Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekemestek mert Iphone-t...

Nekemestek mert Iphone-t szeretnék?

Figyelt kérdés

Volt több huawei és samsung telefonom, 2 év után megbolondultak, lelassultak, nem tudták betölteni az oldalakat, a youtube videókat csíkozta, beszaggatta, emellé mindig párosult valami olyamsi is hogy a helymeghatározás vagy a hangszoró vagy valami fontosabb funkciója elromlott.

Múltkor bolyongtam egy közlekedési csomóponton fél órát körbe körbe, majd inkább eltettem a telót és megkerestem a megállót...


Szóval eljutottam odáig hogy ideje új telefonra beruházni, viszont samsung kilőve, huawei kilőve, xiaomi nem nagyon tetszik látásból se, illetve csak rosszat hallottam róla. Megfogalmazódott bennem, hogy az android egyszerűen megbízhatatlan számomra és maradt az iphone ami egyre szimpibbé válik. Már úgy vagyok vele hogy vagy veszek egy magasabb kategóriás iphonet, vagy inkább járkálok egy adóvevővel mert azzal legalább biztos hogy tudok telefonálni x évig.


Na és itt jön közbe a családom, magamnak fizetném a telefont, viszont anyám nevén van mindenki csomagja, és neki kellene váltania emiatt hogy a kedvezményt megkapjuk rá. De totál ki van rám akadva az egész família hogy én csak iphone-al akarok menőzni, és én ettől nem leszek több emberileg mert én kisebbségi komplexusos vagyok, meg különben is hogy képzelem.


És régen én is ezt mondtam volna, legalábbis nem pont ezt mert nem minősítek és szidok senkit, de azt mondtam minek apple, viszont 8 év android után rájöttem minek.

Ja és a vicc az egészben hogy akarnak venni még 2 ipadeot, mert most csak 1 van ami kevés, és visszakérdeztem hogy akkor miért pont ipad ha ennyire rossz szerintük az apple, erre az volt a válasz, hogy azért, mert megbízható és gyors kell legyen, és egy ismerősünk ért hozzá, aki ezt ajánlotta. Mondom bakker megválaszoltad saját magadnak a kérdést, akkor miért kell belémkötni? "mert a telefon az más az minek".



Jaj, na szóval értitek, tudom baromi gyerekes, sose gondoltam volna hogy egyszer felnőtt emberekkel fogok vitatkozni arról hogy felnőtt ember létemre mit veszek és mit nem.

Tehát mit csináljak? Vagy ne is menjek bele a vitákba és ne vegyem magamra? Csak ez a személyeskedés meg a rólam vélemény nyílvánítás eléggé rosszul esik.



2022. márc. 13. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
92%

Ez az lesz hogy elengednek 200 ezret a készülékből de cserébe a legnagyobb csomagra 2 év hüséget kell vállalni. Havi 25-30 ezer/24 hónap.

Hősünk megvenné kedvezménnyel, az anyuka pedig fizetné az óriási díjcsomagot.....

2022. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
92%

" hogy felnőtt ember létemre mit veszek és mit nem."


Csakhogy anyáddal akarod részben megvetetni.

2022. márc. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
88%
#40 és a magasságos iPhone-t hány évre tervezik, amikor már maga a gyártó is beismerte, hogy ha kijön az új, direkt lassítják a régieket?
2022. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
98%
#43: végülis mindegy hány évre tervezik, ha már ujkorában sem bír ki egy napot akkuval.
2022. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
Tedd be egy kérdésbe, hogy android vs apple, merci vs bmw, intel vs amd és kész a balhé...
2022. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
98%

Van 300 ezred erre, vagy majd áruhitelből tervezed rendezni? Nem tudom hány éves vagy, hol élsz, valszeg nem sok beleszólásom lenne, de nem engedném az otthon élő egyetemista gyerekemnek, hogy áruhitelre vegyen magának egy iphone-t. (Igen, az amikor előfizetsz 22 hónapra és még + a részlet is ott van, az áruhitel.) Ha van rá fölös pénzed, hajrá.

De teljesen felesleges ennyit költened egy telefonra. Én 3.5 éve vettem egy huawei-t 80 ezerért, baromira sokaltam az árát (230 ezret kerestem). Viszont ez a telefon még ennyi idő után is telefon, kicsit lassabb, ráférne egy factory reset, de ennyi. Szerintem senkinek sem kéne 2 heti fizetésénél többet telefonra költeni.

2022. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem veszel használtat? Vagy egyszerűen nem a szolgáltatódtól, hogy ne kelljen beszállnia anyukádnak.

Egyik barátnőm használtan vett és teljesen rendben van, elég sokan csak azért cserélik, mert kijön épp az újabb, de egyébként az ég világon semmi baja nincsen.

Fiatal vagyok, de a tervedhez én se tudnék jóképet vágni, tulajdonképpen lehúzod a szüleidet, akkor is ha te veszed, nem is kicsit, nyilván nem boldogok ettől.

2022. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
98%

#46: "Szerintem senkinek sem kéne 2 heti fizetésénél többet telefonra költeni"


Így van! De az átlag magyar pénzügyi kultúraja a béka segge alatt, képes hitelre megvenni a 200 ezres iphonet, és a végén kifizet 400 ezret 2 év alatt.

2022. márc. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
100%
#40, no offense, de te mi a manót csinálsz a telefonoddal, hogy ennyire xarul működik? 2 évre tervezik? Az én Xiamomim most lesz 3 és olyan, mint újkorában. De volt már előtte Huawei-em, az öt évig bírta. Gondolom baxtál a tárhelytisztításra, meg a vírusírtásra, aztán jól be is kaptál valamit. De nyugodtan fizessetek több százázret egy nyomorult logóért, nem az én pénzem bánja, csak nevetségesnek tartom.
2022. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
25%
44, 3 napot elvan a táskámban a céges iphone se (2020) és nem kapcsol ki
2022. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!