Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az én életem van elrontva?

Miért az én életem van elrontva?

Figyelt kérdés
14éves L vagyok és 2 éve kijöttünk bécsbe mert az apukàm itt szerettet volna dolgozni meg h mi (én és a tesòm) nyelvet tanuljunk. Elötte angolt tanultam és nagyon jò voltam benne... A baràtaimat meg a helyett ahol fennöttem ott kellet hagyom. ugy jöttünk ki h nem tudtam németül és beraktak egy angol német suliba a suliba a gyerekek verekeddtek és mindennap bekrült valki a korhàzba (én ezzel h nem volt baràtom nagyon szomoru vagyok voltam és a haragomat olvasàsal töltöm el ami sokbq kerül) nqgyon nagyon hiànyoznak a baràtaim a legjobb barinömet 11 éve ismerem... 1 évutàn àtmentünk egy német suliba és az jobb volt de nincsenek jò baràtnöim... 1 hónap mulva kezdödik a 3 év itt kinnt és most se érzem jòl magam nagyon sokkat sírok és ugye nem megy annyaira a német mit az anyanyalvüekenek a legjobb barimnak lesz a jövö héten egy bulija és nem engednek el mert h suli van... haza akarok menni az elszökés szerintetek jò ötlet?
2010. szept. 11. 22:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

azt megértem, hogy rossz, hogy elszakítottak a barátaidtól. én is költöztem, bár én 10 évesen, és én is sokat sírdogáltam az akkori barátnőim miatt. mi mondjuk sokáig leveleztünk a barátnőimmel (ugye akkoriban még nem volt msn, meg mobil), de aztán egy idő múlva ők nem írtak vissza. később kiderült, hogy a lehető legjobb volt az nekem, hogy megszakadt a "barátság" köztünk.

Persze ez nem mindenkire igaz. tartsátok a kapcsolatot msnen, vagy esetleg levelezzetek ti is (az sokkal személyesebb).

És majd ha idősebb leszel, akkor találkozhattok is, Bécs nincs olyan messze. Vagy apukáfat is megkérheted, hogy néha, hétvégén jöjjetek Magyarországra, biztos neki is vannak itt barátai, akikkel találkozna, és akkor te is tudnál kicsit együtt lenni a régi barátokkal.

2010. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ha majd felnősz és átmész egyetemre ugyanez lesz..nem ismersz senkit + elvárások..akkor mit fogysz majd csinálni? h*lye maradsz mert neked kellenek a régi barátaid a sulihoz?
2010. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
MAGYARORSZGÁON MERRE LAKTÁL?
2010. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
18%

sztem sokan örülnének, ha nekik is így "elbasznák" az életüket.

barátokat meg sztem tudsz még szerezni.

2010. szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%
Attól függetlenül, hogy most németet tanulsz, igazán gyakorolhatnád a magyart.
2010. szept. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
tiniként látja az ember a legsötétebben a dolgokat.ne sajnáltasd magad, ismerkedj,illeszkedj be,szerezz barátokat és könnyebb lesz!minden kezdet nehéz, de majd jó lesz.hidd el, h sokkal több lehetőséged lesz ott a későbbiekben mint ITT!!!!!!
2010. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%
Azért elég bunkó válaszok születtek. Ti mit szólnátok, ha kiszakítanátok titeket egy jól megszokott környezetből és MUSZÁJ lenne egy idegen országban, idegen városban, idegen iskolában olyan emberekkel barátkoznotok, akiknek még az anyanyelvük is más? Felnőttként ez oké, de nem 14 éves gyerekként. Én megértelek teljesen, nagyon rossz lehet. A barátokkal msn-en nem tudod tartani a kapcsolatot? Levelezni is lehetne stb. Szünetekben nem szoktatok hazamenni?
2010. szept. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nekem összesen két barátnőm van,és nagyon egyedül lennék ha hosszabb ideig nem tudnék velük beszélgetni. Figyelj,ha mindig verekednek a suliban akkor talán nem is baj,hogy nem barátkozol velük. És hidd el az egy jó tulajdonság,hogy olvasol... Én is sokat olvasok mert ugye a barátnőimmel azért nem mindig vagyunk együtt. Barátot nem úgy tudsz találni,hogy na jó én most keresek egy barátot hanem az csak úgy jön magától. És ott van a tesód,nem tudom hány éves és hogy fiú-e vagy lány de szerintem rá is tekinthetnél úgy mint egy barát.
2010. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

23:24 vagyok.

Elszökni viszont semmiképp ne szökj el... Hülyeség,nem éri meg.


L/14

2010. szept. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Üdv!


Tényleg rossz a helyzeted, de felesleges lenne elszöknöd...nem segítene rajtad, sőt még deviánsnak is néznének az ottaniak, ha megtudnák. Amúgy meg hová mennél és hogyan? De igazából teljesen mindegy, mert vagy bajba kerülnél vagy szerencsésebb esetben még előtte megtalálna a rendőrség. Ne szökj el, mert már így is fogyunk és csak bajod esne! Sok szerencsét a nyelvtanuláshoz!

Ha kicsit többet keres apukád és megengedhetitek magatoknak, akkor neten keresztül kereshetnétek Bécsben élő, német-magyar tanárt is akár-hátha van ki tudja?

2010. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!