Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan okozzak nagy meglepetés...

Hogyan okozzak nagy meglepetést kevés pénzből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 éve boldog eljegyzésben élek a párommal van egy 16 hónapos babánkk és most várjuk a másodikat. Augusztus végén lesz a 4. Évfordulónk és valami nagyon jó helyre szeretném elvinni, mert kevés időnk jut egymásra mert nagyon sokat dolgozik hogy eltartson minket. Tudnátok adni valami tippet hogy mivel tudnám meglepni, ami olcsó és ötletes is??? Emlékezetes pillanatot szeretnék okkozni neki. Esetleg tipp valami jó ajándékra?


2016. jún. 1. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%

Na egy újabb eltartott, semmireszülős pitsa... Mondjuk lepd meg azzal, hogy nem vered el a pénzt fölösleges sz_arságokra.

A piros kézzel lehet lepontozni.

2016. jún. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
55%
1# azt ugye tudod,hogy a gyerekeket közösen vállalták? egy 1,5 éves baba mellett és egy újabbnál a pocakban mit csináljon a kérdező? takarodjon el dolgozni? vagy hogy gondoltad?
2016. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
38%

Az első előtt kellett volna "eltakarodni" dolgozni, egy kis vagyont felhalmozni, és akkor most nem lenne ekkora gond egy kis kiruccanás megszervezése. Ja meg apuka se rokkanna bele 40 éves korára, hogy eltartsa a kiscsaládot. De kussolok is, tudom itt az a módi, hogy szüljünk bele a vakvilágba, szereteten meg fényen is fölnő az a gyerek.

Ja és kérdező, gyerekgyártásból nem lehet "nagyon jó helyekre" elmenni. Nézz szét a sarki kifőzde ajánlatában.

Továbbra is a piroskézzel lehet nemtetszést kifejezni. Jobb alsó sarok.

2016. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%

Mégis mi a baj azzal, hogy otthon van egész nap, foglalkozik a gyermekkel és vezeti a háztartást? Az sem olyan könnyű ám, főleg ha várandós is mellé.


Amúgy jó ötlet, ha elviszed valami olyan helyre, ahol randiztatok már, lehet nosztalgiázni meg romantikázni. :)

2016. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
55%
79% elég durván fogalmaz, de igaza van. Ha ekkora gond a megélhetés, hogy a párodnak nincs is élete a munkán kívül, akkor nem azon kéne tűnődni, hogy hova szórd a pénzt, hanem hogy hogy lehetne jobban beosztani. Vannak ingyenes programok, pláne hogy most jön a nyár, nézz szét a neten. "Nagyon jó helyekről" majd akkor ábrándozz, ha majd telik rá anélkül, hogy hó végén tologatni kéne a csekkeket.
2016. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
24%

Csóró időszakunkban(habár gyerek még nem volt) párom elvitt cukrászdába, a felszolgáloval megbeszélte tegyenek a sütibe gyertyát es ugy hozta a felszolgálo hogy meggyujtva es boldog születésnapot kívánt.

Lehet mert nő vagyok, de megkönnyeztem es maradando!


De hirtelen meglepik mindig örömet okoznak.

Pl volt hogy kaptam ffi tusfürdőt valahonnan, nálam volt, nem tudtam hogy adjam át mert mentünk mindenhova igy mindenhova cipeltem, egy vendéglátohelyen míg elfordult meg kihozták a rendelést odatettem az asztalra :D meglepődött, mosolygott es napok mulva is emlegette :)

2016. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
*a cukrászdázás nálunk szokásos volt a fekszolgáloval meg ugy beszelte meg míg nem láttam, szoval a gyertyás süti valóban meglepett.
2016. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

Másik ötlet.

Tükörre üzenet, ha reggel megy mosakodni, azzal szembesül:)

Olyat olvastam ilyesmit hogy vki azt irta, igaz nőnek hogy"látod milyen szép vagy?nem véletlenül téged választottalak :)"


Vagy hűtőbe venni sört es hűtőajtora írni pl valami vehemens szöveget. Nedves és csak rád vár mi az? Vagy hasonlot, a sörre meg cetli boldog szülinapot :)

2016. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%

Akkor áruld el, hogy hol laksz és mennyit szánsz rá és miket szeret a férjed

(kirándulni, fürdeni, pihenni, a hasát stb...)

2016. jún. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Kedves első valasz ado. Nem egy 16 éves kis ribi vagyok aki gyereket b***szt a világba hanem felnőtt érett nő vagyok. Igen volt munkám de arrol nem én tehetek hogy kirúgták mikor teherhes lettem. Amugy sem elszorom a pénzt hanem nem drága hülye felesleges dolgokra akarom költeni hanem maradandó élményt akarok okozni nem pedig megveszek valami drág a szart vagy elviszem egy drága szar helyre aztán jövőre meg már nem is emlékszem se én se ő rá.
2016. jún. 2. 06:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!