Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan okozzak nagy meglepetés...

Hogyan okozzak nagy meglepetést kevés pénzből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 éve boldog eljegyzésben élek a párommal van egy 16 hónapos babánkk és most várjuk a másodikat. Augusztus végén lesz a 4. Évfordulónk és valami nagyon jó helyre szeretném elvinni, mert kevés időnk jut egymásra mert nagyon sokat dolgozik hogy eltartson minket. Tudnátok adni valami tippet hogy mivel tudnám meglepni, ami olcsó és ötletes is??? Emlékezetes pillanatot szeretnék okkozni neki. Esetleg tipp valami jó ajándékra?


2016. jún. 1. 21:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%
Pedig ugy tűnik hogy az vagy, megis minek kellett a második gyerek akkor? Inkább az első után kerestél volna munkát főleg ha tudod hogy milyen helyzetben éltek
2016. jún. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:
39%
Komolyan te nevezed magadat felnőtt érett nőnek? Azért ezen elgondolkoznék
2016. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

"Hogyan okozzak nagy meglepetést kevés pénzből?"


...hát "nagy meglepetés" lesz, ha pl. bejelented, hogy még további gyerekeket szeretnél.

2016. jún. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Kedves kérdező! Ámbátor távol álljék tőlem, hogy kötekedjek, ha 16 hós a picid, akkor mikor terhes lettél vele, már ezer éve élt a törvény, miszerint a várandós nő védett(a terhesség pillanatától, ha nem is tud még róla), ergo elbocsájtani nem lehet, veled sem tehették volna, vagy nem is tették meg, ha mégis, akkor a munkaügyi bíróság orvosolta volna a problémádat, de valószínűbb, hogy a főnök meggondolta volna magát, mikor perrel fenyegeted.Nem linkelek jogszabályt, mert nem kérted és majd jönne úgyis a magyarázat, hogy miért volt a Te eseted az egyetlen kivétel, kíméljük egymást ettől meg. No de mivel nem munkaügyi tanácsot kértél, így próbáljunk segíteni is, ehhez továbbra is az kellene, hogy eláruld merre laksz saccperkábé és mégis mennyi az a maximum összeg amit erre szánni tudsz, ezen információk nélkül képtelenség épkézláb ötleteket adnunk neked.
2016. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
48%
Menjetek el piknikezni valami tópartra, vagy patakpartra, ami a közelben van..
2016. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Kőszegiek vagyunk, és azért rugtak ki mert próbaidős voltam marketing menedzserként pályakezdőként, nem járt le a három hónapon csak 2,5 volt meg rögtön az egyetemről oda mentem dolgozni. A történtek után fellebeztem én is de csak kártérítést fizettek meg emelt díjú gyest és családit ítéltek meg valamint azt mondták várnak vissza ha lejárt. Egyébként azt nem mondanám hogy csórók vagyunk csak nem vagyunk gazdagok, meg a vőlegényem 3 műszakban gyárban dolgozik mert neki nincsen felsőfokú végzettsége. Nem azt szeretném hogy beüljek vele egy drága étterembe aztán megvacsizunk és elfelejtünk mindent, hanem olyan programot szerveznék amire 10-15 év múltán is jó lesz vissza emlékezni. Nyugodtan el lehet jönni meg lehet nézni ki vagyok, mert nem hazudok a címemet is megadom ha kell. Semmi olyan nem jut eszembe ami tényleg nagyon jó lenne. Gondolkodtam meglepetés vacsorán, vagy hogy elviszem a kedvenc együttese koncertjére de ennél azért jobbat szeretnék. Ajándékot már találtam neki már csak a megfelelő helyre és programra kellene rájönnöm.
2016. jún. 3. 21:11
 17/23 A kérdező kommentje:
Illetve azt még hozzá tenném hogy a második babát a párom akarta, mert a második megszületése után szeretnénk összeházasodni hogy mindketten velünk legyenek és igazi családban érezhesse magát mert az ő szülei elváltak és a testvérei felezve lettek édesapja és édesanyja között.
2016. jún. 3. 21:17
 18/23 anonim válasza:
53%
Sziasztok! Sajnálattal olvastam el a kommenteket ugyanis borzasztó érzés látni hogy egyes gazdag beképzelt önimádó undorító emberek lenézik azt aki kevés pénzből él meg. Először is kedves kommentelők 24 éves ANYA vagyok és SZEGÉNY!! Nem vagyunk teli pénzel minimálbéres a párom nekem gyesem van albérletben élünk mégis él és virul a lányunk. Felháborító hogy a gazdag beképzelt majmok azért bántanak egy fiatal lányt mert gyereket szült. Mi rossz van ebben???????? SEMMILYEN ROHADT JOGSZABÁLY NEM TILTJA HOGY SZEGÉNY EMBER GYEREKET NEM SZÜLHET. Süllyedjetek el szégyenetekben hogy bántjátok ezt a szegény lányt!! Sokkal többet adunk mi szegények a gyerekeinknek mint a bruzsuj bunkók akik elkényeztetik meg ajnározzák azokat a gyerekeket akik később ugyan ilyen gerinctelen férgek lesznek mint a szüleik. Neked viszont drágám azt ajánlom hogy vidd el a párodat a legközelebbi folyó vagy patak vagy bármi partjára "biciklizni megyünk" kifogással készíts elő minden olyan kelléket ami igazán a saját munkád gyönyöre lesz akár egy ebédet kis süteménnyel vagy egy kora délutáni vacsora akármi a lényeg hogy te csináld mert az szívből jön. Nekem is bevállt a párom imádta. Ezekkel akik meg szídnak vagy bántanak ne törődj mert ők még nem tudták meg életük során hogy milyen szegényként élni remélem megtapasztalják és bele is rokkanak. Egyébknt a hűtős sörös trükk se rossz én is ki fogom próbálni. :)
2016. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem itt feljebb csak azt véleményezték, hogy eljegyzés alatt terveztek családot, és nem házasságkötés után.

Az anyagiaktól függetlenül, és igazuk is van.

Mert a gyerek bizony nagyobb elkötelezettség, mint a házasság, nem?

2016. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
0%
Ugyan már... Én még eljegyzésben sem vagyok az élettársammal és még is van gyerekünk, sőt rajtam kívül még számos másik ember is így van vele. E "takarodtál volna el dolgozni" az "újabb eltartott" meg a "16 éves ribi" kifejezések nem éppen a legjobb véleményezések mikor nem is ezt kérdezte a hölgy. Ez a weblap arrol szól, hogy tisztességesen megválaszoljuk a másik kérdését a saját tapasztalataink alapján. És akik ezeket a csúnya kifejezéseket használta egy olyan lányra akit nem is ismer annak az élete vagy nyomorult, vagy egyszerűen irigy mert neki nem lehet esetleg csak egy tapló. És az ilyeneket le kellene tiltani erről a weblapról. Az Utolsó előtti voltam!
2016. jún. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!