Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől változhat...

Szerintetek mitől változhat meg gyerek ennyire? Pl vissza beszél csunyàn dohányzik suliban Wc-ben

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Biztos a lázadó korszakában van és a társasága elhitette vele, hogy ez a menő. Ő meg követi mert figyelemre vágyik. Lehet a szülők figyelmét is magára akarja vonni. Meg van az az időszak amikor,, engem senki sem ért meg"
2022. jan. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
40%

Én valamiért sosem mentem bele az ilyen “menő” dolgokba. Én konkrétan undorodtam ezektől, de fogalmam sincs hogy miért. Az én értékrendem valahogy így alakult ki, hogy én minden ilyet szándékosan kerülök. Képes vagyok még a gyerekpezsgő leírását is elolvasni, hogy van-e benne alkohol, mert ha igen, akkor nem iszok belőle.


Tényleg nem tudom miért, de nehéz erre választ találni, pont úgy, ahogy a kérdésre is.


Talán hajlamtól függ, és nem a társaságtól.. nem tudom.

16/f

2022. jan. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Minket vallásosan neveltek, rendszeresen jártunk gyerekként is templomba. Lány tesóm bulikon iszik, cigizik. Én sose próbáltam a cigit, az alkoholt meg nem szeretem. Sosem voltam berugva. Szerintem is hajlamtól és személyiségtől függ.
2022. jan. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%
Hiány. Pofonok hiánya.
2022. jan. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
44%
Szülői minta lesz az. Covidátok.
2022. jan. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
83%
Nem lehet minderre ráfogni hogy kamasz és lázad. Lehet hogy figyelem kell neki. Igen van ilyenkor egy ,, senki nem ért meg” időszak amikor meg kell próbálni megérteni a gyereket. Az ő döntéseinek is oka van. Lehet a társaság, családi háttér esetleg trauma ami miatt így akar erősnek tűnni. Ne üssétek a gyereket( valaki írta hogy kellene egy pofon neki) Az iskola is fontos. Például ha gimnáziumban van ahova viszonylag nehéz volt bejutni akkor kevesebben fognak cigizni és kevésbé lesz menő. Szerintem beszélgess a gyerekkel, de ne erőltesd.
2022. jan. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!