Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen egy 50-es nő, ha...

Mit tegyen egy 50-es nő, ha nincs családja és kicsúszott a talaj a lába alól?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 14:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
89%
Egészségügyben dolgozol, lehet, most tele van kicsit a tököd az egésszel. Egyedül vagy, néha magányos. Szabadidődben csinálj olyat amiket nem szoktál, hogy kizökkenj ebből a mókuskerékből. Uszoda, Kirándulós, túrázós csoportokhoz csatlakozhatsz. Ott beszélgetsz, szabadban vagy, kapcsolatok tudsz kialakítani. Vagy bármi ami kicsit is érdekelhet.
2022. márc. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 anonim ***** válasza:
74%
Úgy érted szeretnél egy férfit magad mellé, családot szeretnél alapítani?
2022. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
88%

Én is 50 leszek, van családom, gyerekem, jó munkám, barátaink, lakásom, egészségesek vagyunk és mégis néha én is megborulok... Nemcsak a magányosok éreznek így. Én például félek a jövőtől, a bajoktol, meg hogy milyen világ vár a gyerekemre...


De ilyenkor veszek egy nagy levegőt és elszegyellem magam, hogy uramisten, hozzam képest mennyi rossz helyzetben lévő ember van.. Kell valahonnan erőt és kedvet meríteni.


Ilyenkor jön egy jó könyv, egy film, egy telefonbeszelgetes, vagy csak főzök valami finomat (az előbb csináltam lecsót).


Beszélgess. Sokat. Például velünk... Itt sok a normális válaszoló most is. Szinte nem is láttam bunkó választ.


Írd le te is, mi nyomaszt.

2022. márc. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
78%
Ne legyetek már ennyire bunkók... A pénz meg a munka nem minden. Magányos és kész, céltalan, legyetek már kicsit empatikusak.
2022. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi infóval biztos sokra megyünk.
2022. márc. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
6%

Szültél volna 20/30/40 évesen és most lenne aki szórakoztat?

Színházbérlet, kutyavásárlás erre a célra. De nem egy emberi lény!

Nem jött össze a párkapcsolat mert nem voltál elég sziporkázó, elég szép, elég jómellű, jóseqqű? Arra sem volt lehetőséged, hogy beleegyezése nélkül felcsináltattad volna magad egy orvossal, vagy beteghordóval? Nem számít hány műszakban dolgoztál, hogy albérlet mellett a gyerek akár vizeskenyéren is felnőhetett volna. Most lenne az "életednek értelme" Meg "nem lennél egyedül".

2022. márc. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
95%

Tudom nem nagy tanács, de keress első körben valami érdekes hobbyt, pl. kézműves hobbyt vagy kezdj el rajzolni, festeni. Első körben pl. felnőtt színezőket, pl. mobil alkalmazás is van ami nagyon jó szám színező, és nagyon szép képek közül tudsz választani. Youtube-ról keress madár csicsergést, hogyha szereted a természetet, ezek segítenek odavarázsolni a szobádba a természetet. Egy madár csicsergés is meg tudja mosolyogtatni az embert, és megnyugvást is tud adni, hogy a nehéz helyzete ellenére vannak apró örömek amik igenis segítenek. Első körben naponta keress 10 apró örömet ami a napod varázslatosabbá teszi, aztán később jön minden magától. Megnyugszol és azt érzed, hogy vannak igenis jó dolgok is.


Az élet szép, és a legszebb dolgok mindig apró örömekből alakulnak. Csak próbáld meg kinyitni a szemed.

2022. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 anonim ***** válasza:
57%
36-os olvasd el Florence Nightingale kisasszony életrajzát és akkor rájössz nem mindenkinek ugyanaz az elképzelése mint neked.
2022. márc. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/67 anonim ***** válasza:
3%
38# Ezt nem értem. Tudom ki a csaj, inkább írd le mi az én elképzelésem és leveszem Florenszé mi. Ne barkóbázzunk légyszi!
2022. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
13%

Az bajod hogy lekéstél a gyerekvállalásrol ,és valamiért a család alapításáról is .


Egyedül vagy és ha nem dolgozol akkor magányosnak érzed magad és az is vagy .


Kezd nyelvet tanulni és láss világot .

2022. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!