Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeretem vajon a férjem?

Már nem szeretem vajon a férjem?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkozok ezen a kérdésen. Van pénze, háza, két közös gyerek. Feleségül akar venni jövőre. Én nem tudom mi legyen, egyszer már át vért, azóta ezek a gondolatok.
2019. okt. 7. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem vagytok házadok, hogyhogy a férjed?
2019. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen gondolkodnod kell, akkor nem szereted.
2019. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
91%
Most mi mondjuk meg, hogy szereted-e vagy nem?
2019. okt. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Bírom az ilyen szépen kifejtett kérdéseket..
2019. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem a férjem, el akar venni. Élettartam, párom. Bocsi
2019. okt. 7. 11:12
 6/19 anonim ***** válasza:
31%
Van pénze, ennyi, más pasinak nincs, ezt tapasztalom, a pénznek nincs szaga, tarthatsz szeretőt ismerősöm is ezt csinálja, nem egy férfi alkat férje van ott lenn sem jeleskedik, de vett neki autót meg nem kell dolgoznia, van egy ghánai szeretője meg 2 gyereke, neki az a boldogság, jobb mint ha lenne párod akit szeretsz, de ritkán látod mert mind a ketten dolgoztok látástól mikulásig...
2019. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

" Van pénze, háza"


Te ezeket szereted, nem a párodat.

2019. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Ha szeretnéd, akkor nem az anyagi hátterét sorolnád, hanem a pasid pozitív tulajdonságait.

Mivel csak a pénzére hajtasz, ugyanolyan ribizli vagy mint a többi nőtársad, akiknek csak a pasik pénze számít.

2019. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%
A bankszámlát szereted, a házat szereted. A két gyerekben már nem vagyok biztos. De a pasast nem szereted, az biztos.
2019. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
87%

"Feleségül akar venni jövőre...egyszer már át vért"


Ha hozzámész, akkor meg te vered át!!

2019. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!