Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mennyire tartjátok a...

Szülők, mennyire tartjátok a kapcsolatot a gyerekeitek exeivel, volt szerelmeivel?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt egy bő fél évig tartó se veled, se nélküled kapcsolata. De nagyon mérgező volt az egész, folyton veszekedtek, szakítottak, drámáztak. Pl. elmentek együtt nyaralni, a 2. nap összevesztek, szakítottak. A lány ezután gyorsan összeszedett kint egy srácot és felvitte a közös hotelszobájukba szexelni.

Rendszeres volt, hogy szórakozóhelyeken mindenki előtt üvöltözve veszekedtek, családi eseményeken is ugyanez.


Ennek ellenére a volt barátnő még most is szeretve van a szülők által, meg lett hívva a családi karácsonyozásra is, ahová én is hivatalos voltam. Vagy most mondja a barátom, hogy az anyja a lánnyal ment a hétvégén wellnessezni. Lesz az unokatestvérének ballagása április végén, oda is meg van hívva és hallottam, hogy telefonon beszélik, hogy akkor velem mi legyen, merthogy az exnek ez így kényelmetlen, a barátom meg mondta, hogy hát már nekem is mondva lett a ballagás, meg az utána lévő ebéd, nem fogja mondani, hogy mégse menjek.

Közben mi is együtt vagyunk már 5 hónapja, velem egyáltalán nem közvetlen senki a családból. Így, hogy az exbarátnő meg ennyire szeretve van még mindig, még rosszabbul esik ez. Pedig nem vagyok egyáltalán zárkózott, próbálok beszélgetést kezdeményezni mindig.


Szerintetek mit csináljak? Nem akarok én lenni a hisztis, féltékeny barátnő, de nagyon nem érzem jól magam így.

Ráadásul a barátomat is keresi néha olyanokkal, hogy elutazik nyaralni, lehet-e nálunk a kutyája 3 hetet? A 3 hétben napi 2 facetime videóhívás, hogy "a kutya ne felejtse el", aztán menjen ki érte a barátom a reptérre, de mivel Bécsben száll le éjszaka, aludjanak is ott, hogy ne kelljen a sötétben annyit vezetnie a barátomnak...


2022. febr. 22. 12:08
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
73%

20-ra:

Gyorsan tegyük a te történeted mellé, hogy a kérdező esetében bő fél évig tartó kapcsolat volt, tehát huszadannyi (!) ideig tartott, mint a testvéred kapcsolata.

2022. febr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az mindegy. Értem mire célzol, de szerintem nem ez a lényeg, a végeredmény ugyanaz... ha jó a kapcsolat, akkor jó, ha nem, akkor nem. Egy 10+ éves kapcsolat sem feltétlenül jelenti azt, hogy az illető családtagnak számít, kedvelik stb., míg rövidebb idő alatt is kialakulhat egy jó viszony, szimpátia, tehetett rájuk jó benyomás stb.
2022. febr. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
92%

És a pasid kiment érte a reptérre Bécsbe és ott is aludt vele, úgy hogy már együtt voltatok? Vagy hogy kell ezt elképzelni...?

Szerintem ez a lány egy ilyen agresszívan nyomulós, hízelkedős figura, aki mindenhova beédelgi magát. A pasid meg gyenge jellem, ha így kiszolgálja még mindig.

2022. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
79%

22-re:

Ebben nem értek veled egyet.

Idézek 20-ból:


"Ő is gyakorlatilag a család része volt, nagyon sok időt töltöttünk vele együtt és a szakításuk után egy darabig még ő is jelen volt egy-egy családi eseményen (pl. pont ballagáson is), mert úgy éreztük ő is részese volt annak az időszaknak...."


Igen, ez reális egy 10 éves kapcsolatban, de ilyen nem képzelhető el fél éves kapcsolatban.

2022. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
89%
18. Hát nem a te anyádnak, úgyhogy kotródhatsz innen.
2022. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
6%
Kamu.
2022. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? Mert veled, vagy a szomszéddal ez éppen nem történt meg?



Nem ment el érte a párom nyilván... Akkor tényleg gondolkodás nélkül szakítottam volna. Nem ő karcolta össze a lány autóját, hanem a lány az övét.

2022. febr. 22. 14:58
 28/44 anonim ***** válasza:
97%

Figyelj, ez tui kamu. Egy ilyen rongálás után szóba áll a fiúd ezzel a közveszélyes futóbolonddal? Kizárt! A fiú családja rá van ragadva ezek után? Még mesének is túlzás. Ez árulás lenne a javából. Több tíz, de inkább több 100 ezer Ft-os anyagi kár. Szerintem az autó összekarcolása több nézőpontból is jelképes, ez kb. mindenhol kapcsolatmegszakító ok.

Ha véletlenül mégse kamu akkor a fiúd ugyanolyan defektes mint a volt partnere, amit csak azért nem látsz, mert szerelmes vagy.

2022. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
Miért akarod bizonygatni, hogy kamu, mikor én ebben élek? Nem az, hidd el. De ha nem hiszed, akkor meg felesleges írsz. Nemhogy szóba állt vele utána, hanem még 2 hónapig együtt is voltak. Vannak helyzetek, amikor nem a pénz számít.
2022. febr. 22. 15:11
 30/44 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem szakítasz vele, akkor te is ugyanilyen elmeroggyant vagy, mint ő és az egész pereputtya, no meg az exe.
2022. febr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!