Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekemestek mert Iphone-t...

Nekemestek mert Iphone-t szeretnék?

Figyelt kérdés

Volt több huawei és samsung telefonom, 2 év után megbolondultak, lelassultak, nem tudták betölteni az oldalakat, a youtube videókat csíkozta, beszaggatta, emellé mindig párosult valami olyamsi is hogy a helymeghatározás vagy a hangszoró vagy valami fontosabb funkciója elromlott.

Múltkor bolyongtam egy közlekedési csomóponton fél órát körbe körbe, majd inkább eltettem a telót és megkerestem a megállót...


Szóval eljutottam odáig hogy ideje új telefonra beruházni, viszont samsung kilőve, huawei kilőve, xiaomi nem nagyon tetszik látásból se, illetve csak rosszat hallottam róla. Megfogalmazódott bennem, hogy az android egyszerűen megbízhatatlan számomra és maradt az iphone ami egyre szimpibbé válik. Már úgy vagyok vele hogy vagy veszek egy magasabb kategóriás iphonet, vagy inkább járkálok egy adóvevővel mert azzal legalább biztos hogy tudok telefonálni x évig.


Na és itt jön közbe a családom, magamnak fizetném a telefont, viszont anyám nevén van mindenki csomagja, és neki kellene váltania emiatt hogy a kedvezményt megkapjuk rá. De totál ki van rám akadva az egész família hogy én csak iphone-al akarok menőzni, és én ettől nem leszek több emberileg mert én kisebbségi komplexusos vagyok, meg különben is hogy képzelem.


És régen én is ezt mondtam volna, legalábbis nem pont ezt mert nem minősítek és szidok senkit, de azt mondtam minek apple, viszont 8 év android után rájöttem minek.

Ja és a vicc az egészben hogy akarnak venni még 2 ipadeot, mert most csak 1 van ami kevés, és visszakérdeztem hogy akkor miért pont ipad ha ennyire rossz szerintük az apple, erre az volt a válasz, hogy azért, mert megbízható és gyors kell legyen, és egy ismerősünk ért hozzá, aki ezt ajánlotta. Mondom bakker megválaszoltad saját magadnak a kérdést, akkor miért kell belémkötni? "mert a telefon az más az minek".



Jaj, na szóval értitek, tudom baromi gyerekes, sose gondoltam volna hogy egyszer felnőtt emberekkel fogok vitatkozni arról hogy felnőtt ember létemre mit veszek és mit nem.

Tehát mit csináljak? Vagy ne is menjek bele a vitákba és ne vegyem magamra? Csak ez a személyeskedés meg a rólam vélemény nyílvánítás eléggé rosszul esik.



2022. márc. 13. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem vedd meg amelyiket szeretnéd és utána bármilyen (akárt feltöltős) kártyát is tehetsz bele, így nem kell a családi csomag. Nem tudom mekkora kedvezményt lehet kapni ha a szolgáltatótól veszed a telefont, de valószínűleg részletre adják azt is.
2022. márc. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
92%
Nekem a Honor évekig jó, ezen kívül a Samsungról és Xiaomiról is csupa jót hallok a családban. De ha iPhone kell, semmi gond vele, csak tényleg ne anyukád számlájára vedd.
2022. márc. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
93%

Fura nekem egyetlen androidos telefonom se viselkedett is ,pedig 100000 Ft alattiak mind legutóbbi telefonom 4 évesen váltotam le.

Mostani telefonom már 2 éves és nincs probléma vele .


Ha kell félmillió Ft telefon vedd meg magad a magad díjcsomagjára ne anyukád díjcsomagjára akkarj almás telefont.

2022. márc. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
94%
Ha két én után ilyen gondod van egy telefonnal, akkor egyszerűen rosszul kezeled. Nem ájfon, hanem néni tudás kellene.
2022. márc. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
68%

Vedd meg ezt:


[link]


Nem iPhone, nem szólhatnak semmit, gondod sem lesz vele, frissítést is kap egy darabig.

2022. márc. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
97%

2016-os és a 2017-es iPhone SE is megy még nálunk, csak vándorol a családtagok közt.


De a céges Huawei P9 lite is 2018-as és semmi baja, konkrétan azon jobban megy a google maps..,

2022. márc. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha felnőtt van legyen saját csomagod. Miért kénje anyádnak fizetni a te hóbortjaidért?
2022. márc. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
100%
Függetlenül megveszed bárhol, aztán beleteheted a kártyát amivel (gondolom) kedvezményesen beszéltek egymással. Így csomagot se kell váltania anyádnak, telefonod is lesz.
2022. márc. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
61%
Én már vettem kifejezetten drága telefont is, sz.rabb volt, mint a Redmi Note. Ezután is ezt tervezek majd venni, bár egyelőre elnyűhetetlennek tűnik.
2022. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
1%
Nekem meg két éves a Xiaomi telefonom, múltkor kikapcsolt állapotban indított hívást, ha nem velem történik, el sem hiszem. De ha valakit hívni akarok, nem tudok, vagy ha hívnak, felvenni sem tudom. Múltkor fényképezni akartam, kikapcsolt. Szóval nem értem, kinek ilyen, kinek olyan tapasztalatai vannak. Attól mert neked működött 15 évig a 60 ezres Samsung, másnak nem biztos. Nem értem, kocsit se fikázol, mire jó az Audi, miért nem jó a Suzuki... Ezeket a telefonokat 2 évre tervezik, ezt a hülye is tudja.
2022. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!