Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyen egy 50-es nő, ha...

Mit tegyen egy 50-es nő, ha nincs családja és kicsúszott a talaj a lába alól?

Figyelt kérdés
2022. márc. 4. 14:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
95%

40. 1. Nem biztos higy lekésett. Nem vagy tisztában vele hogy tele vannak a meddőségi centrumok. Sok ismerősömnek egyszerűen valamilyen egészségügyi problémája van. Okyanok is vannak akik nem találtak párt ezért nincs gyerekük. És ne gyere azzal hogy hogyhogy nem talált, biztos béna volt. Nem kezdhetsz úgy egy kapcsolatot hogy csináljunk gyereket. Nem tud ki az illető, meg lehet hogy jó ember de már van neki és nem akar többet. Szóval ez nem olyan egyszerű amilyennek leírod.

2. Világot látni pénz kérdése ami a kérdezőnek nincs.

2022. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
100%

36-os nem hiszem, hogy tudod ki ez a holgy. Khm. Ha tudnad nem irnal ilyeneket hanem értetted volna azt az egy mondatom mit akartam ezzel írni. 38-as vagyok.


A stílusodon nem artana valtoztatni mert ugy irsz a kerdezorol mintha csak egy urito kehely lenne akibe gyereket is tennel. Kb. Mintha allattenyesztesi telepi munkas lennel. Olyan a stilusod. Szanalmas.

2022. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
100%

Amugy 36-os az hogy ha valaki felcsinaltatja magat es gyereke van az nem egyenerteku igyekezete ellenere is, hogy nem lesz egyedul. A gyerek nem garancia level a maganyra.


A 36-os valaszod nem ide valo. A kerdezo szerintem csak valsagot él meg. Szakmajabol adodoan egy olyan idoszaka van.

2022. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
2%

43# "A gyerek nem garancia level a maganyra."

Addig örülök míg ezt nem értem. Még azt sem tudom megfejteni, hogy ez jó vagy rossz. Ugorjuk át, hogy velem van a baj, amiért nem értem, esetleg ezt is elmagyarázhatnád.

2022. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
79%

"Az ápolónő munkája háromszoros érdeklődést kíván: szellemi érdeklődést az eset iránt, szívbeli érdeklődést a beteg ember iránt, szakmai érdeklődést a gyakorlati munka technikája iránt." Florence kisasszonytól idéztem


Magyarán Florence Nightingale nem kiosztotta az egészségügyet, hanem tanácsokkal látta el, és így volt előre lépés az egészségügy terén.

De ő ezt választotta hivatásának. Azt akartam írni, hogy nem mindenki ugy gondolkodik ahogy te. A kérdezőnek is vannak érzései, és nem az a vágya, hogy éjszakás műszakba felcsinálja egy orvos, miközben segít egy betegnek, aki odafigyelést igényel. Már ne is haragudj, de amugy soha nem értettem, hogy miért csináltok a fantazmagorátokban love boxot bizonyos munkahelyekből.


A kérdező több mindent élt meg ez alatt a 2 év alatt, nem csodálom, hogy így van. Gondolom rémlik ugye, hogy járvánnyal küzd a világ már mióta.


Magyarán azt akartam írni, hogy nem mindenkinek ugyanaz az életcélja, mint amit te felvázoltál érzéketlenül lenézően. Jó érzés egy nehéz helyzetbe lévőbe belerugnod lelkileg? Téged is frusztrál valami ugy látom.


A gyerek nem garancia levél a magányra. Azzal meg azt akartam írni, hogy több embernek van gyereke mégis van hogy alig látja és vannak akik ennek ellenére egyedül élnek, és nem azért mert csúnyák és undokok.


Magyarán a gyereknek is vannak emberi jogai, mint ahogy a szülőnek is, és szabad akaratuk is. Ha a gyerek ugy dönt netalántán, hogy ő orvos lesz és messzi országban önkénteskedik, akkor ugyanugy egyedul lesz az illető. De ha olyan párt választ, aki hetel messze, akkor is ugyanez a helyzet.


Ne hivatkozz arra, hogy ha csináltatott volna magának gyereket, vagy talált volna magának párt, akkor most nem lenne magányos.


Illetve a kérdezőnek nem kiosztásra van szüksége, hanem jó tanácsra.

Ha csak rugdosni tudod, akkor hagyd békén.

Egy számodra ismeretlen ember kérdezett, és emberséges válasz neki is joga ugyanúgy, mint bárki másnak is.

2022. márc. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
7%
Ja és a sértegetéseidet meg tartsd meg magadnak. És ha valami problémád van, akkor első körben vezesd le sporttal ne ismeretlen embereken. 46-os vagyok. Jó'cakát!
2022. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a kérdező ki van égve. Ez a legtöbb emberekkel foglalkozó szakmában (tanár, pincér, eü, pénztáros) elég gyakori. Súlyosbító tényező, ha a magánélet sem működik. Kiút: klímaváltozás. Nyelvtanulás es egy teljesen más közeg megpróbálása. Még 50 évesen is lehet új célja az embernek.
2022. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

Mindenek előtt köszönöm a rengeteg hozzászólást és értékes gondolatot.

Természetesen végig dolgoztam az elmúlt éveket épp úgy, mint a korábbiakat.

Egész életemben az egészségügyben.

Ezt szerettem, ehhez való a természetem.

Segítő vagyok és voltam.

Anyagilag es erkölcsileg sem támogatja a társadalom sajnos


Voltam házas sok évvel ezelőtt

Nem vagyok házas, mert egészségügyi okok miatt nem tudtam szülni

Egy nő az csak egy nő és nem család

Volt idő, mikor vállalkoztam, de nem jó a természetem az üzleti élethez, ezért vissza mentem alkalmazottnak

Elváltam, mindent hátra hagytam, mert rettegtem a volt férjemtől

Maradt az albérlet

Külföld nyelvtanulás…megtapasztaltam

Hobby sport és ezer más nem pótolja az űrt, ami bennem van

Bezártam magam, mert félelmetes a külvilág


Valaki írta, hogy tudja ki vagyok

Meglepődtem, hiszen nagyon ritkán teszek fel kérdést

De legyen igaza, ha ezt érzi


Az orvos es a személyzet közt akkora szakadék van, hogy áthidalhatatlan.

Nem az orvossal lenne gond egy ilyen kapcsolatban, hanem annak családjával, környezetével.

Hasonló kvalitású emberek között mozognak, ami rendkívül frusztráló lenne egy kevésbé képzett számára. Kiközösítés, intrika…stb.


Hosszú egy fél évszázad

Sok idő és tapasztalat

2022. márc. 4. 22:39
 49/67 anonim ***** válasza:
81%
#36: Egy ostoba paraszt vagy.
2022. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
100%
A negatív dolgokat próbálni kell pozitív dolgokkal ellensúlyozni, minden apróság segíthet.
2022. márc. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!