Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elegem van...

Mit tegyek, ha elegem van apám nőjéből?

Figyelt kérdés

Olyan szinten irritál már amiket csinál.. Még ha mondjuk dolgozna a hét 5 napján akkor azt mondom oké, de nem, ilyen fogyatékos munkarendben dolgozik, kb. 2 napot nincs itthon egy héten, a többin meg itthon fekszik egész nap. Mióta ide járkál, a mosogató mindkét felében állnak a koszos tányérok, mert hogy neki étkezésenként minimum 3 tányért meg két serpenyőt elő kell vennie, mert egészséges kajákat eszik... Aztán a másik, hogy folyamatosan pakolászik/rendezkedik, csomó dolgot nem találok, mert neki muszáj elraknia őket valahova, a konyhában is ok nélkül felrakja a székeket az asztalra folyamatosan, mikor senki nem kéri meg erre. Aztán ezek csak a kisebb bajok, mikor itthon van, szinte folyamatosan telefonál (én nem tudom már hogy kivel, de ilyet még nem hallottam), konkrétan felhív valakit, beszél egy órát, lerakja, majd két perc múlva hívja a következőt. 10 perc nem telik el úgy egy nap, hogy ne halljam ahogy telefonál, és ez persze mind áthallatszik a szobámban. De ha valamilyen csoda folytán mégis kibírja hogy ne telefonáljon, akkor neki áll a TELEFONJA HANGSZÓRÓJÁN hangosan hallgatni valami alsókategóriás rádiós trap zenét, a telefon hangszóróknál meg ugye szinte csak magas frekvenciák vannak, és minden áthallatszik a szobámba rohadt hangosan, vagy éppen a tévét bömböltetni szintén ilyen hangerőn. Most is aludni akartam, de fél óra szenvedés után inkább visszaültem az íróasztalomhoz, mert lehetetlen így.

Apám meg a héten 6 napot dolgozik kora reggeltől késő estig, tehát végképp nem értem, hogy mi értelme ennek az egésznek, hogy a nője meg ide járkál, mikor apám is alig van itthon. Ti mit tennétek a helyemben? Én ezt már nagyon nem bírom.


2022. febr. 17. 19:17
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
35%

Ha nagykorú vagy van lehetőséged elköltözni felnött módjára önnáló életet élni

Mivel apáddal is úgy mond alig tartasz kapcsolatot gondolom nem hiányoznátok egymásnak

A nőjébe meg imádsz belekötni.Téged egyszerűen csak az zavar hogy ott van és apáddal kapcsolatban van.

Ne sajnáltasd már ilyen látványosan magad.

Anyukád ép merre van hogy apáddal élsz?

Vagy talán a csodás természeted miatt onnan is elköltözni kényszerűltél?

Apádnak a saját lakásába van joga azt vinni akít csak akar te ez ellen nem tudsz és ne is akarj tenni semmít.

A hölgyet tudom betolakodónak tartod és félsz hogy apád révén bármihez hozzá jut amít már most magádénak érzel.

De ne aggódj nem mindenki pénzben mér mindent

Heti 2napot dolgozik lehet abban a két napban többet keres mint más egy hét alatt

Lehet a munkája végett telefonál ennyít

Amihez neked semmi közöd hogy kivel mit beszél.

2022. ápr. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

"Amihez neked semmi közöd hogy kivel mit beszél."


Ja, de ebben a pillanatban mikor ezt írom, mégis azt hallgatom ahogy kihangosítva beszél valami faszival

2022. ápr. 2. 09:55
 33/48 A kérdező kommentje:

Ééééééés letette, de két másodperc múlva hívta a másikat


Letsgoooooooooo broooooo

2022. ápr. 2. 09:58
 34/48 A kérdező kommentje:
Harmadik telefonálónk is megérkezett azóta!
2022. ápr. 2. 10:01
 35/48 anonim ***** válasza:
20%

Ha kihangosítja a telefont valószínűleg nincs semmi titkolni valója mert ha lenne a fürdőszobát választaná ahol sugyorogva beszélne

Ha a szobában vagy te hallgas olyan zenét amít szeredsz és máris nem az ő hangját hallod

De ha apád otthon van és ők beszélgetnek az is zavar?

Fényes nappal van a lépcsőházból is különféle zajok jönnek.

Jelenleg ha nem dolgoztál éjszaka nincs alvás idő.

2022. ápr. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Nagyon könnyű otthonról elképzelni a helyzetet és kritizálni, ugye? :D
2022. ápr. 2. 10:44
 37/48 anonim ***** válasza:
83%
Az bezzeg mindenkinek természetes, hogy apa csak 1 napot van otthon, a barátnője meg vagy 5-t nála van. Meg az is biztos természetes, hogy van egy lányom és nem mondom neki, hogy akkor most ideköltözik a Gizike... Meg az is okés, hogy nem tesz maga után rendet, hát azért van a kérdező, hisz ő is lány (vagyis gondolom, nem láttam, hogy ki lenne írva) neki ez a dolga, hisz eltartott... Kérdező! Szerintem valahogy légy a nő közelében, legyen pont akkor ott dolgod pl mikor telefonál, aztán talán elvonul magától vagy leszid és kezdődhet a vita (mert ebből az lenne). Apáddal is kéne erről beszélned, hogy egyes dolgokat azért kifogásolsz.
2022. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék apámmal beszélni, ugye ritka hogy egyáltalán találkozok vele, de ha igen, akkor is csak folyton elhord mindennek meg leépíti az önbizalmam, ami már így is alacsony.
2022. ápr. 3. 09:54
 39/48 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tűrsz és dolgozol azon, hogy elköltözz. Ha egyetemre mennél igényelj kollégiumot, nyáron dolgozz és talán suli mellett is kell majd, hogy ne apudtól függj a későbbiekben. Ha a koli nem jön össze, akkor albi,de ott is kell dolgozni esetleg pályázatokat beadni, hogy némi pénzhez juss.

Addig tűrsz és teszel arról, hogx hamar elmenj

2022. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
64%

A kérdező egy uralkodni vágyó hisztérika

Az apa 37a saját lakásába azt vissz akit akar nem kell hozzá neki engedélyt kérni

Majd ha a lánya lakásába költözne a barátnővel AKKOR igen

Ne cseréljük fel a szerepeket.Egyépként meg pont azért lehet ott a lakásban mert a lánya mert kapcsolat nincs közöttük.A kérdező furcsa mód egy szóval nem említi anyukát hogy az hová lett aki megsímogatná a buksiját

Apuka 37nagykorú ember saját egzisztenciával rendelkezik és nincs a lánya gyámsága alatt azt tesz és úgy ahogy akar nem kell engedélyt kérjen.!

2022. ápr. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!