Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mennyire tartjátok a...

Szülők, mennyire tartjátok a kapcsolatot a gyerekeitek exeivel, volt szerelmeivel?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt egy bő fél évig tartó se veled, se nélküled kapcsolata. De nagyon mérgező volt az egész, folyton veszekedtek, szakítottak, drámáztak. Pl. elmentek együtt nyaralni, a 2. nap összevesztek, szakítottak. A lány ezután gyorsan összeszedett kint egy srácot és felvitte a közös hotelszobájukba szexelni.

Rendszeres volt, hogy szórakozóhelyeken mindenki előtt üvöltözve veszekedtek, családi eseményeken is ugyanez.


Ennek ellenére a volt barátnő még most is szeretve van a szülők által, meg lett hívva a családi karácsonyozásra is, ahová én is hivatalos voltam. Vagy most mondja a barátom, hogy az anyja a lánnyal ment a hétvégén wellnessezni. Lesz az unokatestvérének ballagása április végén, oda is meg van hívva és hallottam, hogy telefonon beszélik, hogy akkor velem mi legyen, merthogy az exnek ez így kényelmetlen, a barátom meg mondta, hogy hát már nekem is mondva lett a ballagás, meg az utána lévő ebéd, nem fogja mondani, hogy mégse menjek.

Közben mi is együtt vagyunk már 5 hónapja, velem egyáltalán nem közvetlen senki a családból. Így, hogy az exbarátnő meg ennyire szeretve van még mindig, még rosszabbul esik ez. Pedig nem vagyok egyáltalán zárkózott, próbálok beszélgetést kezdeményezni mindig.


Szerintetek mit csináljak? Nem akarok én lenni a hisztis, féltékeny barátnő, de nagyon nem érzem jól magam így.

Ráadásul a barátomat is keresi néha olyanokkal, hogy elutazik nyaralni, lehet-e nálunk a kutyája 3 hetet? A 3 hétben napi 2 facetime videóhívás, hogy "a kutya ne felejtse el", aztán menjen ki érte a barátom a reptérre, de mivel Bécsben száll le éjszaka, aludjanak is ott, hogy ne kelljen a sötétben annyit vezetnie a barátomnak...


2022. febr. 22. 12:08
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez még az 50 kommentet se érte el.
2022. febr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, ez nagyon gáz. Nem Te kérdező, hanem a család, a barátod viselkedése, de főleg az ex.

Ez naaaagyon fura! Beszéld meg a barátoddal, hogy ő győzze meg a szülőket, hogy dobják az exet. Ne hívják meg sehova, mert a barátodnak ciki és kellemetlen. A fiúkért csak meg teszik ezt. A pasid meg csak akarja, hogy Te jól érezd magad és ne gyötrődj.

Mert ha így marad a helyzet, mennyi ideig fogod még ezt elviselni?

Szerintem max 2 hónap...

2022. febr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
20%

Ő a család barátja lett, kivéve a szerelmedé.

Nekik semmi közük egymáshoz.

Ne a szerelmed exének hívd, se lásd, hanem egy idegen, aki összeismerkedett két emberrel vagy mennyivel, a párod szüleivel, meg a többivel, és jóban lettek. Ennek semmiköze a szerelmedhez.

2022. febr. 27. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
32%
Exek között mindig marad egy kapu, hogy bármikor újra együtt lehetnek. Nem lesz x idő után csak idegen.
2022. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!