Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem szereti a...

Vajon miért nem szereti a párom a családomat?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt. Az első 2 évben sokszor veszekedtünk a párommal, én akkor elmentem haza a szüleimhez. Tett velem olyat a párom amit nagyon nem szabadott volna, de én megbocsátottam akkor neki. Persze a szüleimnek nem tetszett amiket tett velem, és ezt el is mondták a páromnak. (Akkor meg kiskorú voltam)


Azóta jobb a helyzet, a szüleim is túl tették magukat azon amiket tett velem akkoriban, viszont a párom nagyon utalja őket. Gondolom azért, mert akkoriban a szüleim megmondták neki a magukét, hogy nem hagyják azt, hogy engem pofozgasson, stb stb …


Azóta sose akar jönni velem a szuleimhez, pedig a szüleim azóta nagyon megszerették mert látják hogy már nem bánt engem, és jól bánik velem. Mindig kérdezik hogy miért nem jött el velem, mi az oka én meg mindig csak hazudok nekik hogy dolga van vagy valami mas, és már kínosan érzem magam hogy akárhányszor megyek, o nem jön velem .. Akkor sokszor rondan is beszél róluk, múltkor például azt mondta rájuk hogy szrhaziak, putriban élnek (pedig nekem az az otthonom, ott nőttem fel) és nem is putri … Nemtudom már mit tegyek, mindennap szinte össze veszünk ezen, mert o nem szereti az én családomat, pedig soha semmi rosszat nem tettek vele, ellenben az o szülei velem … Mit tehetnék?


Ha valami nem világos akkor nyugodtan kérdezzetek …


20/L



2022. márc. 19. 16:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazó. Most éppen szavakkal, de ha ki mersz egyszer állni magadért vagy a szüleidért megint kapni fogsz.

Tényleg egy ilyennel akarsz lenni? Egy ilyennek akarsz majd egyszer esetleg gyereket szülni?

Egy csepp tartás sincs benned?

2022. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 A kérdező kommentje:
De van bennem tartás .. Mindig reménykedem, hogy talán egyszer megváltozik és látja, hogy a szüleimet tényleg nincs oka bántani …
2022. márc. 19. 16:33
 13/64 anonim ***** válasza:
60%

A pofozgatas egy dolog, sokan felfujjak, le se kellett volna irjad 😀

De az hogy anyadekat szarhazinak nevezi...hat... jol valasztottal

2022. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
95%

A te bajod az, hogy szerintem kb első pasid volt, ami komoly, és még most is szereted, minden xar ellenére, VAKON.

Ébredj fel! Tudom milyen, mert benne voltam. Mindig elfeledtem mikor bántott, mindig elfeledtem, hogy hogy alázott, miket mondott, miket kért tőlem, amiket soha nem akartam.

De azt hittem mindenen segít az, hogy mi szeretjük egymást.

Kislány, a szerelem nem ilyen. Ez csak ragaszkodás, ragaszkodás a múlthoz, a szép emlékekhez.

Ennél ezerszer jobbat fogsz találni, ő meg remélhetőleg soha senkit.

Én is találtam ezerszer jobbat. Olyan ezerszer jobbat, aki az exemet verte volna xarrá, ha kértem volna, mikor elmondtam neki milyen dolgai voltak, miket mondott nekem mindig.

Olyan embert kell találnod, aki nem ócsárol így senkit a közeledben, főleg nem téged.

2022. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
96%

De hogy normalisan valaszoljak, mi lenne ha egyszer a szuleid mennenek el hozzatok es leultetnek az uradat beszelgetni? Ha ferfi a talpan akkor nem csak a hatuk mogott fog ajvekolni hanem megmondja a frankot szemtol szembe. Es majd akkor kitalalod mit akarsz.

De valoszinuleg te allandoan hagyod magad, egyszer se mondtad neki hogy meg egy ilyen szolasod van anyamekra, a kisszeket szetverem azon a gorcs fejeden

2022. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
98%
nem változnak meg. arra ne építs egy kapcsolatot
2022. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
96%

A családod szeret és jót akar. A seggfej nem.

Szerinted???

2022. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy nem teremt ilyen helyzetet, ha sarkára állna kapná a "pofozgatást".
2022. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
93%

Van benned tartás?

Na ne viccelj! Akkor a pofozgatás után vissza sem mentél volna hozzá.


De ha neked ez kell... legyél boldog egy ilyen kapcsolatban. Én nem tűrném el, hogy a szüleimről így beszéljen, főleg, hogy oka nincs rá.

2022. márc. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏼‍♀️

Paros labbal rugtam volna p.csan, ha kezet emel ram...

De a verbalis bantalnazas sem semmi.

Miert turod el ezeket neki? Aranyf.sza van?

2022. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!