Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is elmene az étvagya?...

Másnak is elmene az étvagya? Áll felettem és nézi h eszek!

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 19:10
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Apápat is nézi meg kérdezi h jó-e de őt nen zavarja
2021. nov. 9. 21:21
 22/55 anonim ***** válasza:
48%
Engem se zavarna. Neked ez azért zavaró, mert a fejedben kitaláltad, hogy zavarónak érzed. Ha nem törődnél vele, akkor nem zavarna, ennyi.
2021. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
49%
Hát én biztos hülyét kapnék tőle.
2021. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
55%
Na és ez csak most lett probléma, vagy csak msot született meg a kérdés ötlete...?
2021. nov. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim válasza:
34%

Anyukám majomanyuka volt, voltak durva esetek. A legkeményebb valami gyomorrontós volt, okádtam és nézte. Elküldtem a bánatba.

Szerintem egypár súlyos ordítozás meggyőzné anyádat is.

Ha valaki fennakadna a módszeren: lehet utánunk csinálni.

2021. nov. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a mama nem százas.
2021. nov. 10. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
51%
Anya ülj le, zavar, ha állsz mellettem. Ennyi. Engem is zavarna.
2021. nov. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk apám volt ilyen, pont a napokban jutott eszembe. Folyamatosan leste, hogy mit eszem, leült velem szembe és bámult. Állandóan kérdezgette, hogy mit ettem, mit eszem, jó-e. A vasárnapi ebédnél állandóan lesett, hogy vágom a húst, hogy szúrom a villára, hogy emelem a számhoz, mindent. Percenként megkérdezte, hogy finom-e. Volt egyszer, hogy már annyira zavart, hogy felálltam az asztaltól és otthagytam. Hallottam, hogy mondja anyámnak, hogy biztos nem ízlett neki. Véletlenül sem azért hagytam ott, mert folyamatosan lesett meg kérdezgettet. De olyan is volt, hogy el se kezdtem enni, mert annyira nézett, kérdezgettet, hogy inkább otthagytam, szó nélkül megette az adagomat. Vagy olyan volt, hogy délben megkérdezete, hogy jól laktam-e, mondom igen, este akartam enni, és mondja, hogy de hát azt mondtad, hogy jóllaktál. Telefonon is fel szokott hívni, hogy ettem-e, vagy fogok-e enni, ha hazamegyek. Az lett a vége, hogy nem mertem enni, mikor otthon volt. Ha éppen akkor ért haza, amikor ettem, akkor gyorsan befutottam a szobába a kajával és eldugtam a szekrényembe. A mai napig nem tudom, miért csinálta. Szerintem sajnálta tőlem a kaját, főleg a húsos kajáknál csinálta ezeket, ő imád enni, főleg húst hússal.
2021. nov. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Nem új probléma csak tegnaoneste huztan fel magam annyira h kérdést írjak. Nagyon éhes voltam és aligh leültem enni már kezdte. Jó? Mondom bele se ettem! Le se nyeltem az első falatot már kérdezi jó? Elég lesz? Megbirod enni? És áll felettem. Ott hagytam az ételt h ennyi elég volt...


De pl pizzát rendelünk azzal is ezt csinálja... egy szeletbe beleharapok már elég lesz? Én csak egyet tudtam meg enni. És hiába mondom h az te vagy akkor ne egyél többet nem kérsz én nem tudom elég lesz e egy még csak most haraptam bele

2021. nov. 10. 18:39
 30/55 anonim ***** válasza:
47%
Na, engem nem érdekelne, hogy nem lehet a szobában enni, ez egy idióta dolog. Én sem bírom, mikor felettem állnak és nézik ha eszem, stb.
2021. nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!