Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért az én életem van elrontva?

Miért az én életem van elrontva?

Figyelt kérdés
14éves L vagyok és 2 éve kijöttünk bécsbe mert az apukàm itt szerettet volna dolgozni meg h mi (én és a tesòm) nyelvet tanuljunk. Elötte angolt tanultam és nagyon jò voltam benne... A baràtaimat meg a helyett ahol fennöttem ott kellet hagyom. ugy jöttünk ki h nem tudtam németül és beraktak egy angol német suliba a suliba a gyerekek verekeddtek és mindennap bekrült valki a korhàzba (én ezzel h nem volt baràtom nagyon szomoru vagyok voltam és a haragomat olvasàsal töltöm el ami sokbq kerül) nqgyon nagyon hiànyoznak a baràtaim a legjobb barinömet 11 éve ismerem... 1 évutàn àtmentünk egy német suliba és az jobb volt de nincsenek jò baràtnöim... 1 hónap mulva kezdödik a 3 év itt kinnt és most se érzem jòl magam nagyon sokkat sírok és ugye nem megy annyaira a német mit az anyanyalvüekenek a legjobb barimnak lesz a jövö héten egy bulija és nem engednek el mert h suli van... haza akarok menni az elszökés szerintetek jò ötlet?
2010. szept. 11. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
5%
Visszavisznek úgyis apádékhoz. nem h örülnél h mész világot látni. én már a helyedben halálra izgulnám magam.
2010. szept. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
ez nem vilàglàtàs
2010. szept. 11. 22:34
 3/24 anonim ***** válasza:
9%

húh te szegény de sajnállak..télleg jól kiba.szott veled az élet..olvasnod kell szabadidőbe ki hallott már ilyet..


egy kicsit gondolkodj szerintem azon el , hogy kinek van elbaszva az élete.. ezt a helyzetet meg vedd át újra . nem vagy te sz,ar helyzetbe sőt..

2010. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

Én megértelek, nagyon rossz lehet, hogy elszakítottak a barátaidtól meg a szülőhelyedtől.

Nekünk is volt már úgy hogy költözünk, igaz nem klföldre csak másik kerületbe, de én még azt sem akartam.

Ne szökj el, azzal csak roszabb lenne a helyzet. Figyi a rendőrséggel kerestetnének meg minden...hiányozna neked hogy a rendőrség vigyen haza vagy ilyesmi ?:S

Valahogy próbálj meg ott is barátokat szerezni, esetleg valahogy keress ott élő magyarokat!

2010. szept. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
àà eggyàltalàn nem. agyok szar helyzetben nincsnek baràtaim
2010. szept. 11. 22:43
 6/24 A kérdező kommentje:
hogyan keressek magyr baràtokat?
2010. szept. 11. 22:45
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Hagyjátok már... 14 évesen kb mindenki úgy érzi, hogy az élet egy halom sz*r :-) Na jó, nem mindenki, de elég sokan hajlamosak ilyesmire, én is ilyen voltam. Számomra az volt a tanulság abból az időszakból, hogy SOHA nem szabad sajnálni magunkat, az a lehető legszánalmasabb és legértelmetlenebb dolog az egész világon, és minden helyzetből ki kell hozni a jót, meg nem kell azon rágódni, ami nincs, hanem azt kell jól megcsinálni, ami van. Élni is meg kell tanulni szerintem! Még nekem se sikerült teljesen, de haladok :D
2010. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
48%
Bécs egy gyönyörű város, elég sokat utazok oda. De azt is tudomásul kell venned, az ott élő emberek másként élnek, és gondolkodnak. Próbálj meg beilleszkedni, mit gondolsz ha hazaszöknél ugyanazok a barátok továbbra is olyan jók lennének hozzád, Mindenki változik, te is! Persze egy 14 éves lány még keresi a helyét, és hidd el itthon is keresnéd a helyedet. Örülj, hogy ott kint perfektül elsajátíthatod a német nyelvet, és ez sem egy utolsó dolog. Gondold csak el jó közegbe kerültél, találj magadnak szórakozás lehetőséget, vagy legyen hobbid. Hidd el a túl nagy barátkozás nem mindig vezet jóra.
2010. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%

22:41es vagyok!

Hát figyi, legfőképp az internet!!!Sok mindenre jó... keress fórumokat, hogy: Bécsbe élő magyarok vagy ilyesmi. Vagy közöséggi oldalakon pl myvip,iwiw stb írd be a keresőbe hogy kik laknak ott és ha kb veled egykorú és szimpatikus akkor írj neki, hogy Te is ott laksz stb...

2010. szept. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%
Inkább csiszolgasd a stílusodat, ne káromkod, ne sajnáltasd itt magad, inkább legyél talpraesettebb, életrevalóbb. Nagyon sokat kell még tanulnod az életről, jelenleg az egyetlen akadály saját magad vagy...
2010. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!