Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy a rokonotok...

Elmennétek úgy a rokonotok meglepetés bulijára, hogy titeket nem hívott meg?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk, én közelinek éreztem eddig a kapcsolatot. A férje is rögtön nekem szólt elsőnek, hogy szeretnének a gyerekekkel az anyjuknak szülinapi bulit, és hogyha van ötletem, hol tarthatnánk, kiket hívjunk, szóljak már.


Nagyban megy már a szervezés. Tegnap küldött a férje egy sms-t, hogy aznap a felesége végighívogatja azokat, akiket szeretne a születésnapjára, és nehogy elszóljam magam. Mert ő nem tud a meglepetésről, szervez magának egy bulit. Viszont engem nem hívott, férjemet se.


Ti így elmennétek a meglepi szülinapra?


2022. jan. 11. 09:26
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
87%
Ja, voltam úgy, hogy egy lány akivel jóban voltam (nem úgy) mondta, hogy ekkor meg akkor lesz a szülinapi bulija. Aztán hív, hogy hol a fenében vagyok már?! Mondom: nem hívtál. Magától értetődőnek vette, hogy megyek. Persze én lettem lecseszve... Szóval fene tudja.
2022. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
24%
MEGlepetés buli, tehát tök mindegy hívott vagy sem, max meglepetés leszel!
2022. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
80%
Olyan bulira tuti nem mennék, ahova nem hívtak meg. A nem hívott vendéget senki nem látja szívesen.
2022. jan. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2022. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
64%

El ne menj. Az ő fejében nem vagytok olyan jóban.


Hard to swallow, de hidd el, ha akarja valaki, hogy ott legyél, akkor tudatja veled.

2022. jan. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
71%
Nem. Ahova nem hívnak oda nem megyek.
2022. jan. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem itt kevered a szezont a fazonnal. Bulira én nem a családomat hívom, hanem a barátaimat. Bulizni a barátnőimmel meg max haverokkal megyek, még az is esélyes, hogy a fér nélkül. A családommal pedig csaladkent unnepelek, oda jöhet a 94 éves dédi meg a nagynénim 3 éves unokája is
2022. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
19%
Ha én lennék a másik fél és bevonnálak a szervezésbe, akkor én sem hívnálak meg, mert teljesen természetes, hogy számolok veled, mivel együtt csináljuk. Magam sem hívom meg. Szerintem kérdezz rá, mert az ünnepeltnek biztos, hogy rosszul esne, ha nem lennél ott.
2022. jan. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
30%
Sehova sem megyek előzetes megbeszélés nélkül, és hozzám sem jöhet így senki, mert nem engedem be.
2022. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

1. Ő nem tud a meglepetés buliról. Ezt ő szervezi magának, nem tudja, hogy amúgy is lenne bulija. A meghívottak tudják, hogy az a buli, amit ő szervez magának, nem lesz. Mert helyette lesz a meglepetés.

2. Egyidősek vagyunk, nem olyan rokonok, akik maximum karácsonykor, meg a nagyi szülinapján találkoznak. Gyerekeink legjobb barátnők. Novemberben együtt utaztunk, most februárban is közösen megyünk.

2022. jan. 11. 11:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!