Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen egy 50-es nő, ha...

Mit tegyen egy 50-es nő, ha nincs családja és kicsúszott a talaj a lába alól?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 14:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
68%

Kicsit hozd rendbe magad, ha kell, aztán rakd fel társkeresőre. Bőven akad a korosztályodban hozzád hasonló férfiben. Persze légy óvatos, mert sokfélék az emberek, de beszélgetni biztos fogsz és izgalmas lesz.

Ha meg barátkoznál, tényleg keress társaságot, nyílj meg, kezdeményezz. Lehet az szomszéd, egy közeli templom vagy egy Facebook csoport, bármilyen szakkör vagy önkéntesség. Vannak bőven ingyenes lehetőségek. Itt is van ismerkedés topik is. Ha ez a vágyad, hogy legyen másokhoz kapcsolódásod, hát kapcsolódj be. Ha csenden duzzogsz, az emberek csak azt látják, hogy ellököd őket, nem pedig ajd csakazértis faggatnak. Önsorsrontás mártírkodva gondolatolvasást várni. Kockáztatni kell és nyitni.

2022. márc. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
100%

"Hosszú egy fél évszázad"

A születésnapod az, ami miatt így magad alá kerültél?


Szerintem a társkereséssel inkább akkor próbálkozz majd, amikor már újra kicsit jobban érzed magad a bőrödben.

2022. márc. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
100%

53-as nem! Egyértelműen a szakmájában nehézségei vannak. Tök régóta. Komoly felelősségteljes munka mégsem fizetik meg, eszköz hiány, kórházakon beluli ellentétek, kiközösítés es stb emellett átélt egy rettegő időszakot. Mikor nagy nehezen sikrült elvállnia a férjétől. Gondolom bántalmazó gyanús kapcsolat volt. Albérlet bizonytalansága. Többe kerül mintha saját háza lenne. Egyebkent kerdezo nem gondolkoztál telek vételen és mobil házon? Gondolom az is közre játszott ebben, hogy a kerdezo meddő. 36-os egy érzéketlen bunkó paraszt aki a skatulya kategoriajaval boldog boldogtalant probal sértegetni. Ram is milyen hazugságokat írt már, hogy az alkoholtol vagyok ködös. Most bocsánat hogy ezt fogom írni, de k@pja be a középső ujját a 36-os es gondolkozzon el ezerszer hogy jobb lenne nem felelőtlenül megszólalni! Csöndben szólok, hogy antialkoholista vagyok es nekem is ugyanúgy vannak érzéseim, szabad akaratom es emberi jogaim. Bár én már megtanultam a gyk-n leszarni az ilyen emberek hazug skatulyáit. De ettől függetlenül ne sértegessen. Ha alapból nincs az emberekben anonim oldalakon tisztelet es együttérzés és érzelmi intelligencia, akkor, hogy akartok segiteni? Ez a 36-oshoz hasonlo válaszolóknak szól. A kérdező nem azt kérdezte hogy van-e itt olyan, aki tudja bántani, fikázni irott szóval. Szomorú hogy a 36-oshoz hasonlo emberek ugy viselkednek anonim terben mint egy narcisztikus erzeketlen, faragatlan császár, mert hat ugyse latjak es nem is ismerik a masikat. Az a problema az anonim terrel hogy az emberekben kialakul egy ösztönös csak a képernyőnek irja tipusú gondolkodás amihez egy idealizált kép is társul hogy tulajdonképpen csak egy képernyő a kérdés semmi több. Elfelejtik hogy érző emberek vannak a kérdések mögött és vannak együtt érző válaszolók is akik probalnak segíteni látva az embert es az érzéseit irott szóban. Szóval 36-os nem ismered az itt valaszolo embereket tedd meg azt a lépést ha csak fikazni tudod a masikat akkor inkabb békén hagyod. Ez az oldal nem duhongo fal, hanem azert van hogy tanacsokkal segitsuk egymast. A gyk sem szakvelemeny ezt mindenki tudja aki a gyk-ra regisztralt. De egy egy apro tanacs segithet abban hogy az illeto megtalalja a szamara a legjobb megoldast. Nem biztos hogy az a tanacs fogja megoldani a problemajat amit mi itt irunk. Hanem ezek a tanacsok segithetnek abban neki hogy a gondolkodasat segito otletekkel tamogassuk a szamara nehez helyzetben aminek hatasara kialakul szamara a legjobb megoldas otlete. De azzal nem segitesz rajta ha szidod hogy milyen szar ember mert nem szult gyereket es nem szermanyolt be maganak egy ferjet. Olvashattad meddo es sajnos a volt ferje masnak mutatta magat mint ami valojaban. Mellette olyan szakmaja van ami oriasi felelosseg es alul fizetett de o hivatasbol csinalja. Szerintem epp itt az ideje hogy a trollok es a passziv agresszivek eszre vegyek hogy a skatulyajuk ártó.


