Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy már nem szeretem...

Lehet, hogy már nem szeretem a férjem..???

Figyelt kérdés
Karácsony előtt kezdödőtt ez a furcsa érzés.. Sajnos kevesebb törödést kapok, meg sem kérdezi, h milyen volt a napom stb. Semmi dicséretet nem kapok. Szóval nem figyel rám..15 éve vagyunk együtt 2 gyerek, de az a tisztelet hiányzik felöle. Tudom, h már nincs az a nagy lamur.. A sex az mégis remek köztünk, szenvedélyes órákig is eltart. De a napokban valami megváltozott bennem, én sem kérdezem meg tőle, h milyen napja volt, nem is kezdeményezek beszélgetést, nem keresem napközben telefonon.. Mi történik velem???
2022. jan. 2. 23:08
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
19%
Csináld a dolgod. Ne gondolkodj ilyeneken.
2022. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Követem, ha nem baj. Hasonló a szitu, csak 1 gyerek, 20 év és több eü problémával.
2022. jan. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Első, ez aztán hasznos tanács...
2022. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nekem hiányzik az ölelés a csók, a törödés. Általában én kezdeményezem,nem ő.. Nem tudom,úgy érzem én többet teszek a kapcsolatunkért, kedvében járok stb. De nem kapom vissza😔
2022. jan. 2. 23:19
 5/23 anonim ***** válasza:
42%
Nálunk ugyanez a helyzet. Csak mi nem vagyunk házasok és csak nemegész 1 éve vagyunk együtt. Párom mindig hiányolja, hogy nem írok neki, nem hívom fel napközben. De ha egyszer nem történik semmi, akkor miről beszéljek neki? Minek hívjam? Ő sem teszi, de elvárja. Pedig nála napközben több minden történik, mint nálam, mozgalmasabb a napja. De nekem meg van dolgom is, nem érek rá őt 0-24-ben szórakoztatni.
2022. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Beszélned kéne vele erről
2022. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is beszélned kéne vele.
2022. jan. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem lehet leírni normálisan, hogy szex?
2022. jan. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
Valami oka biztos van a dolognak, hogy honnan fakad, azt kéne megoldani.
2022. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
65%
A szerelem 2 év alatt elmúlik. A szeretetnek, megbecsülésnek, érdeklődésnek meg kéne maradnia. Inkább ő nem szeret téged, a tiéd csak reakció. Mióta áll ez fenn?
2022. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!