Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyukám nem...

Mit csináljak ha anyukám nem akar elengedni a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja vagyunk együtt és mind a ketten voltunk már a másik családjánál bemutatkozni. Anyukám nem nagyon kedvelte meg és ezt elég nyílvánvalóan a tudtomra is adta. Viszont most a hétvégén sokat kell tanulnia a barátomnak és három órára lakunk egymástól, ezért gondoltuk én mennék hozzá, hogy addig is tudjon tanulni. De anyukám nem akar elengedni, mert hogy ne én mászkáljak hozzá jöjjön ő. Olyat is mondott hogy nem ilyen fiút képzelt el mellém és nem érti miért vagyok vele együtt. Mondhatjuk azt, hogy nem támogatja ezt a kapcsolatot pedig alig ismeri még. Csak így elég nehéz találkozni, hogy tőle kell elkéreckednem. Valakinek valami tanács hogyan tudnám meggyőzni, hogy el tudjak menni hozzá? Mostani alkalomról lenne csak szó, utána ő is jönne hozzánk.

Fiú 19 Lány 16


2021. okt. 6. 17:07
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#10 igen, te megértetted amire gondoltam. A buszon vagy a vonaton nem lehet úgy tanulni, mintha otthon tanulna.
2021. okt. 8. 18:46
 22/22 anonim ***** válasza:
75%
Én sem engedném el a lányomat 3oras útra. Ha akarnak találkozni jöjjenek ide. Bárhogy nem kedvelem, a lányom őt választotta és ezt elfogadom. De azt nem hogy egy fiú miatt órákat utazgasson. Nem szabad sosem egy fiú után futni. az egy hónap amióta jártok az pedig még nem idő. Majd ha egy év lesz majd akkor megértem a problémát.
2022. jan. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!