Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha elegem van...

Mit tegyek, ha elegem van apám nőjéből?

Figyelt kérdés

Olyan szinten irritál már amiket csinál.. Még ha mondjuk dolgozna a hét 5 napján akkor azt mondom oké, de nem, ilyen fogyatékos munkarendben dolgozik, kb. 2 napot nincs itthon egy héten, a többin meg itthon fekszik egész nap. Mióta ide járkál, a mosogató mindkét felében állnak a koszos tányérok, mert hogy neki étkezésenként minimum 3 tányért meg két serpenyőt elő kell vennie, mert egészséges kajákat eszik... Aztán a másik, hogy folyamatosan pakolászik/rendezkedik, csomó dolgot nem találok, mert neki muszáj elraknia őket valahova, a konyhában is ok nélkül felrakja a székeket az asztalra folyamatosan, mikor senki nem kéri meg erre. Aztán ezek csak a kisebb bajok, mikor itthon van, szinte folyamatosan telefonál (én nem tudom már hogy kivel, de ilyet még nem hallottam), konkrétan felhív valakit, beszél egy órát, lerakja, majd két perc múlva hívja a következőt. 10 perc nem telik el úgy egy nap, hogy ne halljam ahogy telefonál, és ez persze mind áthallatszik a szobámban. De ha valamilyen csoda folytán mégis kibírja hogy ne telefonáljon, akkor neki áll a TELEFONJA HANGSZÓRÓJÁN hangosan hallgatni valami alsókategóriás rádiós trap zenét, a telefon hangszóróknál meg ugye szinte csak magas frekvenciák vannak, és minden áthallatszik a szobámba rohadt hangosan, vagy éppen a tévét bömböltetni szintén ilyen hangerőn. Most is aludni akartam, de fél óra szenvedés után inkább visszaültem az íróasztalomhoz, mert lehetetlen így.

Apám meg a héten 6 napot dolgozik kora reggeltől késő estig, tehát végképp nem értem, hogy mi értelme ennek az egésznek, hogy a nője meg ide járkál, mikor apám is alig van itthon. Ti mit tennétek a helyemben? Én ezt már nagyon nem bírom.


2022. febr. 17. 19:17
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:

Én nem tudom, hogy mit beszéltek apámmal, de nem hiszem, hogy már ideköltözött volna. Általában apám a saját kulcsát hagyja itthon neki mindig mikor elmegy dolgozni.

Anyámmal pedig biztos hogy fogok már beszélni, csak még nem tudom hogyan tegyem 5 év után.

2022. febr. 19. 18:46
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

Előbb szólj neki te magad, hátha kevesebb időt tölt majd ott miután szólsz neki, és költöznöd sem kell.

Kezdd a mosogatóval. Mondd meg neki, hogy eleve ne a mosogatóban tárolja a koszos edényeket, hanem mellette. A mosogató nem arra való, hogy telepakoljuk, aztán más meg nem tudja használni. Mondd meg neki, hogy nem férsz oda így te, te nem tudsz egy poharat elmosni így, legyen szíves ne oda pakoljon. Gyűjtse máshol a koszos dolgait. Ha ezzel sikert érsz el, menj rá a pofázására. Halkan beszéljen, mikor telefonál, és fejhallgatót használjon a zenéhez.

2022. febr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%

Apád hétvégén van a nővel. A nő jöjjön akkor. Vagy apád menjen hozzá.

18 éves vagy, nincs szükséged felnőtt pesutonkára.

Jogod van a zavartalan tanuláshoz.

Mit keres ott?

2022. febr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
37%
Nem te vagy az a kis takony akinek az anyja 5 éve hiába írogat, ignorálod, de mostanában tervbe vetted, hogy odaköltözöl hozzá, csak nehéz, hogy nincs is vele kapcsolatod?
2022. febr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
88%

Talán ezért volt itt pár tagnak ismerős:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2022. febr. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
80%

25 válaszoló

Most miért kell bántani?Elolvastam a másik kérdést is és egyáltalán nem értem, hogy egy megtört gyereket miért kell bántani?

És most senki ne jöjjön azzal, hogy 18 éves és felnőtt...igen hivatalosan felnőt.

Kérdeznek

Szerintem apuddal ülj le beszélgetni és mond el neki amit most ide is leírtál és szerintem egy pszichológust is keress fel,hogy túl tedd magad a dolgokon.

2022. febr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek*

Bocsánat

2022. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
81%
26# megtört gyerek. Ja.
2022. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
100%

25# Nagyon érdekes, hogy egy gyerek segítséget kér te itt szidod,de ha azt olvasnád valahol, hogy valami történt egy gyerekkel egyből a szülőket Szidnád...2022-ben az ember inkább ne kérjen segítséget,mert az olyan degeneráltak,mint te a halálba kergetik. Gratulálok

Azt hiszed te olyan tapasztalt vagy és te már mindent tudsz az életről,mert te olyan bölcs vagy meg sorolhatnám.

Kérdező remélem mihamarabb rendeződik a helyzet kitartást és sok szerencsét kívánok neked 😊

2022. febr. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett a vége?
2022. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!