Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekemestek mert Iphone-t...

Nekemestek mert Iphone-t szeretnék?

Figyelt kérdés

Volt több huawei és samsung telefonom, 2 év után megbolondultak, lelassultak, nem tudták betölteni az oldalakat, a youtube videókat csíkozta, beszaggatta, emellé mindig párosult valami olyamsi is hogy a helymeghatározás vagy a hangszoró vagy valami fontosabb funkciója elromlott.

Múltkor bolyongtam egy közlekedési csomóponton fél órát körbe körbe, majd inkább eltettem a telót és megkerestem a megállót...


Szóval eljutottam odáig hogy ideje új telefonra beruházni, viszont samsung kilőve, huawei kilőve, xiaomi nem nagyon tetszik látásból se, illetve csak rosszat hallottam róla. Megfogalmazódott bennem, hogy az android egyszerűen megbízhatatlan számomra és maradt az iphone ami egyre szimpibbé válik. Már úgy vagyok vele hogy vagy veszek egy magasabb kategóriás iphonet, vagy inkább járkálok egy adóvevővel mert azzal legalább biztos hogy tudok telefonálni x évig.


Na és itt jön közbe a családom, magamnak fizetném a telefont, viszont anyám nevén van mindenki csomagja, és neki kellene váltania emiatt hogy a kedvezményt megkapjuk rá. De totál ki van rám akadva az egész família hogy én csak iphone-al akarok menőzni, és én ettől nem leszek több emberileg mert én kisebbségi komplexusos vagyok, meg különben is hogy képzelem.


És régen én is ezt mondtam volna, legalábbis nem pont ezt mert nem minősítek és szidok senkit, de azt mondtam minek apple, viszont 8 év android után rájöttem minek.

Ja és a vicc az egészben hogy akarnak venni még 2 ipadeot, mert most csak 1 van ami kevés, és visszakérdeztem hogy akkor miért pont ipad ha ennyire rossz szerintük az apple, erre az volt a válasz, hogy azért, mert megbízható és gyors kell legyen, és egy ismerősünk ért hozzá, aki ezt ajánlotta. Mondom bakker megválaszoltad saját magadnak a kérdést, akkor miért kell belémkötni? "mert a telefon az más az minek".



Jaj, na szóval értitek, tudom baromi gyerekes, sose gondoltam volna hogy egyszer felnőtt emberekkel fogok vitatkozni arról hogy felnőtt ember létemre mit veszek és mit nem.

Tehát mit csináljak? Vagy ne is menjek bele a vitákba és ne vegyem magamra? Csak ez a személyeskedés meg a rólam vélemény nyílvánítás eléggé rosszul esik.



2022. márc. 13. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
Csak próbáltunk szolni, hogy ha neked sincs pénted megvenni, es még anyádat is adósságba vernéd 2 évre, akkor az iPhone nem neked való. De végülis erre van a provident.
2022. márc. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha anyád lennék úgy lemondanám az előfizetésedet, hogy csak na. Amúgy is baromi nagy hülyeség a telefon előfizetés sok esetben, elhitetik, hogy milyen jól jársz, mert benne van 100 perc, közben te meg ha másik szolgáltatót hívsz, drágábban számlázzák ki, mint ha feltöltős lennél. De tudom, kell a végtelen mobilnet is, mert tiktok és instagram az kell a buszon is, mert lemaradsz, és nem leszel trendi! 😘
2022. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
82%

62, nekem nincs otthon netem, mondjuk, én se vagyok otthon, nekem kell a korlátlan net a munkámhoz


De én el tudtam olvasni, mit írok alá ;)

2022. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
84%
#63, nagyon ügyes vagy. A kérdezőből nem ezt nézem ki, ő csak azt látja,hogy iphone meg kell neki a mobilnet is. :)
2022. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
100%

Ha meglesz az almás telefonod, mit vered itt magad? Ennyire unatkozol?

Ha már ennyire ráérsz, hülyeségek kérdezése helyett utánanézhettél volna, miért jobb az android, és miért ne verd anyukádat adósságba. Nekem eddig nem volt olyan ismerősöm, aki ne panaszkodott volna rá, mekkora szar a telefon: nem csinált szép képeket, lassú, lefagy, és a többi. Megéri a 200-300 ezret kidobni rá valóban.

2022. márc. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
15%
Nekem is 100 000 alatti xiamim volt és amikor betöltötte az 1 évet meghülyült, lefagyott meg stb aztán mikor két éves lett magától elromlott az összes gombja, nem jött elő a billentyűzete, kidobált minden alkalmazásból, tönkre ment az akkuja, folyton kikapcsolt így sorban. Aztán úgy tudtam használni hogy ki kellett szednem a gombjait meg az érzékelőket mert meghülyült. Semmit nem csináltam vele hogy ez legyen, le sem esett és messengeren kivul Facebook volt rajta meg talan egy játék. Aztán egyik nap kikapcsolt és vége lett. Most egy Huawei Y6 2018at használok, ami már 4 éves, de borzalmas ez a telefon, lassú, itt is kidobál meg lefagy meg a Google is tiszta pixel rajta. Ezek előtt Samsung j3 volt az volt az egyetlen amit szarrá törtem véletlenül de az is már lassult meg szarakodott mikor összetörtem kb 2 év után
2022. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!