Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is "hungaristás"...

Szerintetek is "hungaristás" ez a név?

Figyelt kérdés
A családnév Magyar, a fiunk neve pedig Árpád. Sokak szerint ez hülye választás volt. Szerintünk meg szép név. Nektek mi a véleményetek?
2010. szept. 9. 15:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
77%
Nincs ezzel a névvel semmi baj. Inkább azokkal van baj, akik ebbe politikát kevernek.
2010. szept. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
77%
Én valami egészen másra számítottam, de ez, hogy Árpád szerintem nem "hungaristás" név. Azt hittem, valami Hunor vagy Györk vagy Ugocsa vagy ilyesmi lesz. De az Árpád nekem egy teljesen szimpla keresztnév, mellesleg nem is csúnya. A családnév meg olyan, hogy azt nem az ember választja magának, az van, és viszi tovább, szóval ez sem befolyásolja nálam a név megítélését.
2010. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

17:08-nál a pont!


Amúgy nem értem ezt a felfogást! Magyarországon még a magyar szégyelje magát, mert magyar nevet ad a gyermekének? És a dzsenifert, meg hozéármándót meg mindenki elfogadja??? Hová fajul a társadalom...

Valaki írta, h gúnyolni fogják. De mirt? Mert magyar neve van?

Kedves kérdező!

Nagyon szép név, és nem hungarista, csak magyar:)

2010. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!