Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is elmene az étvagya?...

Másnak is elmene az étvagya? Áll felettem és nézi h eszek!

Figyelt kérdés
2021. nov. 9. 19:10
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
88%
Engem az zavarna, hogyha áll fölöttem valaki, amikor eszem, ilyenkor megkérem szépen, hogy üljön oda ő is az asztalhoz, és beszélgetünk. Az, hogy néz, az úgy már nem zavar, azért néz, hogy ízlik-e nekem a főztje.
2021. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
57%
Én azt csinálnám ha nem ért a szép szóból, hogy miközben alaposan megrágom a falatot, meredt szemmel bámulnék rá. Minden egyes falatnál. Ki az erősebb? 😀
2021. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
75%
Az engem is zavar, ha valaki néz, miközben eszek, még úgy is ha a az illető is éppen eszik, nem, hogy még úgy, hogy ott áll felettem és akkor direktbe azt bámulja ahogyan én eszem. Szóval megértem, hogy ez zavar téged Kérdező, de nem értem, hogy ezt miért nem neki mondod, ahelyett, hogy itt nyafognál most nekünk? "Anya, légyszíves ne nézd végig ahogy elfogyasztom az ebédemet/akármimet, mert frusztrál engem."
2021. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
61%
Születésed óta csinálja?
2021. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
25%
Így akarja elérni, hogy keveset egyél. Te meg a kívánsága szerint abba is hagyod az evést. A maradékot mind ő eszi meg, azért nem hagy kajálni?
2021. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
45%
lehet, h a mama nem százas. A viselkedése alapján.
2021. nov. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
39%
De rossz neked hogy haptákban lesik jó-e az étel amit a szádba tesznek, és hogy eleget eszel-e. Mindjárt megsajnállak. Amúgy mit vársz? Anyád láthatatlanul intézze a kaját, tiszta ruhát, takarítást, fizesse amit kell (netet is, különben hol szidnád?) Amúgy ne létezzen, ne várjon el visszajelzést: sőt uram bocsá' egy köszönetet, mert mindent megcsinál helyetted?
2021. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki h ne álljon felettem meg nézzen mikor eszek mert idegesítő de ugyanúgy csinálja.

Ha meg inkább ott hagyom az étemt mert így nincs étvágyam enni akkor az a probléma higy a maradékomat kekl pakolgatni jobbra balra( hűtőbe,sütòbe vagy hűtőbe teszem be én,nem is ő).

2021. nov. 9. 21:05
 19/55 anonim ***** válasza:
31%
Akkor valami perverzió ez, épp emiatt nem enged a szobában enned, kell neki az érzés, hogy nem hagy enni.
2021. nov. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
79%
Többi családtaggal is így csinál, vagy csak veled? nem szoktál soha beszélgetni vele, hogy mint két idegen úgy éltek egymás mellett? Idegen nő bámulja az idegen gyereket.
2021. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!