Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elegem van...

Mit tegyek, ha elegem van apám nőjéből?

Figyelt kérdés

Olyan szinten irritál már amiket csinál.. Még ha mondjuk dolgozna a hét 5 napján akkor azt mondom oké, de nem, ilyen fogyatékos munkarendben dolgozik, kb. 2 napot nincs itthon egy héten, a többin meg itthon fekszik egész nap. Mióta ide járkál, a mosogató mindkét felében állnak a koszos tányérok, mert hogy neki étkezésenként minimum 3 tányért meg két serpenyőt elő kell vennie, mert egészséges kajákat eszik... Aztán a másik, hogy folyamatosan pakolászik/rendezkedik, csomó dolgot nem találok, mert neki muszáj elraknia őket valahova, a konyhában is ok nélkül felrakja a székeket az asztalra folyamatosan, mikor senki nem kéri meg erre. Aztán ezek csak a kisebb bajok, mikor itthon van, szinte folyamatosan telefonál (én nem tudom már hogy kivel, de ilyet még nem hallottam), konkrétan felhív valakit, beszél egy órát, lerakja, majd két perc múlva hívja a következőt. 10 perc nem telik el úgy egy nap, hogy ne halljam ahogy telefonál, és ez persze mind áthallatszik a szobámban. De ha valamilyen csoda folytán mégis kibírja hogy ne telefonáljon, akkor neki áll a TELEFONJA HANGSZÓRÓJÁN hangosan hallgatni valami alsókategóriás rádiós trap zenét, a telefon hangszóróknál meg ugye szinte csak magas frekvenciák vannak, és minden áthallatszik a szobámba rohadt hangosan, vagy éppen a tévét bömböltetni szintén ilyen hangerőn. Most is aludni akartam, de fél óra szenvedés után inkább visszaültem az íróasztalomhoz, mert lehetetlen így.

Apám meg a héten 6 napot dolgozik kora reggeltől késő estig, tehát végképp nem értem, hogy mi értelme ennek az egésznek, hogy a nője meg ide járkál, mikor apám is alig van itthon. Ti mit tennétek a helyemben? Én ezt már nagyon nem bírom.


2022. febr. 17. 19:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
beszélnék apámmal a helyedben, hogy ez így mi?
2022. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, apámat évek óta kb heti pár percet látom, eléggé bezárkóztam előtte és nagyon nehéz beszélnem vele bármiről
2022. febr. 17. 19:24
 3/48 anonim ***** válasza:
62%

Akkor nincs megoldás, csak hogy elköltözöl.

Na, most jön a következő kifogás.

2022. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%
Elso kerdeseim: hany eves vagy? Hol van anyukad?
2022. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
77%

Ó Istenem. Részvétem kérdező. Ezt így mond el apádnak, hogy nem szeretnél konfliktust, szóval finoman hívja fel a figyelmét Klárikának ezekre a dolgaira. Ki mosogat el amúgy? Mert ha a nő, akkor ebben legyél türelmes. Ha te, akkor először megkérném, hogy maga után mosogasson el, neked ő még egy idegen és valahogy nehezményezed, hogy beköltözött és máris utána mosogatsz... Egyébként mosogatna a halál, beletenném az edényeket egy szatyorba és lebsznám a csaj mellé a fotelba.

A telefont szintén mondhatod neki, ha apád nem beszél vele, vagy az nem hatékony. A zenehallgatást is mond meg neki, hogy távolabbról hallgatva vállalhatatlan, használjon fülest.

2022. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
28%
Láthatóan élvezed a szenvedést, úgyhogy további kellemes időtöltést.
2022. febr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
29%
Anyád hol van...??
2022. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem nyitod ki a szádat? Szépen odamész és kultúráltan elmondod neki, hogy Mucika kedves, ne haragudj, de nem tudnád lehalkítani ezt az izét? Éppen aludnék. A mosatlant meg kérlek, mosogasd el magad után, én is így csinálok.
2022. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Oszd meg vele ennek a beszélgetésnek a linkjét. :)
2022. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
94%
9: :-DDD
2022. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!