Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy egyeseknek...

Miert van az hogy egyeseknek mindent a segguk ala tesznek a szulok mig masoknak kuzdeniuk kell az alap megelhetesert is?

Figyelt kérdés
Akik mindent megkapnak meg lenezik azt aki kinlodik.Nem igazan ertem hogy az ilyen szulok miert vallalnak gyermeket?Ha nem tudjak megadni a let minimumot se nekik.Magamrol beszelek itt,18 evesen vegeztem es azt mondtak a szuleim h nem tudnak tovabb tamogatni,menjek dolgozni.25 eves vagyok,berelt lakasba elek naprol napra kuzdok a megelhetesert es elegem van...haragszom ezert az eletert amit kaptam,bar meg se szulettem volna,ne vallaltak volna mert igysincs eletem,nem er semmit az egesz
2021. dec. 17. 09:14
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Tanulj valamit levelezőn, fejleszd magad, máris több lesz a pénzed"


AZért tenni is kéne valamit.

2021. dec. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
51%
Kevés a penz akkor munkahelyet kell váltani
2021. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
7. Kérdező téged nem szerettek/szeretnek a szüleid. Ha ugyanilyen anyagi körülmények között nősz fel, de szeretetet, törődést, figyelmet kapsz életed első 15-20 évében, akkor sokkal boldogabb ember lennél és nem így állnál a dolgokhoz. Az elég sokat elmond, hogy a szüleid havonta egyszer keresnek téged telefonon. Sajnálom, de neked 50-100 millió forintot adva is boldogtalan lennél, mert nem voltál szeretve a családod által és ez miatt egy óriási belső űr tátong benned.
2021. dec. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

A penz nem boldogit de a penztelenség se

Ugyhogy en a penzre szavazok

2021. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!