Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyukám nem...

Mit csináljak ha anyukám nem akar elengedni a barátomhoz?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja vagyunk együtt és mind a ketten voltunk már a másik családjánál bemutatkozni. Anyukám nem nagyon kedvelte meg és ezt elég nyílvánvalóan a tudtomra is adta. Viszont most a hétvégén sokat kell tanulnia a barátomnak és három órára lakunk egymástól, ezért gondoltuk én mennék hozzá, hogy addig is tudjon tanulni. De anyukám nem akar elengedni, mert hogy ne én mászkáljak hozzá jöjjön ő. Olyat is mondott hogy nem ilyen fiút képzelt el mellém és nem érti miért vagyok vele együtt. Mondhatjuk azt, hogy nem támogatja ezt a kapcsolatot pedig alig ismeri még. Csak így elég nehéz találkozni, hogy tőle kell elkéreckednem. Valakinek valami tanács hogyan tudnám meggyőzni, hogy el tudjak menni hozzá? Mostani alkalomról lenne csak szó, utána ő is jönne hozzánk.

Fiú 19 Lány 16


2021. okt. 6. 17:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Mondjad ezt anyukádnak is, hogy most az egyszer mennék csak te hozzá!

Amúgy mi az, amiért nem szimpatikus anyukádnak? A kinézete - vagy a viselkedése?

2021. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha cickány vagy valami életképtelen libbantneveltetésű lenne én is egyből tiltanám. Nem sokat meséltél róla, így nehéz objektív véleményt írni.
2021. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
De ha úgyis tanul, akkor mi értelme van ott lenni?
2021. okt. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

Nekem az lányoknál alap, hogy ha a szülő nem fogad el, akkor nem is folytatom a dolgot.

Pont az ilyenek miatt, nem jó az ha a szülő ellenzi, sok mindenben üt ki akkor a rossz dolog. Számomra fontos a jó kapcsolat. Akikkel komoly kapcsolatom volt, ott nem az volt, hogy mikor átmentem idegen helyen voltam, hanem mintha a másik otthonom lett volna. Tényleg imádtak eddig mindenhol a szülők is, mindíg várták hogy mikor megyek, vagy a lány mikor jön hozzám. Együtt alvást is néha hamarabb hozták fel a szülők, mint mi magunk között.


Azt a kapcsolatot amiben ti vagytok én biztos nem is folytatnám. Nem jó ez, hogy a szülők nem állnak mögötted és az se ha nyaggatod őket. Ha eddig jó viszony volt ne rontsd el. Szülődből nem lesz másik, pasid valószínű lesz még.

2021. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Azért tiniként elég könnyű megkedveltetni magukat a fiúknak a barátnőjük családjával! Akkor még nincsenek a szülőknek komolyabb elvárásai a fiúval! Csak annyi, hogy járjon iskolába, legyen normális a lányukkal, ne legyen balhés!

Azokat a fiúkat nem szokták kedvelni, akik minden héten buliznak, lerészegednek, nagyszajúak, iskolakerülők! Vagy némely szülőket a dohányzás szokott zavarni vagy amikor tele van tetoválva a srác. Bár, ez utóbbi kettőbe még általában beletörődnek a szülők.

A kérdező pasija is beletartozik valamelyik kategóriába valószínűleg.

2021. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha amúgyis sok a tanulnivalója, akkor szerintem nem kéne most találkoznod vele.
2021. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Egy hónap után én sem engednélek el 16 évesen, és még ráadásul 3 órás az ut!
2021. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Én sem értem, hogy amíg ő tanul, te mit fogsz ott kezdeni? Ilyen esetben szerintem el kellene ezt az utazást engedni, téged nem akar elengedni anyukád, neki meg tanulnia kell. Nem tudtok valamikor máskor találkozni? Hátha addigra meg tudod győzni anyud, neki meg nem lesz dolga.
2021. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem kedveli?
2021. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Akik a tanulásba kötnek bele: a fiú az utazás alatt sem tud tanulni, a lánynál sem, mert nincsenek ott a tanszerei. Otthon addig tanulhat, amíg a kérdezö odamegy, amikor ott van, akkor sem folyamatosan tanul, hanem pihen közben, szóval azért jut egymásra is idejük.
2021. okt. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!