Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mennyire tartjátok a...

Szülők, mennyire tartjátok a kapcsolatot a gyerekeitek exeivel, volt szerelmeivel?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt egy bő fél évig tartó se veled, se nélküled kapcsolata. De nagyon mérgező volt az egész, folyton veszekedtek, szakítottak, drámáztak. Pl. elmentek együtt nyaralni, a 2. nap összevesztek, szakítottak. A lány ezután gyorsan összeszedett kint egy srácot és felvitte a közös hotelszobájukba szexelni.

Rendszeres volt, hogy szórakozóhelyeken mindenki előtt üvöltözve veszekedtek, családi eseményeken is ugyanez.


Ennek ellenére a volt barátnő még most is szeretve van a szülők által, meg lett hívva a családi karácsonyozásra is, ahová én is hivatalos voltam. Vagy most mondja a barátom, hogy az anyja a lánnyal ment a hétvégén wellnessezni. Lesz az unokatestvérének ballagása április végén, oda is meg van hívva és hallottam, hogy telefonon beszélik, hogy akkor velem mi legyen, merthogy az exnek ez így kényelmetlen, a barátom meg mondta, hogy hát már nekem is mondva lett a ballagás, meg az utána lévő ebéd, nem fogja mondani, hogy mégse menjek.

Közben mi is együtt vagyunk már 5 hónapja, velem egyáltalán nem közvetlen senki a családból. Így, hogy az exbarátnő meg ennyire szeretve van még mindig, még rosszabbul esik ez. Pedig nem vagyok egyáltalán zárkózott, próbálok beszélgetést kezdeményezni mindig.


Szerintetek mit csináljak? Nem akarok én lenni a hisztis, féltékeny barátnő, de nagyon nem érzem jól magam így.

Ráadásul a barátomat is keresi néha olyanokkal, hogy elutazik nyaralni, lehet-e nálunk a kutyája 3 hetet? A 3 hétben napi 2 facetime videóhívás, hogy "a kutya ne felejtse el", aztán menjen ki érte a barátom a reptérre, de mivel Bécsben száll le éjszaka, aludjanak is ott, hogy ne kelljen a sötétben annyit vezetnie a barátomnak...


2022. febr. 22. 12:08
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
97%
Van két exem, akiknek az édesanyját nagyon szerettem, szerencsére ők is engem. A közösségi oldalon gyakran rám írnak vagy a születésnapomon/névnapomon felköszöntenek. Volt próbálkozás részükről a személyes találkozóra is, de én ezt már soknak találtam. Szerintem tökéletesen elég itt meghúzni a határt.
2022. febr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

"Amióta szakítottak, azóta nem veszekednek üvöltözve egymással? Mert ahogy nézem, azóta is rendszeresen találkoznak."

Nem. De mondta is a párom, hogy ezért próbálták meg annyiszor a kapcsolatot, mert amikor nincsenek együtt párként, teljesen jól megvoltak. De nyilván a vonzalom akkor is ott volt és ezt tényleg úgy kell elképzelni, hogy mondjuk egész hétvégén együtt voltak nagy szerelemben, hétfőre besokalltak, összevesztek és szakítottak. 2-3 napig ment egymásra a sárdobálás, meg a balhé, majd utána kibékültek és ez ismétlődött.

A páromnak a barátai is mesélték ezeket, hogy a csaj néha mintha bekattant volna. Nagyon sok minden volt a kapcsolatuk alatt, tényleg mint egy rossz szappanopera. A nyaralós sztori csak egy a sok közül. Volt ott új kocsi összekarcolása kulccsal, telefon kihajítása a 7. emeletről, mert a lány azt hitte, más csajjal beszélget a barátom. És ezek még a lightosabb dolgok.


Mondta a párom is, hogy nem volt normális az egész helyzet, de régóta ismerték már egymást és nagyon akarták, hogy működjön közöttük a dolog. De aztán már annyira sok volt neki is az állandó hiszti, dráma, hogy végleg elengedte a dolgokat az exével.


