Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeretem vajon a férjem?

Már nem szeretem vajon a férjem?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkozok ezen a kérdésen. Van pénze, háza, két közös gyerek. Feleségül akar venni jövőre. Én nem tudom mi legyen, egyszer már át vért, azóta ezek a gondolatok.
2019. okt. 7. 11:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%
El tudod vele képzelni leélni az életed? Együtt felnevelni a gyerekeket stb.. Vannak hullámvölgyek minden kapcsolatban, normális az hogy ezt a kérdést felteszed önnagadnak! Ha van közös gyerek akkor arra ügyelj ha válásra kerül a sor rajtuk civódás lesz! És ök fogják megsínyleni! Csak azért mert gyerek van nem kell házasodni.. Szerintem itt nem arról van szó hogy szereted e hanem hogy a házasság intézménye neked való e.
2019. okt. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Miben vert át?
2019. okt. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%
Beszarás, hogy ezen két közös gyerek után kezdesz gondolkozni!
2019. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha ezen gondolkodol akkor nem szereted.
2019. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Megcsalt egy húsz éves lánnyal.
2019. okt. 7. 13:01
 16/19 anonim ***** válasza:
76%

Lehet,hogy szereted még a férjedet, csak nem tudtad azt feldolgozni,hogy mással megcsalt.

Nem lehet,hogy azért akar feleségül venni,hogy bizonyitson mekkorát tévedett?!

2019. okt. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
95%
Gondoltam, hogy megcsalt, ezért gondolkodsz. Nem mindenki tudja megbocsátani a megcsalást. Így ne menj hozzá, felesleges. Kérd ki egy pszichológus véleményét, vagy menjetek el párterápiára. Ha elmegy veled, akkor azzal bizonyít(hat)ja, hogy tényleg őszintén megbánta a félrelépést és téged akar. Vannak emberek, akik át tudnak lépni a megcsaláson, vannak, akik soha. Te jelenleg az utóbbiakhoz tartozol.
2019. okt. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
43%
Ha feltetted ezt a kérdést, akkor bizony te is tudod a választ. Nagyon is jól. :(
2019. okt. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Megcsalt egy húsz éves lánnyal."


Legyél büszke rá, hogy még a 20 éveseknek is kell a pasas.

:)

2019. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!