Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, mennyire tartjátok a...

Szülők, mennyire tartjátok a kapcsolatot a gyerekeitek exeivel, volt szerelmeivel?

Figyelt kérdés

A barátomnak volt egy bő fél évig tartó se veled, se nélküled kapcsolata. De nagyon mérgező volt az egész, folyton veszekedtek, szakítottak, drámáztak. Pl. elmentek együtt nyaralni, a 2. nap összevesztek, szakítottak. A lány ezután gyorsan összeszedett kint egy srácot és felvitte a közös hotelszobájukba szexelni.

Rendszeres volt, hogy szórakozóhelyeken mindenki előtt üvöltözve veszekedtek, családi eseményeken is ugyanez.


Ennek ellenére a volt barátnő még most is szeretve van a szülők által, meg lett hívva a családi karácsonyozásra is, ahová én is hivatalos voltam. Vagy most mondja a barátom, hogy az anyja a lánnyal ment a hétvégén wellnessezni. Lesz az unokatestvérének ballagása április végén, oda is meg van hívva és hallottam, hogy telefonon beszélik, hogy akkor velem mi legyen, merthogy az exnek ez így kényelmetlen, a barátom meg mondta, hogy hát már nekem is mondva lett a ballagás, meg az utána lévő ebéd, nem fogja mondani, hogy mégse menjek.

Közben mi is együtt vagyunk már 5 hónapja, velem egyáltalán nem közvetlen senki a családból. Így, hogy az exbarátnő meg ennyire szeretve van még mindig, még rosszabbul esik ez. Pedig nem vagyok egyáltalán zárkózott, próbálok beszélgetést kezdeményezni mindig.


Szerintetek mit csináljak? Nem akarok én lenni a hisztis, féltékeny barátnő, de nagyon nem érzem jól magam így.

Ráadásul a barátomat is keresi néha olyanokkal, hogy elutazik nyaralni, lehet-e nálunk a kutyája 3 hetet? A 3 hétben napi 2 facetime videóhívás, hogy "a kutya ne felejtse el", aztán menjen ki érte a barátom a reptérre, de mivel Bécsben száll le éjszaka, aludjanak is ott, hogy ne kelljen a sötétben annyit vezetnie a barátomnak...


2022. febr. 22. 12:08
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:

És nem azt várom, hogy köpjék le az utcán, ha meglátják vagy hogy kezdjék el szidni a családi ebéden.

Mert nekem is volt korábban egy komolyabb kapcsolatom, a mai napig ha látjuk egymást, köszönünk, esetleg váltunk pár szót. De eszembe nem jutna őt hívni, ha bármi nyűgöm, bajom van. Ahogy a szüleim se hívják meg a családi bulikra, hiába voltunk együtt 15 éves korunktól 19 éves korunkig, és volt ott nálunk szinte minden hétvégén.

2022. febr. 22. 12:15
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Hihi.. persze.

Ha ez igaz, akkor te csak a szeretője vagy a pasinak..

Az én szüleim egyik exemmel sem tartják a kapcsolatot, a párom szülei szintén nem tartják a kapcsolatot egyikkel sem.

2022. febr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez igaz, ez nem normális.


Exbarátnő közös karácsonyozásra meg egyéb családi ünnepekre...

Plusz még a pasidat kéri meg, hogy fuvarozza, és a kutya ne felejtse el (édes istenem).


Én dobbantanék.

2022. febr. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon szerelmes vagyok, gondolom ezért is tűröm ezeket szó nélkül, magamban őrlődve... Amúgy a kapcsolatunkkal nincs baj, ha az ex nincs képben, nagyon jól megvagyunk.
2022. febr. 22. 12:22
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom a kapcsolatot a gyerekem exeivel. A saját exeimmel sem. És a szüleim sem tartották az én exeimmel. Minek???

Ott tudom elképzelni, ahol házasok voltak és közös gyerek is van. Akkor nyilván tartják az unoka miatt.

2022. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
97%

"Rendszeres volt, hogy szórakozóhelyeken mindenki előtt üvöltözve veszekedtek, családi eseményeken is ugyanez.

Ennek ellenére a volt barátnő még most is szeretve van a szülők által, meg lett hívva a családi karácsonyozásra is, ahová én is hivatalos voltam."


Ha ez nem troll kérdés, akkor elképesztő!


Tőled, kérdező, teljesen függetlenül elképesztő, hogy a szülők ahhoz az exhez ragaszkodnak, azt hívják családi karácsonyozásra, aki családi eseményeken üvöltözve veszekedett a gyerekükkel.

Csodálatos családi együttlét lehetett. A szülők ezt szeretnék újra átélni?


Amúgy két gyors kérdésem van a kérdezőhöz:

Amióta szakítottak, azóta nem veszekednek üvöltözve egymással? Mert ahogy nézem, azóta is rendszeresen találkoznak.

Honnét vagy ilyen jó értesült, hogy annak idején közös nyaraláson miket művelt a leányzó? A barátod mesélte el?


Magánvélemény: debil az egész család. Ilyen családból nem származhat normális ember. Hagyd a srácot a fenébe, menjen csak az exéhez a repülőtérre és dugjanak egyet éjjel a hotelszobában. A szülők meg karácsonyeste hallgassák csak boldogan, ahogy üvöltözve veszekszik a lány az ő gyerekükkel.

2022. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
95%

Bő fél évig ilyen kapcsolatban lenni, hát kislány, a barátod meg ez a nő zsák a foltját, és most a legrosszabb értelemben mondom. Ilyen durva, ordenáré cirkuszok, hát a legalja putri az angol királynő etikett tanfolyama ezekhez képest.

Ha ez igaz.

Annyira extrém ez mindhárom fél részéről, hogy én is megkérdőjelezem. Ebben a történetben senki se normális?

2022. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
41%

A szülők azzal tartják a kapcsolatot, akivel akarják. Valamiért kedvelik azt a lányt függetlenül attól, hogy nincs együtt a fiukkal. Ezt így el kellene fogadni.


Az a rész viszont, ahol a lány a te párodat hivaj fel kutyaszittelesre, q repülőtérről való hazavitelre és ott is kell aludni egyértelműen gond, a pasid visszahúz hozzá. A kapcsolatod a vége felé tart.

2022. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
96%
Itt az exbarátnő is durván tehet erről a szituációról, nem csak a szülők. Eszembe nem jutna az exemékhez átjárkálni alapból sem, de ha tudnám, hogy új barátnője van, akkor már csak tiszteletből sem. De, ahogyan elnézem a kérdés leírását, ebben a filmben minden szereplőből hiányzik az egymás iránti tisztelet.
2022. febr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem az a kérdés, hogy a szülők hogyan viszonyulnak a párod exéhez, hanem hogy a párod miként viszonyul hozzá, ugyanis kettőtök kapcsolatában ez a legsarkalatosabb pont. Ha ő igazán szeretne és tisztelne téged, nem tartaná ilyen szinten a kapcsolatot az exével.
2022. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!