Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekemestek mert Iphone-t...

Nekemestek mert Iphone-t szeretnék?

Figyelt kérdés

Volt több huawei és samsung telefonom, 2 év után megbolondultak, lelassultak, nem tudták betölteni az oldalakat, a youtube videókat csíkozta, beszaggatta, emellé mindig párosult valami olyamsi is hogy a helymeghatározás vagy a hangszoró vagy valami fontosabb funkciója elromlott.

Múltkor bolyongtam egy közlekedési csomóponton fél órát körbe körbe, majd inkább eltettem a telót és megkerestem a megállót...


Szóval eljutottam odáig hogy ideje új telefonra beruházni, viszont samsung kilőve, huawei kilőve, xiaomi nem nagyon tetszik látásból se, illetve csak rosszat hallottam róla. Megfogalmazódott bennem, hogy az android egyszerűen megbízhatatlan számomra és maradt az iphone ami egyre szimpibbé válik. Már úgy vagyok vele hogy vagy veszek egy magasabb kategóriás iphonet, vagy inkább járkálok egy adóvevővel mert azzal legalább biztos hogy tudok telefonálni x évig.


Na és itt jön közbe a családom, magamnak fizetném a telefont, viszont anyám nevén van mindenki csomagja, és neki kellene váltania emiatt hogy a kedvezményt megkapjuk rá. De totál ki van rám akadva az egész família hogy én csak iphone-al akarok menőzni, és én ettől nem leszek több emberileg mert én kisebbségi komplexusos vagyok, meg különben is hogy képzelem.


És régen én is ezt mondtam volna, legalábbis nem pont ezt mert nem minősítek és szidok senkit, de azt mondtam minek apple, viszont 8 év android után rájöttem minek.

Ja és a vicc az egészben hogy akarnak venni még 2 ipadeot, mert most csak 1 van ami kevés, és visszakérdeztem hogy akkor miért pont ipad ha ennyire rossz szerintük az apple, erre az volt a válasz, hogy azért, mert megbízható és gyors kell legyen, és egy ismerősünk ért hozzá, aki ezt ajánlotta. Mondom bakker megválaszoltad saját magadnak a kérdést, akkor miért kell belémkötni? "mert a telefon az más az minek".



Jaj, na szóval értitek, tudom baromi gyerekes, sose gondoltam volna hogy egyszer felnőtt emberekkel fogok vitatkozni arról hogy felnőtt ember létemre mit veszek és mit nem.

Tehát mit csináljak? Vagy ne is menjek bele a vitákba és ne vegyem magamra? Csak ez a személyeskedés meg a rólam vélemény nyílvánítás eléggé rosszul esik.



2022. márc. 13. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, más írt a 2,5 éves Xiami telefonjáról :)
2022. márc. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van huawei mate 10 lite telefonom, és már 3,5 éve jól működik. Persze ahhoz az is kell, hogy ne tölts le minden szart a telefonodra. Ha belassul, és már tényleg menthetetlen, akkor adj neki egy Hard resetet és olyan gyors lesz mint új korában.
2022. márc. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
100%

Egy iPhone kijelző csere többe kerül mint egy új csúcskategóriás androidos telefon.


Egyébként pedig az IPhone is csak egy Samsung+LG öszvér, almás logóval

2022. márc. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
100%
#21 Igen, én voltam (most is arról írok, ugyebár😅). Több, mint 2,5 éves és ugyanolyan gyors és pöpec, mint újkorában. Plusz memóriakártya sincs benne, mert óriási tárhelye van amúgy is.
2022. márc. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Te vennéd meg saját pénzen, de kéne a másik díjcsomag, hogy legyen rajta kedvezmény? A nagyobb kedvezmény mellé a díjcsomag is drágább, szóval igazából anyáddal akarnád megfizettetni a különbözetet. Vagy rosszul látom?


Ha tényleg annyira nagyon kell az az alma, hát köss szerződést te magad arra díjcsomagra és tényleg saját pénzen vedd meg, és kész. Probléma megoldva.


(Amugy, minden telefonom 4+ évet élt meg, egyik sem volt almás. Mondjuk ehhez kellett az is, hogy időnként kipucoljam a felesleges memóriaszemetet belőle, és ne a napra kicsapva legyen órákat az udvaron.)

2022. márc. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
93%

Még egy szavazat a Xiaomi mellett.

Az iPhone túl rázott vacak.

2022. márc. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom hány éves vagy, de ha a saját pénzedből veszed az azt jelenti, hogy a részleteket is te fizeted (bujtatott törlesztő a "nagyobb csomag").

Ha simán veszel egy iphonet, nyugodtan használhatod a mostaji előfizetéseddel.

2022. márc. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
91%
Menj be a boltba és vedd meg teljes áron, ne hitelre vásárolj mint a hülyék. Ha ezt nem tudod megengedni magadnak akkor nem is neked való az a telefon. Ne az anyáddal akard kifizetettni a költségeket
2022. márc. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
100%

J3-as Samsungom van, öt éves. Nincs rá panaszom, nem lassú, nem gyenge az aksi, tehát az elvárásaimnak megfelelően működik. Ha nem tömöd tele ezer plusz egy applikációval, nem futtatod mindet folyamatosan és nem törsz vele diót, egy "átlagos" telefon is rendesen kiszolgál. (Azért tettem az átlagost idézőjelbe, mert relatív, mit tartunk annak.)


Ha neked az Iphone kell, vedd meg azt! De tényleg ne várd el, hogy édesanyád váltson csomagot az egész családdal együtt miattad. Csak akkor vegyél ilyen "turbótelót", ha te magad tudod állni a vele járó költségeket.

2022. márc. 14. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
96%

Páromnak Huawei honor 10lite van 2018ota

Nekem xiaomi redmi 7 van már három éve, úgy elszálltak a mobil árak,hogy az valami hihetetlen 100 alatt nem is találsz normálisat...aha köszi szépen 170 keresek...

2022. márc. 14. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!