Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elegem van...

Mit tegyek, ha elegem van apám nőjéből?

Figyelt kérdés

Olyan szinten irritál már amiket csinál.. Még ha mondjuk dolgozna a hét 5 napján akkor azt mondom oké, de nem, ilyen fogyatékos munkarendben dolgozik, kb. 2 napot nincs itthon egy héten, a többin meg itthon fekszik egész nap. Mióta ide járkál, a mosogató mindkét felében állnak a koszos tányérok, mert hogy neki étkezésenként minimum 3 tányért meg két serpenyőt elő kell vennie, mert egészséges kajákat eszik... Aztán a másik, hogy folyamatosan pakolászik/rendezkedik, csomó dolgot nem találok, mert neki muszáj elraknia őket valahova, a konyhában is ok nélkül felrakja a székeket az asztalra folyamatosan, mikor senki nem kéri meg erre. Aztán ezek csak a kisebb bajok, mikor itthon van, szinte folyamatosan telefonál (én nem tudom már hogy kivel, de ilyet még nem hallottam), konkrétan felhív valakit, beszél egy órát, lerakja, majd két perc múlva hívja a következőt. 10 perc nem telik el úgy egy nap, hogy ne halljam ahogy telefonál, és ez persze mind áthallatszik a szobámban. De ha valamilyen csoda folytán mégis kibírja hogy ne telefonáljon, akkor neki áll a TELEFONJA HANGSZÓRÓJÁN hangosan hallgatni valami alsókategóriás rádiós trap zenét, a telefon hangszóróknál meg ugye szinte csak magas frekvenciák vannak, és minden áthallatszik a szobámba rohadt hangosan, vagy éppen a tévét bömböltetni szintén ilyen hangerőn. Most is aludni akartam, de fél óra szenvedés után inkább visszaültem az íróasztalomhoz, mert lehetetlen így.

Apám meg a héten 6 napot dolgozik kora reggeltől késő estig, tehát végképp nem értem, hogy mi értelme ennek az egésznek, hogy a nője meg ide járkál, mikor apám is alig van itthon. Ti mit tennétek a helyemben? Én ezt már nagyon nem bírom.


2022. febr. 17. 19:17
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Menj oda hozzá és mondd el azt mi zavar. Lehet a nőnek ez a norma ezt szokta meg eddig,és eszébe sem jut,hogy baj lenne. Ha nem működik,mondd el apukádnak,hátha ő majd beszél vele.
2022. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
23%
úgy látszik, már nem érdeklik a válaszok... Kiírta magából a frusztrációját, azt' kész. :-D
2022. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
17%

Jaj, a szociális fóbiás szobanövény.


Költözz,cunci! Költözz!

2022. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon egyszerű: nem kell beengedni. Ha csenget,vagy kopog,Kiszólsz,hogy most tanulsz,puhensz,tök mindegy,jöjjön akkor,ha apád is otthon van. Ha van kulcsa,akkor meg belülre azt a tóló mittomént rakj fel.
2022. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem ott lakik, akkor ne menjen oda, csak akkor, ha apád is ott van.

Ha meg ott lakik, akkor beszélj apáddal, hogy zavar a tanulásban, a pihenésben az, hogy beszélget, zenét hallgat.

2022. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
7%
Ha 18 fölött vagy költözz el.
2022. febr. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám apámnak, hogy

1. a nőjével foglalkozzon Ő, és jöjjön akkor, amikor ő is otthon van

2. xy ne rendezkedjen MÁS lakásában

2022. febr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok, anyám 5 éve elhagyott minket, de elég szar döntés volt, hogy nem vele maradtam.


Szólni meg nem akarok ennek a hülye nőnek hogy fejezze be, mert nem akarom hogy ezzel le legyen tudva az egész, maga a jelenléte is idegesít, szóval azt szeretném ha egyáltalán nem járkálna ide, vagy maximum akkor mikor apám is itt van.

2022. febr. 19. 18:25
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg beszélj anyáddal, hogy inkább nála laknál.
2022. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem lakik meg ott, csak van kulcsa?

Akkor beszelj apaddal, mondd el neki ezeket.

Megoldas lehet a szulocsere is. Kerdes, h oda mehetsz-e.

2022. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!