Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyukám nem...

Mit csináljak ha anyukám nem akar elengedni a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja vagyunk együtt és mind a ketten voltunk már a másik családjánál bemutatkozni. Anyukám nem nagyon kedvelte meg és ezt elég nyílvánvalóan a tudtomra is adta. Viszont most a hétvégén sokat kell tanulnia a barátomnak és három órára lakunk egymástól, ezért gondoltuk én mennék hozzá, hogy addig is tudjon tanulni. De anyukám nem akar elengedni, mert hogy ne én mászkáljak hozzá jöjjön ő. Olyat is mondott hogy nem ilyen fiút képzelt el mellém és nem érti miért vagyok vele együtt. Mondhatjuk azt, hogy nem támogatja ezt a kapcsolatot pedig alig ismeri még. Csak így elég nehéz találkozni, hogy tőle kell elkéreckednem. Valakinek valami tanács hogyan tudnám meggyőzni, hogy el tudjak menni hozzá? Mostani alkalomról lenne csak szó, utána ő is jönne hozzánk.

Fiú 19 Lány 16


2021. okt. 6. 17:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
70%

16 eves vagy, persze, hogy anyadtol kell engedelyt kerned, mit vartal?

Annyit kert, hogy ne te menj, szerintem ezt nem olyan rohadt nehez betartani. Ha most nem jon ossze, akkor majd kovetkezo heten talalkoztok, tuleled szerintem.

2021. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%
Vmi oka biztos van hogy nem kedveli, csak ez épp számunkra titok.
2021. okt. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
71%
12-es. a legtöbb szülönek elég, hogy a gyereke kapcsolatba kezd, és nem marad kisbaba
2021. okt. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
39%

Tehát te Nyíregyházáról felutazol Budapestre a barátodhoz?

Lányként te rohansz a fiú után.

Alkalmanként 6-10 ezer forint elmegy az útra 300+ km esetén

2021. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
37%

14-es: honnan szeded éppen Budapestet meg Nyíregyházát????? MEg azt honnan akarod tudni, hogy éppen a kérdező lakik BP-n és nem a barátja????

Meg nem "lányként rohan a fiú után", hanem egyszeri, kivéteseles alkalomról van szó, egyszer még anyagilag is ki lehet bírni.

(Meg miért mindig a fiúnak kellene szerinted ennyit kiadnai, amikor még tanuló, azaz nincs jövedelme? AZ lenne az igazságos, ha felváltva mennének!)

Illetve azért nem mindenki a középkorban él, hogy a lány ül az ablakban és várja az udvarlókat. Haladj már a korral, ha képes vagy rá.

2021. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
33%
Anyud is volt lány, biztos neki is volt fiúja akit az ő szülei nem kedveltek. Emlékeztessed őt erre, kérdezd meg hogy nagymama az anyu összes fiúját kedvelte-e? És ha nem akkor anyud mit érzett e miatt?
2021. okt. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
56%
#14, én sem értem pontosan, hogy honnan szeded Nyíregyházát meg Budapestet.:D
2021. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#17

Lehet ő volt az anyuka aki megtalálta a posztot 😅

2021. okt. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

#1 igazából én sem tudom miért nem szimpatikus neki

Volt olyan hogy telefonáltunk este és bejött anya aztán egy órán keresztül mindenről beszélgettek

Velem jól bánik, figyel rám

2021. okt. 8. 18:37
 20/22 A kérdező kommentje:
#5 egyáltalán nem jár bulizni és nem is iszik, de cigizni szokott. Valószínű ez zavarja anyukámat
2021. okt. 8. 18:42
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!