Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elegem van...

Mit tegyek, ha elegem van apám nőjéből?

Figyelt kérdés

Olyan szinten irritál már amiket csinál.. Még ha mondjuk dolgozna a hét 5 napján akkor azt mondom oké, de nem, ilyen fogyatékos munkarendben dolgozik, kb. 2 napot nincs itthon egy héten, a többin meg itthon fekszik egész nap. Mióta ide járkál, a mosogató mindkét felében állnak a koszos tányérok, mert hogy neki étkezésenként minimum 3 tányért meg két serpenyőt elő kell vennie, mert egészséges kajákat eszik... Aztán a másik, hogy folyamatosan pakolászik/rendezkedik, csomó dolgot nem találok, mert neki muszáj elraknia őket valahova, a konyhában is ok nélkül felrakja a székeket az asztalra folyamatosan, mikor senki nem kéri meg erre. Aztán ezek csak a kisebb bajok, mikor itthon van, szinte folyamatosan telefonál (én nem tudom már hogy kivel, de ilyet még nem hallottam), konkrétan felhív valakit, beszél egy órát, lerakja, majd két perc múlva hívja a következőt. 10 perc nem telik el úgy egy nap, hogy ne halljam ahogy telefonál, és ez persze mind áthallatszik a szobámban. De ha valamilyen csoda folytán mégis kibírja hogy ne telefonáljon, akkor neki áll a TELEFONJA HANGSZÓRÓJÁN hangosan hallgatni valami alsókategóriás rádiós trap zenét, a telefon hangszóróknál meg ugye szinte csak magas frekvenciák vannak, és minden áthallatszik a szobámba rohadt hangosan, vagy éppen a tévét bömböltetni szintén ilyen hangerőn. Most is aludni akartam, de fél óra szenvedés után inkább visszaültem az íróasztalomhoz, mert lehetetlen így.

Apám meg a héten 6 napot dolgozik kora reggeltől késő estig, tehát végképp nem értem, hogy mi értelme ennek az egésznek, hogy a nője meg ide járkál, mikor apám is alig van itthon. Ti mit tennétek a helyemben? Én ezt már nagyon nem bírom.


2022. febr. 17. 19:17
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
“Egyépként” ki az az apuka 37?
2022. ápr. 7. 12:48
 42/48 anonim ***** válasza:
21%

Hölgy édesapja akit ő szeretne irányítani de semmi joga hozzá!Szabad ember úgy êl ahogy akar a lányának nincs kiszolgáltatva.Alanyi jogon sem jár neki a fej hajtás!

Ha neked és másnak fáj is az igazság a hölgy mivel ott lakik az apukája lakásába hívhatná így!Apuka csak ahoz némi tisztelet a hisztérikába bele kellett volna nevelödjön.

Apuka talán túl engedékeny volt.

2022. ápr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
32%
Jó, hogy van külön szobád! Maradj ott, és időnként menj el otthonról. Apukádnak mondd el a bajaidat, de nagyon finoman, és inkább ne panaszkodva, hanem megkérdezve, érdeklődve, hogy tudd, hogy most mi is van.
2022. ápr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:

Na hát ma jó cringe dolog történt, mivel pénztáros és ismer mindenkit a városban + alapból egy pletykás kígyó, így pár napja a fülébe jutottak amiket mondtam róla, aztán ma reggel bejött a szobámba számon kérni rajtam hogy mi a bajom vele.

Mondtam neki legalább 5x, hogy menjen ki, mert most keltem fel és nem érdekel a nyomora, majd igazi érett nőként elkezdett fenyegetőzni, hogy én nem ismerem őt és hogy milyen kapcsolatai vannak, és nagyon meg fogom bánni ha vele szívózok, aztán azt mondta, hogy nagyon reméli hogy meg fogom szívni az életben, meg úgy ment ki a szobámból hogy közben szidott engem. (gondolom nem tetszett neki hogy nem tudott dominálni) A nővérem is mondta, hogy most már visszavehetne magából ez a nő, pedig vele jóban vannak.

Na most már biztos lehet benne, hogy innentől úgy fogok vele beszélni mint egy utolsó ronggyal, a papucsát is jól leköptem miután elment itthonról. Rajtam nem fog ez működni amit itt csinálni akar, mert eltaposom mint egy férget.

2022. máj. 10. 18:28
 45/48 anonim ***** válasza:
89%
Elég szánalmas azzal fenyegetőzni, milyen kapcsolatai vannak. Te meg legközelebb jobban válogasd meg, kinek mit mondasz el, mert ez visszaüthet az élet bármilyen területén. Otthon meg semmiről ne mondj semmit ezek után.
2022. máj. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
74%

Hát igazi úri Nagylány vagy kár hogy a kultúra kicsapja a biztósítékot!

De egyet tudnod kell az élet a legjobb tanító mester mindenkit megtanít arra amire kell.Még az olyanokat is akik földön kívűlinek gondolják magukat!!

2022. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Közben eltelt 3 hónap, apádnak szóltál, hogy hangos a csaj? Ő mit mondott?
2022. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
68%
44# Leköpni a papucsot :DDD Egy perc alatt romba döntötted nálam a Rambó-kultuszt. G.cikemény vagy hallod!
2022. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!