Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is elmene az étvagya?...

Másnak is elmene az étvagya? Áll felettem és nézi h eszek!

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 19:10
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
65%
Oké
2021. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
96%
De ki és hol nézi?
2021. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:
Anyám. Leülök enni a konyha asztalhoz és ott ál felettem nézi h eszek. Egy fakatot veszek be a számba meg se rágom nem nyelem le már kérdezi h jó? Elég lesz jól laksz? És nézi h eszem
2021. nov. 9. 19:20
 4/55 anonim ***** válasza:
85%
És ha megkéred, ne bámuljon, azt mondja: Majd ha meghaltam, szeretnéd, hogy nézzelek! És bebssza az ajtót.
2021. nov. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:

A mért nézelre azt mondja hogy jaaa és néz tovább.


Az esetek 90%ba be se fejezem az evést. Akkor meg mondja tudtam h sokat mertél nem bírod meg enni. Pedig amúgy éhes voltam meg tudtam volna enni csak elment az étvágyam attól h bámul

2021. nov. 9. 19:28
 6/55 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves vagy?
2021. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
99%
Mondd meg neki: "Anya légyszíves ne nézz már, mert zavar" Olyan nehéz? Vagy akkor egyél a szobádban.
2021. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
78%
Arra kíváncsi/azt várja hogy véleményt mondjál róla,hogy ízlik-e.
2021. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
81%

Ülj le vele és beszéld meg. Mondd el neki, hogy így nem tudsz enni. Kérd meg, hogy fejezze be, és ne csináljon úgy, mintha egy csoda lenne, hogy tudsz enni.

Ahelyett, hogy itt beszélsz erről a válaszolókkal, ahelyett oda kéne menned hozzá és megbeszélni hogy ez így neked nem jó. Ne csak annyival rendezd le, hogy "mér nézel"

Itt egy példa: "figyelj anya, amikor eszek, te mindig ott állsz és nézel. Ez engem zavar, nem tudok így enni. Elmegy az étvágyam, rosszul érzem magam közben, zavarba hoz (vagy akármi más még amit érzékelsz), ezért inkább ott hagyom az ételt, és éhes maradok." Itt aztán kérd meg, hogy ezt ne csinálja tovább, esetleg kompromisszumot köthetsz vele, hogy elmondod mit gondolsz az ételről, ha nem áll ott és bámul téged (gondolom a reakciódra kíváncsi).

2021. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Nem engedi h a szobába együnk.


Mondom neki h finom mikor lenyelem az elsö falatot. De tovább áll felettem és néz meg mindja jólnlaksz,besokalsz. Pedig normál adagot szedek

2021. nov. 9. 19:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!