Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan előzzem meg azt, hogy...

Hogyan előzzem meg azt, hogy anyám eladja a családi házunkat az embere miatt aki most is elszedi a pénzét? Apám meg beteg.

Figyelt kérdés

Most is elszedi a penzet a fizetését neki adja. Apat miatta hagyta el. Ő időközben beteg lett, nem gyógyitható sajnos, az apjánál él miközben itt van a családi házunk de anyának nem kell apa mióta embere van...nagyon sajnalom apat.

Tudom hogy az a célja az embernek hogy eladassa anyával a házunkat ez 1000%. Nagyon rossz ezt leirni de apanak evei vannak hatra...ha meghal egyből elfogja adni anya a hazat.

Meg akarom akadalyozni!

Nem lehet az elet ilyen, hogy amit apa felepitett a semmibol 25 even keresztul az a penz egy masik ember kezeben lesz. Van valami otletetek?

En arra gondoltam, hogy valahogy a nevemre iratom a hazat de nem tudom ezt is hogyan erjem el meg tartozas is van a hazon es az is ram szall akkor.... nem fogom hagyni hogy millio legyenek annak a semmire kello embernek azert mert anya ilyen naiv buta


2022. márc. 7. 14:13
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Ha a vérszerinti apád ahány gyerek van egyenlő arányban örököltök apád után Anyukádnak meg özvegyi haszonélvezet jár

Majdanán ha akar kifizethet titeket hogy az övé legyen csak a ház

Jelenleg még azt nem tudod kié a ház csak azt mondogatod amihez jogilag semmi közöd hogy nem hagyod el úszni

Nincs törvény ami a szülőt kötelezi arra hogy a gyereknek ajándékba adjon egy ingatlant

Anyád meg apád beleegyezése nélkül nem adhat el semmit ha közös a ház

Ha többen vagytok testvérek mond az egy korrekt eljárás hogy csak a tiéd legyen?

Szerintem korrekt apád anyád adják el Közösen fizessék ki a tartozást Mindenki a maga részével kezd amít akar.

Te ne akarjál ebbe belefolyni.A kettőjük vagyona anyád tudja és joga ahogy apádé is mit tesz a tulajdonában!

2022. márc. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!