Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az én életem van elrontva?

Miért az én életem van elrontva?

Figyelt kérdés
14éves L vagyok és 2 éve kijöttünk bécsbe mert az apukàm itt szerettet volna dolgozni meg h mi (én és a tesòm) nyelvet tanuljunk. Elötte angolt tanultam és nagyon jò voltam benne... A baràtaimat meg a helyett ahol fennöttem ott kellet hagyom. ugy jöttünk ki h nem tudtam németül és beraktak egy angol német suliba a suliba a gyerekek verekeddtek és mindennap bekrült valki a korhàzba (én ezzel h nem volt baràtom nagyon szomoru vagyok voltam és a haragomat olvasàsal töltöm el ami sokbq kerül) nqgyon nagyon hiànyoznak a baràtaim a legjobb barinömet 11 éve ismerem... 1 évutàn àtmentünk egy német suliba és az jobb volt de nincsenek jò baràtnöim... 1 hónap mulva kezdödik a 3 év itt kinnt és most se érzem jòl magam nagyon sokkat sírok és ugye nem megy annyaira a német mit az anyanyalvüekenek a legjobb barimnak lesz a jövö héten egy bulija és nem engednek el mert h suli van... haza akarok menni az elszökés szerintetek jò ötlet?
2010. szept. 11. 22:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A legokosabb dolog ha beszélsz erről a szüleiddel. Még ha azt is hiszed hogy nem értenek meg, hidd el, segíteni fognak. Járj el magyar közösségbe ha nem találsz barátokat. Keress kinti magyarokat!
2010. szept. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

otthon a rózsadombon éltem

és a sok hülye kommentot nem kéne írni

de aki jót irt annak köszi

a bátyám 16 fiu

2010. szept. 12. 15:16
 23/24 anonim ***** válasza:
Jaj, te szegényke, Rózsadombról Bécsbe rángattak, megértem, hogy egy merő fájdalmas szenvedésre ítéltettél a szüleid miatt... Gondolom a steakedet is angolosan kaptad, közepes helyett, brühühű...
2010. szept. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Miért az én életem van elrontva"


ez is olyan beképzeltes.

mert ebbe benne van, ha a másé lenne elrontva, az normális lenne, de miért pont a Tiéd...

2010. szept. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!