Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy egyeseknek...

Miert van az hogy egyeseknek mindent a segguk ala tesznek a szulok mig masoknak kuzdeniuk kell az alap megelhetesert is?

Figyelt kérdés
Akik mindent megkapnak meg lenezik azt aki kinlodik.Nem igazan ertem hogy az ilyen szulok miert vallalnak gyermeket?Ha nem tudjak megadni a let minimumot se nekik.Magamrol beszelek itt,18 evesen vegeztem es azt mondtak a szuleim h nem tudnak tovabb tamogatni,menjek dolgozni.25 eves vagyok,berelt lakasba elek naprol napra kuzdok a megelhetesert es elegem van...haragszom ezert az eletert amit kaptam,bar meg se szulettem volna,ne vallaltak volna mert igysincs eletem,nem er semmit az egesz
2021. dec. 17. 09:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
80%
Alapvetően nem értem a gondolatiságodat. Számodra problémás, hogy azok a szülők akiknek van lehetősége segítik a gyerekeiket. Viszont számon kérően felhozod, hogy akinek nincs lehetősége miért nem segíti a gyerekeit. Azzal, hogy durcizol mert nem kaptál mindent készen semmire nem mész. Engem segítettek a szüleim mikor még tanultam de nem kaptam meg mindent rögtön azonnal készen. Meg kellett és meg is kell érte dolgozni.
2021. dec. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%
Hülye gondolkodásmódod van...
2021. dec. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen igazságtalan a világ. Nekem sem adtak mindent meg, sokszor szakad, piszkos ruhában mentem suliba, mert még nem is érdekelte őket. 12 évesen kézzel mostam a kádban a ruháimat, mert nem volt szabad a gépet bekapcsolni, az áram meg víz, azzal is kevesebb jut cigire meg pijára. Én is haragszok, mert ilyen gyerekkorom volt, terrorizált a részeg apám, anyámat meg semmi se érdekelte. Két olyan embernek lett gyereke, akiknek nem kellett volna.
2021. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
69%

Örülök neki, hogy valaki a te oldaladról nagyjából most az egyszer reálisan közelíti meg a helyzetet és nem álszenteskedve kib…ott hálás a szüleinek a szar életéért amit kb végig éhezett gyerekként most meg napról napra él és azt se tudja melyik lyukat tömögesse be, de a lényeg, hogy él és ezért hú de nagy respect a csóró szülőknek.


Véleményem szerint sokan azért vállalnak így is gyereket, hogy öreg korukra legyen aki majd támogatja őket, segít nekik, vagy csak a rokonság nyomására mert hát egy gyerek muszáj, a többit majd megoldjuk…


Én úgy vagyok vele, hogy csak és kizárólag annyi gyereket vállalok (egy!!!) amennyit el is tudok tisztességesen indítani az életben. Ha akarja egy jó szakmával, ha akarja egy diplomával, és minimum egy kis garzonlakással. Nem, nem élete végéig való seggnyalással, de megteremtve számára a lehetőségeket. Nem azért szülöm, hogy 18 évesen kitessékeljem, hogy na akkor innentől old meg magadnak az életedet, próbálj meg nem éhen halni, aztán majd nézz ránk néha.

Szülők pontosan ezzel a felfogással utána csak pislognak amikor a csemete dobbant külföldre és 1-2 évente hazanéz 2 napra.

2021. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy nagy cucc.. az emberek többsége úgy él mint te, de rinyálás helyett igyekszik jó dolgokat találni az életében.
2021. dec. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
78%
Mert sok ember önző. Nem azért vállal gyereket hogy annak a gyereknek mindene meglegyen és jó élete legyen, hanem azért mert neki kell,mert másnak is van, mert hitelhez kell, mert ezzel akarja megtartani a pasiját stb...
2021. dec. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
4-es teljesen egyet értek veled,en se azt kértem hogy egesz eleten at nyaljak a seggem,de igy h kitettek es azota honapban 1x ha felhivnak maguktol hogy hogy vagyok,a gyerekkoromrol nem is beszelve,anyam nekem is alkoholista-orokke kivoltam kozositve mert nem volt szep ruham,nem volt semmim.Igy maradt ez az elet hogy a letminimumert kuzdok,amibol rendesen le se tudok tenni annyit -h esetleg 10 ev mulvara lenne valami valtozas.De azt elvarjak h halas legyek nekik es termeszetesen barmi van ugorjak...
2021. dec. 17. 09:40
 8/34 anonim ***** válasza:
83%

"Nem igazan ertem hogy az ilyen szulok miert vallalnak gyermeket?"


Mert hülyék :D

2021. dec. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Sajnos ez van.

Mindenkinek joga van gyereket vállalni.

A lényeg,hogy transzvesztita mikulást ne lásson,de,hogy milyen mentális állapotú vagy anyagi helyzetű családba születik az már másodlagos.


Sőt,még azért adnak pénzt,hogy gyereket vállalj.

Mert kell a rabszolga.

Pontosan azért,mert mindenki nem élhet jól,és kellenek olyanok is,akik a "töltelék".


Te annyit tehetsz,hogy okulva a szüleid hibájából nem vállalsz gyereket,ha nem tudod megadni neki azt,amit te is szerettél volna megkapni.

2021. dec. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezd már meg ennyi erővel miért van hogy valakinek több pénze van mint a másiknak.
2021. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!