Kerdezo apro kis dolgokat keress. Egy napsutes is tud örömet adni. Olyan szép az élet. Az élet jó es leginkabb az apro oromok mutatjak meg ezt a legegyszerubben. Ha ezeket eszre veszed nap mint nap akkor sikerul majd kijutnod ebbol az erzelmi valsagbol es a munkahelyi bizonytalansagbol.


Szerintem kérdező inkább legyél büszke magadra mert van egy szakmád amit hivatással csinálsz, és szereted ezt a hivatást. Es azert is mert sikerult elvalnod a bantalmazo ferjedtol.

2022. márc. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
100%
Ja es azert is hogy a segito szakmad ellenere mersz segitseget kerni. Magyaran azt akarom ezzel irni hogy akik segito szakmaban dolgoznak ugyanugy emberek de eros ember az a segito szakmaban aki mer oszinte lenni a kulvilag fele is es onmaga iranyaba es mer segitseget kerni mégha anonim teszi akkor is. Ugyhogy van miert buszke lenni magadra ezt ne felejtsd!
2022. márc. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
100%

A mobilház nem olcsó összességében. Kell egy telek ahova be van kötve a víz, a kérdezőnek már eleve erre sincs pénze nemhogy a házra.

A szálló miért nem lehet opció? Nem hajlektalanszallóra gondolok hanem munkás vagy nővér szállóra, bármi is a hivatalos neve. Ha nem kötődsz senkihez kérdező akkor miért nem lehet opció? Tudnál pénzt gyűjteni.

A magányosságodon is segítene, telne legalább kirándulásokra. Társkeresőt is megpróbálhatnád.


Egy rosszindulatú ember hozzászólásán meg nem kell rugózni. Mindig van ilyen, figyelmen kívül kell hagyni.

2022. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
38%
Nekem és számtalan más hasonlóan érző embernek Jézus segített. Azt az űrt amit érzel, csak ő tudja betölteni. Szóval keress olvasd az újszövetséget és keress egy jó gyülekezetet is.
2022. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
31%
Ha át akarod verni magad, hallgass az 56-osra.
2022. márc. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
38%

36-os gyökér vagyok.

Ez a kérdés ez előtt létesült kevéssel, biztos voltam benne, hogy az egyik ottani gyerektelentaposó írta ki kamukérdésnek, mert még nem írt elég aljasságot ahhoz a kérdéshez:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__1162..

A válaszban az irónia arról szólt, hogy nem evidens, hogy mindenkinek összejön a párkapcsolat, a gyerek, illetve nagyon is esélyes, hogy akinek összejött, annak nemsokára a gyerekek egyedül való felnevelése is összejön. A gyerekek aztán felnőnek, sokesetben elhúznak jó messzire, tehát a mi let volna... ha lesz partner, házasság, gyerek ha-ha-ha kérdéssel ostorozni magát teljesen cél és értelem nélküli. Mert a mostani helyzet bármilyen előzmények után megtörténhetne.

Látszólag ez nem kamukérdés, és a csavart labda sok volt.


Kérdező, nyilván tudod, nincs megoldás a problémádra. Esetleg ha a szülői házat megöröklöd az anyagilag lendít egyet, egy saját lakás sok terhet levenne pszichésen is és anyagilag is a válladról.

Hagyd ott a munkád, keress egy 8-4-ig tartót és fogadj örökbe egy 5-6 éves gyereket. Ha úgy érzed csodálatos anya lennél csak akkor! Nem időtöltésnek. Kisebbet nem tudsz, ez a kor a minimum és ami még elég kicsi. Esetleg gyerekkel önkori bérlakást megcsípni (tudom nehéz, de próbálkozni kell). Vagy falura leköltözni körzetes nővérnek ha van olyan program, hogy adnak szolgálati lakást és a kereset/emberanyag elfogadható.

2022. márc. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
51%
58. 50 évesnek nem adnak gyereket. És ez nem úgy megy higy bemegy es kihoz egyet. Maga az örökbefogadási procedúra most kapaszkodj meg : 5 év.
2022. márc. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
56%

"50 évesnek nem adnak gyereket."

Dehogynem:

"3 évnél idősebb gyerek esetén akár 50 év is lehet a korkülönbség (2020-tól)."

[link]

2022. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!