodtan kérdezzetek …


20/L



2022. márc. 19. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
86%

hogy nem hagyják azt, hogy engem pofozgasson - eddig olvastam. Nem érdekel a hisztid.


Majd amikor agyonver sem kell ide jönnöd problémázni - mert nyugi, idő kérdése.


Egyébként a családod helyében az életben nem akarnám látni azt az idiótát.

2022. márc. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
43%
Elmondom mi lesz ebből ma. A pasi nem megy. A csaj elkezdi összerakni a ruháját. A csávó összeveri. A csaj kipakolja a ruháját és elteszi a bőröndöt. 😂😂
2022. márc. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 A kérdező kommentje:
Nemtudom neked utolsó miért vicces az, ha valakit osszevernek és terrorizaljak! :)
2022. márc. 20. 08:12
 44/64 A kérdező kommentje:
De nem is akarom megtudni mik járnak a fejedben! :)
2022. márc. 20. 08:12
 45/64 anonim ***** válasza:
90%

43


Talán a sokkolás kicsit segít felébredned abból a kibas*ott álomvilágból amiben élsz. Egy bántalmazóval. :) Akit még védesz is és azt hiszed kompromisszumkész lesz.

Drága, nem vicces, ha valaki megvernek, vagy terrorizálnak? Dehát veled ez történik 4 éve, mégis véded azt a férfit.


Nézz már magadba. :)

2022. márc. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
96%
Az a legdurvább az egészben, hogy te lenyeled, hogy alázza a szüleid, akik a bántalmazódat számon kérték. Hogy ez a pasi úgy áll hozzá, hogy még ő van megsértve. Pedig alap, hogy aki a gyerekem bántja, annak a farkára lépek.
2022. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
89%
Nem is tudom minek drukkolok inkább, hogy menjen segíteni a srác, vagy hogy szakíts vele. Minden esetre sok szerencsét neked, és majd írd meg mi lett a vége!
2022. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
92%

Gyerekek!

Nyilván azt mindenki tudja mi lenne a legjobb szegény lánynak és mindenki el is mondja a véleményét, ami tök jó, de azért ne felejtsétek el az éremnek két oldala van! Amikor ott a rózsaszín felhő körülötte akkor Te se látod olyan szörnyűnek a dolgokat, mint egy kívülálló!

Tényleg az lenne a legjobb, ha ez a szegény lány összepakolná a cuccait és haza költözne egy biztonságba a szüleihez és idővel találna magának egy olyan pasit, aki tényleg meg is érdemli a lány szeretetét.

Alázzák őt rendesen a pasija részéről szerintem nincs szüksége arra, hogy még mi is alázzuk szegénykét, hogy milyen butuska. (Bocsánat kérdező)

Próbáljatok meg neki normálisan segíteni légyszíves.

Köszönöm

2022. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
86%

48

Csak egyesek nem s*opnak ilyen ember mellett 4 évet és hallgatnak a jó szóra. :D Én is hallgattam, 2 év után úgy baxtam ki mint macskát xarni. Mert aki 4 évig tűri, az fogja 10-ig is. Nem most van itt az ideje finomkodni a lelkével.

2022. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
94%

49

amikor még 20 éves voltál Te is másképpen láttad a dolgokat. Gondolom azota már idosebb lettél és másképpen látod a dolgokat! Hidd el nekem, hogy a nok leginkább (emberek) félnek változtatni az életukon. Pasiban is van olyan mint a kérdezoben. Mondhatnám azt is, hogy lusták az emberek és a kimozdulni a konfort zonájukbol. Ne vedd magadra kérdező!!!

Mindenki panaszkodik, hogy jaj nekem igy szar meg ugy szar az életem és ez meg az a bajom vele, de arra már nem képes, hogy változtasson a dolgokon inkább ugyan abba a ganéba tapossa le az egész vagy élete nagy részét

2022. márc. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!