Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a párom hozzáállása...

Normális a párom hozzáállása az édesanyjához?

Figyelt kérdés

A problémák már a kapcsolatunk elején kezdődtek, az anyja kijelentette már akkor több alkalommal, hogy nem tud engem elfogadni.Párom eleinte még csak kiállt szavakkal - és tettekkel - is mellettem, hanyagoltuk a látogatást, de az utóbbi időkben - főleg, mióta terhes vagyok - mintha jobban húzna az anyja felé, pedig a szülei már nem egyszer meggyanúsítottak azzal, hogy csak érdekből szeretnék gyereket, hogy a páromat "megfogjam".

A legutóbb már olyan dolgokat is a fejemhez vágott, mintegy fenyegetőleg, hogy kedvesem el fog egyszer engem hagyni amiatt, hogy "nagyon rossz háziasszony" vagyok.( Elmondanám: 1x nem járt nálunk, nem tudhatja hogyan élünk..)

A gyerekkel kapcsolatosan már többször ígérte a segítségét, de már 2 ízben is lebukott előttem azzal, hogy hitegetett.

Párom ezek ellenére vakon megbízik benne, a mai napig körülrajongja, és nem képes észrevenni azt, hogy őt is folyamatosan vezeti-és megvezeti.Majdnem mindenben egyetért vele, olyan dologban is, ami engem maximálisan háttérbe szorít.


2010. szept. 7. 17:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
a gyerek oda kell legyen bejelentve ahova az anyja. én sem bírom anyósom megpróbáltam többször, nem ment, így apa megy hozzá én nem és a gyerek is ritkán fog főleg mert megint paraszt volt múlt héten. nem a legjobb megoldás, de legalább nem idegeled magad
2010. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!