Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy a rokonotok...

Elmennétek úgy a rokonotok meglepetés bulijára, hogy titeket nem hívott meg?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk, én közelinek éreztem eddig a kapcsolatot. A férje is rögtön nekem szólt elsőnek, hogy szeretnének a gyerekekkel az anyjuknak szülinapi bulit, és hogyha van ötletem, hol tarthatnánk, kiket hívjunk, szóljak már.


Nagyban megy már a szervezés. Tegnap küldött a férje egy sms-t, hogy aznap a felesége végighívogatja azokat, akiket szeretne a születésnapjára, és nehogy elszóljam magam. Mert ő nem tud a meglepetésről, szervez magának egy bulit. Viszont engem nem hívott, férjemet se.


Ti így elmennétek a meglepi szülinapra?


2022. jan. 11. 09:26
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
92%

Szinte biztosra veszem, hogy téged azért nem hív meg külön, mert magától értetődő, hogy te is meghívott vagy.


Különben nem mindenki ismeri az "illemet", mint ahogyan én sem. Neveltetésből fakad. 36 éves, férjes asszonyként fogalmam sincs, mi a "szokás" eljegyzés, esküvő, buli, egyéb esemény meghívás során. Kerültem is emiatt sokszor kínos helyzetbe.


Simán elmész, és kész. Ne gondold túl.

2022. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
85%
Ha közben a feleség is nekiáll szervezni a saját buliját, akkor nagyon kínos lehet a végeredmény. Pl. rendel egy tortát egy héttel későbbre, bevásárol, asztalt foglal étteremben... - és utána nagyon dühös lesz, hogy ezeket hogyan mondja vissza. És emiatt nem fog örülni a mások által szervezett bulinak. Hallottam már hasonlót.
2022. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
90%
Érdekes sztori. Ha amúgy nincsen okod rá, hogy azt hidd h szándékosan hagyott ki a 42 fős buliról, akkor vedd úgy h elfelejtette. Ha nem volt semmi előzmény és együtt terveztek utazni februárban, akkor tényleg az a leglogikusabb h egyszerűen elfelejtette (mert esetleg annyira természetesnek veszi).
2022. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2022. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
88%
Menjetek el szerintem!
2022. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nagyon nem tetszene ez a buli az ünnepelt helyében. Szervez valamit, ami utána nem lesz. Időt, pénzt, energiát fordít rá, és utána kiderül hogy mindenki hagyta, had szórakozzon a szervezéssel, meg utána a lemondogatással, mert ez akkora poén. Hát nem az. Nagyot csalódnék, főleg a férjemben. De ti tudjátok.

És amúgy van olyan a feleség listáján, aki a tiétek én nincs? Mert az baj lesz, ha valakit ő szeretne ott látni, és nem megy el az igazi bulira, mert ti kihagytátok.

Titeket nem szeretne ott látni az ünnepelt, így nem mennék. Vagy ha még a buli előtt találkoztok, esetleg rákérdezhetsz a feleségnél, hogy mit tervez szülinapjára. A reakciójából làtni fogod, hogy akar-e veled bulizni.

2022. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Elmentél végül?
2022. jan. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!