Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan okozzak nagy meglepetés...

Hogyan okozzak nagy meglepetést kevés pénzből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 éve boldog eljegyzésben élek a párommal van egy 16 hónapos babánkk és most várjuk a másodikat. Augusztus végén lesz a 4. Évfordulónk és valami nagyon jó helyre szeretném elvinni, mert kevés időnk jut egymásra mert nagyon sokat dolgozik hogy eltartson minket. Tudnátok adni valami tippet hogy mivel tudnám meglepni, ami olcsó és ötletes is??? Emlékezetes pillanatot szeretnék okkozni neki. Esetleg tipp valami jó ajándékra?


2016. jún. 1. 21:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
39%
Menjetek fel az Írott-kőre, főleg, ha együtt még nem voltatok..
2016. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Kései Sirató ***** válasza:
44%
Kérd meg a kezét, ha már ő nem kéri meg a tiédet! A túrázás amúgy sztem is jó ötlet és nem kerül pénzbe. Kőszeghez nagyon közel van Velem, és ott gyönyörű patakparton indul az út fel az Írott kő felé. Nem kell rohanni, írtad, h kismama vagy, lehet szép nyugis tempóban is menni, csak vigyetek elég vizet.
2016. jún. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
36%
Kevés pénzböl meglepetés? Én tudom a választ, és ingyen van! Jelentsd be, hogy elmész végre dolgozni! Hidd el boldog lesz! :) Isten verjen meg téged is mint sok nőt magyarországon hogy a férjre támaszkodva azért vett el hogy eltartson... nem a 18-19 században élünk.... ingyenélő vagy te ghecy... mondjuk nemcsodálom ismerösöm, sőt rokonom közt is van ilyen.... minden honapban kölcsönkérnek pénzt hogy tudjanak enni de nemdolgozik a feleség már 10-en x éve direkt azért szült 4 gyereket és nyomorognak már nemszül többet mert már tulsok lenne inkább lebetegíti tönkreteszi magát csakhogy nekelljen elmenni dolgozni :D
2016. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!