Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek úgy a rokonotok...

Elmennétek úgy a rokonotok meglepetés bulijára, hogy titeket nem hívott meg?

Figyelt kérdés

Jóban vagyunk, én közelinek éreztem eddig a kapcsolatot. A férje is rögtön nekem szólt elsőnek, hogy szeretnének a gyerekekkel az anyjuknak szülinapi bulit, és hogyha van ötletem, hol tarthatnánk, kiket hívjunk, szóljak már.


Nagyban megy már a szervezés. Tegnap küldött a férje egy sms-t, hogy aznap a felesége végighívogatja azokat, akiket szeretne a születésnapjára, és nehogy elszóljam magam. Mert ő nem tud a meglepetésről, szervez magának egy bulit. Viszont engem nem hívott, férjemet se.


Ti így elmennétek a meglepi szülinapra?


2022. jan. 11. 09:26
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
6%
Ettől még a rokona vagy, nem a barátnője. Ha én lennék a helyében, én is q barátaimat hívnám bulizni. A rokonaim jönnek egyébként is megkoszonteni.
2022. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Szoktunk együtt "bulizni". Már amennyire gyerekekkel lehet... De 2-3 hetente biztosan vannak közös vacsorák, iszogatások.
2022. jan. 11. 11:16
 23/37 anonim ***** válasza:
89%
Akkor miért nem kérdezed meg mi van, minthogy itt morfondírozz, nem leszel előrébb.
2022. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
69%
Nem igazán értem, hogy ő mit szervez, ami nem is lesz. Fura. Készül? Vásárol? Főz? Rendel kaját? Vesz italokat? És majd senki sem megy el, mert majd a meglepetés bulira mennek a vendégek? :D
2022. jan. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Annyit szervez, hogy szólt a meghívottaknak, hogy legyenek X napon Y időben Z helyen. De a meglepetés buli hamarabb lesz, így akkor tudni fogja már, hogy amit ő szervezett, nem jön létre.
2022. jan. 11. 11:29
 26/37 anonim ***** válasza:
81%

De attól még bevásárolhat korábban a "saját" bulijára. Vagy foglalhat helyet, ha nem otthon lesz.

És kiket hívott meg? Mindenkit? Csak téged nem? Vagy csak pl. szülőket és nagyon szűk körű lesz (ami nem lesz).

2022. jan. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
82%
#26: Ez egyre kevésbé tűnik jónak...
2022. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

Jó lesz, a részletekkel én tisztában vagyok. De éppen ez a meglepetés lényege, hogy a férje nem mondja neki, hogy ne szervezzen magán külön bulit, mert úgyis lesz.


Igen, a mi listánkról az összes meghívott tud már az általa szervezett buliról. Kivéve én. Nem lesz szűk körű, 42 fő van meghívva.

2022. jan. 11. 11:38
 29/37 anonim ***** válasza:
87%

Felnőttek vagytok, gondolom, ha már van gyerek. Beszélj a férjével. 42 fő nagyon sok, simán lehet, hogy azt hitte, hogy már hívott, csak elfelejtette a sok ember között.

Azt nem értem, hogyha ennyire jóban vagytok, akkor miért merül fel benned, hogy szándékosan teszi.

2022. jan. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
88%
Vagy hogy miért nem kérdezed meg.... én biztos nem írtam volna ki egy ilyen kérdést, hanem már rögtön tisztáztam volna a dolgot.
2022. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!