Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekemestek mert Iphone-t...

Nekemestek mert Iphone-t szeretnék?

Figyelt kérdés

Volt több huawei és samsung telefonom, 2 év után megbolondultak, lelassultak, nem tudták betölteni az oldalakat, a youtube videókat csíkozta, beszaggatta, emellé mindig párosult valami olyamsi is hogy a helymeghatározás vagy a hangszoró vagy valami fontosabb funkciója elromlott.

Múltkor bolyongtam egy közlekedési csomóponton fél órát körbe körbe, majd inkább eltettem a telót és megkerestem a megállót...


Szóval eljutottam odáig hogy ideje új telefonra beruházni, viszont samsung kilőve, huawei kilőve, xiaomi nem nagyon tetszik látásból se, illetve csak rosszat hallottam róla. Megfogalmazódott bennem, hogy az android egyszerűen megbízhatatlan számomra és maradt az iphone ami egyre szimpibbé válik. Már úgy vagyok vele hogy vagy veszek egy magasabb kategóriás iphonet, vagy inkább járkálok egy adóvevővel mert azzal legalább biztos hogy tudok telefonálni x évig.


Na és itt jön közbe a családom, magamnak fizetném a telefont, viszont anyám nevén van mindenki csomagja, és neki kellene váltania emiatt hogy a kedvezményt megkapjuk rá. De totál ki van rám akadva az egész família hogy én csak iphone-al akarok menőzni, és én ettől nem leszek több emberileg mert én kisebbségi komplexusos vagyok, meg különben is hogy képzelem.


És régen én is ezt mondtam volna, legalábbis nem pont ezt mert nem minősítek és szidok senkit, de azt mondtam minek apple, viszont 8 év android után rájöttem minek.

Ja és a vicc az egészben hogy akarnak venni még 2 ipadeot, mert most csak 1 van ami kevés, és visszakérdeztem hogy akkor miért pont ipad ha ennyire rossz szerintük az apple, erre az volt a válasz, hogy azért, mert megbízható és gyors kell legyen, és egy ismerősünk ért hozzá, aki ezt ajánlotta. Mondom bakker megválaszoltad saját magadnak a kérdést, akkor miért kell belémkötni? "mert a telefon az más az minek".



Jaj, na szóval értitek, tudom baromi gyerekes, sose gondoltam volna hogy egyszer felnőtt emberekkel fogok vitatkozni arról hogy felnőtt ember létemre mit veszek és mit nem.

Tehát mit csináljak? Vagy ne is menjek bele a vitákba és ne vegyem magamra? Csak ez a személyeskedés meg a rólam vélemény nyílvánítás eléggé rosszul esik.



2022. márc. 13. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
90%

Ne engedd magad eltéríteni, ha neked erre van szükséged, akkor vedd meg, viszont ne kényszerítsd bele édesanyádat hogy váltson, csak hogy kedvezményt kapj.

A te döntésed, a te telefonod, ne más szívjon miatta.

2022. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
97%
Nem vagyok szakértő, de ha felnőtt ember vagy és bármilyen csomagban benne vagy, abból ki is tudsz lépni, akkor is ha anyád nevén van maga a csomag. Telefonvásárláshoz nem kell senkinek az anyja, a tiéd sem.
2022. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
99%

Tudom nem ez volt a kérdés, de nekem Xiami telefonom van, meg volt is, és nekem csak jó tapasztalom van vele:)


De ha tényleg iPhone-t szeretnél, akkor engedd el a füled mellett, és vedd meg. De az tényleg nem elvárható, hogy anyukád csomagot váltson miatta.

2022. márc. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
36%
Új telefon mellé keress új családot is! :D
2022. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
20%

Igazad van,korábban több androidos telefonom volt,2 év és mindnek lett valami baja,lassú volt.

Már évek óta iPhone om van,szeretem nagyon,nem lassul be,évek óta bírja. Szüleimnek android van,1 éves telefonok,rendszeresen lefagy,elmegy a hang.

Jó választás egy iPhone

2022. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
97%

Igazabol ha hasonlo arkategoriaban vasarolnal androidot, pont addig birna mint az iphone.

Mondom ezt ugy, hogy iphone telom van, csak ismeroseim errol szamoltak be. De persze ez mellekes, vedd meg azt, ami tetszik, ne hagyd magad, te fizeted.

2022. márc. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim válasza:
91%
S21 van, azelőtt S10+ volt, sosem volt gondom a Samsung-al, teszem hozzá, hogy a Huawei P8 lite és P10 is volt, szintén hibátlanok voltak, de eddig 3 Iphone-t kellett cserélni hiba miatt.
2022. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
95%

Xiaomi telefonom van most, messze jobb minden másnál. Zárójel bezárva.

Ha annyira felnőtt vagy, hogy meg tudod keresni egy iphone árát, akkor szerintem legyél, ahhoz is elég felnőtt, hogy megvedd magadnak saját számlára, saját díjcsomaggal bárki bármit mond.

Egyébként, ahogy írták, ha iphone kategóriájú androidot veszel, akkor megkapod ugyanazt a szintet. De rajtad áll, ha te most iphone-t, akarsz, akkor vedd meg és kész. Állj ki magadért

2022. márc. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
92%

Az a véleményem, mint a 6-osnak. 5 éves a Huawei-em, az akku már gyengébb, más baja nincs.

Más kérdés, hogy ha te szeretnél iPhone-t és te veszed, akkor miért ne vehetnél, főleg, hogy csak hasonlóan drágán tudnál normális androidosat venni.

2022. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
97%
Nekem meg csak jó tapasztalatom van a xiaomival. és nem, nem kéne anyudnak csomagot váltai: Köss külön szerződést, legyen saját csomagot, ne erőszakold rá mindenki másra a váltást mert neked arra szottyant kedved.
2022. márc. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!