Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy már nem szeretem...

Lehet, hogy már nem szeretem a férjem..???

Figyelt kérdés
Karácsony előtt kezdödőtt ez a furcsa érzés.. Sajnos kevesebb törödést kapok, meg sem kérdezi, h milyen volt a napom stb. Semmi dicséretet nem kapok. Szóval nem figyel rám..15 éve vagyunk együtt 2 gyerek, de az a tisztelet hiányzik felöle. Tudom, h már nincs az a nagy lamur.. A sex az mégis remek köztünk, szenvedélyes órákig is eltart. De a napokban valami megváltozott bennem, én sem kérdezem meg tőle, h milyen napja volt, nem is kezdeményezek beszélgetést, nem keresem napközben telefonon.. Mi történik velem???
2022. jan. 2. 23:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
Meg kell beszélni mindent, amint rossz érzés támad benned, mert a rossz érzés csak tovább fog tartani...
2022. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
98%
Ha nincs meg a kölcsönösség érzése az nagyon demotiváló tud lenni. Mégsem gondolom, hogy amit most érzel, az végleges és helyrehozhatatlan lenne. Inkább egyfajta védekező reakció, mert elhanyagolva érzed magad, és minek igyekezni, ha a másik fél ezt nem értékeli. Jogos. A férfiak - minden tiszteletem - de időnként elég bambák tudnak lenni. Arra biztatnálak, hogy beszélj vele, mert ezen az érzéseden, a kapcsolatotokon ketten tudtok változtatni. Mond el neki, hogy bánt téged, amikor nem, vagy csak kevés figyelmet szentel neked, amikor nem viszonozza a kedvességed, mert ilyenkor úgy érzed, hogy nem tisztel, nem vagy neki elég fontos. Mert azzal, hogy érdeklődik irántad, hogy figyel rád, azt erősíti benned, hogy fontos vagy neki, és értékes a számára. Talán kicsit több időre lenne szükségetek kettesben, új közös élményekre. Mármint a hálószobán kívül, de, hogy a vonzalom megvan közöttetek az nagyon biztató! ;)
2022. jan. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
13%

15 éve vagytok együtt, mire számítottál? Hogy úgy fog csókolgatni még mindig, mint a tinik, akiknek az az első ilyen élményük? Nyilván a kor előrehaladtával ez kevésbé lesz fontos, nem gyerekek vagytok már.

Nőlj fel.

2022. jan. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

Neked sem volt még jó kapcsolatod, 14-es, ha szerinted ez ennyire meglepő dolog lenne…

Kérdező, beszélgessetek, az ilyen problémákat simán meg lehet oldani. 😊

2022. jan. 3. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha úgy érzi, nem a legjobb a kapcsolata a férjevel miért kellene ebbe beletörődnie? Teljesen mindegy, hogy 1, 10 vagy akár 30 éve van egy pár együtt, bármikor érezhetik azt, hogy kicsit megfáradt a kapcsolatuk. Persze idővel másak lesznek a prioritások, de a kérdező hölgynek is örökös joga van ahhoz, hogy megbecsültnek és boldognak érezhesse magát nőként a párja oldalán. Felnőni nem azt jelenti, hogy meg kell keseredni meg belesüppedve tűrni egy kiüresedett kapcsolatban. A kérdés Kedves Kérdező valójában az, hogy Te magad hiszel-e még kettőtökben, abban, hogy férjed vissza tudja hódítani a szíved, és szeretnéd-e.
2022. jan. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%

#16


Jaj pont az ilyen gondolkodás miatt van annyi válás!

2022. jan. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
1%

#15:

Te vagy az, aki álomvilágban él. Gondolom elég fiatal lehetsz, ha ilyen naív gondolkodásod van.

2022. jan. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
88%
46 éves vagyok, majd’ 30 éve a férjemmel. Lehet, naív vagyok, de legalább boldog is. És igenis kitartok amellett, hogy bármit meg lehet beszélni, ha mindkét fél akarja.
2022. jan. 3. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Mi 12 éve vagyunk együtt, megbeszélünk mindent, pedig sajnos elég nehéz velem. a kommunikáció az sorsdöntő, mondom én, aki sokszor a homokba dugja a fejét. :) De a Párom emlekeztet erre és szól, ha valami rosszul esik neki.
2022. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%

De ezen mit kéne megbeszélni? Nem az van, hogy hónapok óta nem néz a pasi a feleségére, vagy bármi, van szex is ugyanúgy. És KARÁCSONY óta van "furcsa érzése" a kérdezőnek, kvázi egy hét alatt (legyen másfél), eljutott odáig, hogy hát ő már kiszeret a férjéből és nem érdekli semmi.

Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy itt a férj a gonosz és vele vannak problémák...


Imádom a férjem, és ő is engem, de speciel a karácsonyi hajtás, rokonozás, főzés, vendégsereg, ideodamegyünk után hétvégén már baromira jól esett, hogy hagyjuk kicsit békén egymást, hadd kockuljon magának, hadd olvassam végig a könyvemet végre. Ez még nem a világ vége.

2022. jan. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!