Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy már nem szeretem...

Lehet, hogy már nem szeretem a férjem..???

Figyelt kérdés
Karácsony előtt kezdödőtt ez a furcsa érzés.. Sajnos kevesebb törödést kapok, meg sem kérdezi, h milyen volt a napom stb. Semmi dicséretet nem kapok. Szóval nem figyel rám..15 éve vagyunk együtt 2 gyerek, de az a tisztelet hiányzik felöle. Tudom, h már nincs az a nagy lamur.. A sex az mégis remek köztünk, szenvedélyes órákig is eltart. De a napokban valami megváltozott bennem, én sem kérdezem meg tőle, h milyen napja volt, nem is kezdeményezek beszélgetést, nem keresem napközben telefonon.. Mi történik velem???
2022. jan. 2. 23:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
18%

Nem furcsa egy kicsit, hogy itt minden második válaszoló 10-20 éve házas és pont ugyanúgy szerelmesek viszonozva, mint amikor összejöttek? 😂😂😂

Szép mesék.

2022. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
26%
Lehet, hogy mindez a helyesírásod miatt van.
2022. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
54%

21: mi bajod van? Nekünk ebben van kvázi szerencsénk és krva sok munkank, neked másban.

Ez nem csak úgy beleesik az olunkbe, sokat kell érte dolgozni és nem eldobni a másikat, ha valami van, ahogy manapság csinálják.

Kölcsönös kompromisszumok nélkül nem megy, ezt el kell fogadni, ebben a individualista világban.

Vagy talán komolyan el kéne gondolkodnod, H nálad mi nem működik, vagy esetleg rossz helyen keresel.

Mert neked szr, nem feltétlenül mindenkinek szr.

Én gimnazista korom óta együtt vagyok a párommal, voltak hullámvölgyek, de kitartottunk egymás mellett, azóta meg kb osszenottunk. Ebben mi nem hihető? Az emberek kitartassal osszecsiszolodnak és együtt maradnak, de ehhez sok munka kell. 🙄🙄

2022. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!