"Honnét vagy ilyen jó értesült, hogy annak idején közös nyaraláson miket művelt a leányzó? A barátod mesélte el?"

Nem, a barátai hozták fel egyszer. Majd rákérdeztem a barátomnál is, mondta, hogy ez így volt tényleg.

2022. febr. 22. 12:53
 13/44 anonim ***** válasza:
20%
Itt az ex már nem ex, hanem az anyukának a barátnője. Van ilyen is. Ne foglalkozz vele.
2022. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
97%

"Szerintetek mit csináljak? Nem akarok én lenni a hisztis, féltékeny barátnő, de nagyon nem érzem jól magam így."


Nos, lehet, mégsem csak a csaj zakkant, és mégsem olyan tökéletes a pasid. Hiszen már te is kezdesz kikészülni.

2022. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
97%

Hát ez nagyon gáz!

3 évig éltem az exemnel (anyuméknál) Miután szakítottunk kb évente 2 évente találkozunk. Nem volt bagy összeveszés csak külföldön talált munkát, a távkapcs meg nem ment (én még suliba jártam)

De anyumék nem keresik őt külön. Mi néha beszélünk messengeren. De semmi extra.

Sokaknak még ez is furcsa....

A te storyd elképesztő.

2022. febr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
84%

Nekem anyám 1 exemmel próbált jóban maradni. Mondtam neki, ha ezt meg meri tenni, hogy jópofizik, akkor megszakítom vele a kapcsolatot. Nyilván minden kontaktot elvágott az exszel egyből.

És nekem ekkor még csak új párom se volt, önmagában gáznak éreztem az egészet.

Ez az egész dolog nálatok azért történik, mert a te kis párocskád hagyja, sőt… bő nyállal nyalja a csaj picsáját ő is. :) Úgy ki kéne dobnod, mint macskát szni.

2022. febr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
A pasid összekaristolta a lány új autóját:-o? Tényleg nem tudom itt ki a legbetegebb -beleértve téged is- de szoros a verseny.
2022. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
24%

"Mondtam neki, ha ezt meg meri tenni, "


Tudod kinek parancsolgass :D

2022. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
93%
Úristen...ha ez nem kamu, akkor MENEKÜLJ!!!!
2022. febr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
94%

A testvéremnek volt egy 10+ évig tartó kapcsolata, amely nagyjából 6 éve ért véget és azóta is tartjuk a kapcsolatot a volt párjával, ahogyan a testvérem is. Békében váltak el és mindent meg tudtak beszélni egymással, illetve a kapcsolatuk alatt sem voltak ilyen heves viták stb., legalábbis mi nem tudunk róla és pár évig egyiküknek sem volt új kapcsolata. Ő is gyakorlatilag a család része volt, nagyon sok időt töltöttünk vele együtt és a szakításuk után egy darabig még ő is jelen volt egy-egy családi eseményen (pl. pont ballagáson is), mert úgy éreztük ő is részese volt annak az időszaknak és egyébként ő is szívesen eljött, a testvérem is szívesen fogadta, ezek jó hangulatban teltek. Már mindkettejüknek van új kapcsolata, neki már családja is, kevesebbet találkoztunk, mindenki élte az életét stb., tehát ilyen közös családi összejövetelek már rég nincsenek, de pl. ha összefutunk vele valahol akkor beszélünk, váltunk pár szót vagy szívességekre is volt már példa, mert nem romlott meg a kapcsolat.

Szóval nekem azzal semmi gondom nem lenne, ha továbbra is jó viszonyt ápolnak. Viszont ha ez kellemetlen, nem jól kezelik a helyzetet és pl. úgy érzed nem tudnak elfogadni téged, nem nyitottak feléd, még mindig a régi barátnőt várják vissza vagy esetleg konfliktusos állapotok uralkodnak a családon belül, akkor az nyilván engem is zavarna.

2022. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!