Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekemestek mert Iphone-t...

Nekemestek mert Iphone-t szeretnék?

Figyelt kérdés

Volt több huawei és samsung telefonom, 2 év után megbolondultak, lelassultak, nem tudták betölteni az oldalakat, a youtube videókat csíkozta, beszaggatta, emellé mindig párosult valami olyamsi is hogy a helymeghatározás vagy a hangszoró vagy valami fontosabb funkciója elromlott.

Múltkor bolyongtam egy közlekedési csomóponton fél órát körbe körbe, majd inkább eltettem a telót és megkerestem a megállót...


Szóval eljutottam odáig hogy ideje új telefonra beruházni, viszont samsung kilőve, huawei kilőve, xiaomi nem nagyon tetszik látásból se, illetve csak rosszat hallottam róla. Megfogalmazódott bennem, hogy az android egyszerűen megbízhatatlan számomra és maradt az iphone ami egyre szimpibbé válik. Már úgy vagyok vele hogy vagy veszek egy magasabb kategóriás iphonet, vagy inkább járkálok egy adóvevővel mert azzal legalább biztos hogy tudok telefonálni x évig.


Na és itt jön közbe a családom, magamnak fizetném a telefont, viszont anyám nevén van mindenki csomagja, és neki kellene váltania emiatt hogy a kedvezményt megkapjuk rá. De totál ki van rám akadva az egész família hogy én csak iphone-al akarok menőzni, és én ettől nem leszek több emberileg mert én kisebbségi komplexusos vagyok, meg különben is hogy képzelem.


És régen én is ezt mondtam volna, legalábbis nem pont ezt mert nem minősítek és szidok senkit, de azt mondtam minek apple, viszont 8 év android után rájöttem minek.

Ja és a vicc az egészben hogy akarnak venni még 2 ipadeot, mert most csak 1 van ami kevés, és visszakérdeztem hogy akkor miért pont ipad ha ennyire rossz szerintük az apple, erre az volt a válasz, hogy azért, mert megbízható és gyors kell legyen, és egy ismerősünk ért hozzá, aki ezt ajánlotta. Mondom bakker megválaszoltad saját magadnak a kérdést, akkor miért kell belémkötni? "mert a telefon az más az minek".



Jaj, na szóval értitek, tudom baromi gyerekes, sose gondoltam volna hogy egyszer felnőtt emberekkel fogok vitatkozni arról hogy felnőtt ember létemre mit veszek és mit nem.

Tehát mit csináljak? Vagy ne is menjek bele a vitákba és ne vegyem magamra? Csak ez a személyeskedés meg a rólam vélemény nyílvánítás eléggé rosszul esik.



2022. márc. 13. 21:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
95%

Xiaomi 150 ezer forintért tudja ugyanazt mint az iphone 99%-ban, nagyon olcsó közel csúcshardver....

Már ne haragudj de iphone ahhoz képest hatalmas lehúzás (persze ha vkinek rengeteg pénze van és keresete akkor rendben de átlagnak nem ajánlom)

2022. márc. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
96%

"Na és itt jön közbe a családom, magamnak fizetném a telefont, viszont anyám nevén van mindenki csomagja, és neki kellene váltania emiatt hogy a kedvezményt megkapjuk rá."


Akkor először is szépen felnősz, és utána saját pénzeden vagizol, nem anyuén.

2022. márc. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
98%

Egyébként a Xiaomi nincs olyan külsőre dizájnban mint iphone, de mint készülék kifogástalan minőség, hardverben kiváló, és nagyon tartós is.

Az iphonál a márkát fizeted meg, a stilust, a dizájnt, szerintem nem éri meg az árát. Azért 3 telefont is kapsz ami közel csúcskategória, hacsak 2 évig x 3 birják az is 6 év lenne... addigra az iphone is kuka....

Középkategóriában a Xiaomi verhetetlen, a legjobb hardver(kb csak egyel van mindig hátra) nagyon olcsón.

Vagy persze fizethetsz félmillió forintot aztán fél év múlva már a hardver megint nem a legfrisebb....

2022. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
98%
Nekem már töm, mint két és fél éves a Xiaomim és kifogástalanul működik. Ennek ellenére, ha neked a szíved vágy, hogy kifizess egy halom pénzt csak mert almás logó díszeleg a telódon, abszolút a saját döntésed, fogod magad és megveszed.
2022. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
96%

Bakker haljak meg ha ezt értem: van 600 ezre ájfonra, de a havi 5000 Ft-os önálló, anyucitól független telefonszámlára nincs.

Az ájfon árából 10 évnyi telefonszámla kitelik, csak szólok.

2022. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
100%

Ha az iphone árának feléből veszel egy Xiaomit, azzal nem lesz semmi bajod.

Az olcsó telefonok lassúak, gyenge bennük a kamera meg a GPS.

De a 100e Ft felettiek már teljesen más világ.

2022. márc. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
100%
Tabletből meg pl. nekem egy 6 éves 10" Samsung van, mai napig használom, az akkuja még mindig jól bírja.
2022. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
98%
Veszel egy szolgáltatófüggetlen telefont pl az apple.hu-n, tadammm, probléma megoldva
2022. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
100%
160 ezres androidos telefonom van, tokeletesen mukodik, eros az akksija, kenterbe vagja a kameraja az iphonet. Iphoneos ismerosom kuldott nagy orommel kepeket, hogy milyen szep kepeket csinal a teloja.. hat... :)
2022. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
94%

" de nekem Xiami telefonom van, meg volt is, és nekem csak jó tapasztalom van vele:)"


Csatlakozom. Nekem már 2,5 éves és semmi baja nincs. Nem lassú, nem akad, az aksija is rendben van.


"hogy egyszer felnőtt emberekkel fogok vitatkozni arról hogy felnőtt ember létemre mi"

Akkor vedd meg magadnak felnőtt ember módjára. Nem kell hozzá anyád.

2022. márc. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!