Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan előzzem meg azt, hogy...

Hogyan előzzem meg azt, hogy anyám eladja a családi házunkat az embere miatt aki most is elszedi a pénzét? Apám meg beteg.

Figyelt kérdés

Most is elszedi a penzet a fizetését neki adja. Apat miatta hagyta el. Ő időközben beteg lett, nem gyógyitható sajnos, az apjánál él miközben itt van a családi házunk de anyának nem kell apa mióta embere van...nagyon sajnalom apat.

Tudom hogy az a célja az embernek hogy eladassa anyával a házunkat ez 1000%. Nagyon rossz ezt leirni de apanak evei vannak hatra...ha meghal egyből elfogja adni anya a hazat.

Meg akarom akadalyozni!

Nem lehet az elet ilyen, hogy amit apa felepitett a semmibol 25 even keresztul az a penz egy masik ember kezeben lesz. Van valami otletetek?

En arra gondoltam, hogy valahogy a nevemre iratom a hazat de nem tudom ezt is hogyan erjem el meg tartozas is van a hazon es az is ram szall akkor.... nem fogom hagyni hogy millio legyenek annak a semmire kello embernek azert mert anya ilyen naiv buta


2022. márc. 7. 14:13
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Akkor ez biztos hogy nem csak anya neven lesz a haz ha apa sajnos meghal?
2022. márc. 7. 14:23
 12/51 A kérdező kommentje:
Sehogy nem is tudja elintezni hogy az o neven legyen? Ezek barmire kepesek.
2022. márc. 7. 14:23
 13/51 anonim ***** válasza:
80%
Ha közös tulajdon, akkor 50% anyáé marad, apai 50% pedig osztódik majd a gyerekek felé arányosan. Két gyerek esetén 50% anya, 25-25% a két gyerek.
2022. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te hány éves vagy?
2022. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Lényeg a lényeg, amíg él, nem tudja eladni, utána pedig a gyerekek fogják tudni megakadályozni h eladja, hisz lesz a házban tulajdonjoguk.
2022. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

22 eves vagyok

Van még 3 testverem de őket nem érdekli 2-nek mar sajat csaladja van , nem gondolak bele ebbe pedig egyertelmu hogy arra megy ki a jatek. Ha a penzet elveszi majd a hazat nem fogja eladatni vele?

De nem fogom hagyni, ha kell veszek fel hitelt es megveszem a sajat hazunkat....

2022. márc. 7. 14:27
 17/51 A kérdező kommentje:

15!

Es ha a tobbi 3 testverem, lemond a reszukrol akkor nekem 10 % van, igy sem tudja eladni?

2022. márc. 7. 14:27
 18/51 A kérdező kommentje:
Istenem barcsak ne lenne kozom ehhez a csaladhoz elegem van ebbol hogy iyen dokgokkal kell foglalkoznom
2022. márc. 7. 14:28
 19/51 anonim ***** válasza:
95%
Juj, az eddig leírtak alapján azt hittem 12, max 14 vagy :(
2022. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:

19

Mert nem vagyok tisztaban a jogi dolgokkal? Inkabb ne irj ha ertelmeset nem tudsz mondani. Kosz

2022. márc. 7. 14:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!