Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyetértetek hogy csak akkor...

Egyetértetek hogy csak akkor érdemes gyereket vállalni ha tudunk neki adni is valamit?

Figyelt kérdés
Az élelmezésen, iskoláztatáson kívül.
2022. márc. 18. 18:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Szerintem alap, hogy nem a semmire szülök, és nem azt várom, hogy 18 éves kora után majd maga megoldja az életét.

2022. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Mi az, B, most már a szüleid a hibásak a semmirekellő életedért? Mondtuk már, hogy szedd már össze magad, a lehetőség megvan benned.
2022. márc. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz kérdés,mert ugye nem az elöző generáció dolga megteremteni mindent a fiataloknak,mert életképtelenné válik.De azért illik nem pusztaseggel elengedni a nagyvilágba,csak adsz a sajátodnak ha már a világra hoztad.Nagyon vékony jég ez.Ismerősöm 4-4 milliót adott a gyerekeinek amikor eljött az idelye.Ez elég volt lakásönerőre,egy használt jó autóra.Adott is,a gyerekeknek is hozzákellett tenni.Szerintem jól oldotta meg.
2022. márc. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
56%

Valami alap legyen persze.

Egy kis lakàs még ha hiteltörlesztés folyamatban van úgy is vagy hàz.

Kis megtakarítàs sem àrt de mondjuk a mai vilàgban az se egyszerű.

2022. márc. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Érdekes téma ez. Itt mindig mindenki szajkózza hogy aki legalább egy lakást nem tud a gyerek alá tenni az milyen önző ha mégis gyereket vállal, de közben azt is hangoztatják hogy az milyen önző, aki nem vállal gyereket 😃

Mindegy hogy van rajta sapka, vagy nincs rajta sapka.

2022. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%
Persze, csupasz s.ggre nem szülünk, szerintem ez minden értelmesebb embernél alap.
2022. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy lakás önerő korrekt. Én ennyit tudtam adni a lányomnak, plusz nappalin járt egyetemre (nem büfészak), és mellette nem kellett dolgoznia, eltartottuk. Ennyit tudtunk tenni úgy, hogy azért saját magunk alól ne söpörjünk ki mindent.
2022. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Valami alatt mit értesz?
2022. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
Ha a családi pótlék kétszeresét félreteszi valaki 19 éven át, akkor 6+ milliót tud adni majd a gyereknek. Szerintem ez nem nagy összeg, és a mai világban korrekt kis összeg. Ha a gyerek párjának a szülei is így gondolkodtak, az már 12 millió Ft, a gyerek is kiegészíti 6 millióval, és így 18 millió Ft önerővel vághatnak bele a lakás vásárlásba, ennyiből meg már 3-4 szobás panel lakás kijön.
2022. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

9, hol találtál 18 milliós 4 szobás panelt?


Van épp ennyim, de itt minden 2 szobás 28 től kezdődik és nem Pest megye.


Komolyan hol van ilyen hely manapság?

2022. márc. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!