Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szétmegy a családom miattam,...

Szétmegy a családom miattam, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Egy nálam 10 évvel idősebb nőbe szerettem bele.32 vagyok, 1.5 éves a kisfiam. A másik félnek nagyobb gyerekei vannak 11 és 13 évesek. Az enyémmel egyidőben ment széta a második házassaga. A nagy szerelemben olyan kérdéseket tettem fel, hogy ha rendeződik az életünk a későbbiekben lenne e a feleségem, illetve közös gyermek még elképzelhető lenne-e. Őszintén nem volt a válasza. Neki már volt 2 házassága. Az elsőben nem volt közös gyermek a férfi ment félre. A másodikban a férfi nem szerette a családot, csak a veszekedés. Esetünkben nagyon nagy szavakkal mondja, hogy mennyire szeret engem, velem akarja leélni az életét, de akkor az Én elképzelésem, miért vannak félresöpörve? Elhiszem, hogy 2 házasság után nem annyira vágyik rá, de akkor csak éljük le az életünket és majd visszanézzük az ő esküvői fotóit? Nem vagyok benne biztos, hogy ez a családrobbantás megérte.
2021. szept. 30. 16:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedülálló 40-es anyuka lennék biztos egzisztenciával, biztos, hogy csak használgatni tartanék egy ilyen fiatal, de ostoba embert. Hát eldobja a feleségét, a pici gyerekét és meg van lepődve, hogy az idősebb nő nem most jött a falvédőről. Ki ez a veréb, úristen. Nem vagy egy főnyeremény, tudod-e?
2021. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
70%

Ki a tököm akarna 40 felett szülni egy harmadik gyereket?


Én 32 vagyok, most vagyok várandós a másodikkal. Ezután már eleve nem akarnék még egy terhességet végigcsinálni, mert megterhelő és kockázatos. Egy harmadik gyerek első két évét sem akarnám még egyszer végigkísérni, mert minden szépsége mellett kegyetlenül nehéz. Az alváshiány, az ideg... mindegy, szerintem úgysem érted, talán épp ezért dobbantottál a másfél éves fiad és az anyja mellől.


40 felett pláne nem akarnék szülni. A csecsemőhöz sem lenne már se türelmem, se energiám, de nem is az a leggázabb, hanem van fogalmad róla, mennyivel nagyobb a kockázata ennyi idősen a fejlődési rendellenességeknek? Nem, nem. A világért sem vállalnám. Örülnék, mint majom a farkának, a két egészséges gyerekemnek, és nem kísérteném a sorsot többet. Az, hogy manapság 40 felett is UGYANÚGY lehet szülni, baromság. A természet továbbra is úgy működik, ahogy, és leszarja az újdonsült szokásainkat. Lehet 40 felett szülni, persze, lehet. Csak sokkal kisebb eséllyel sikerül, sokkal veszélyesebb az anyára és gyerekre is, marhára nem érdemes. Nem a te tested, és csak kisebb részben érzed a saját felelősségednek (hiszen ugye bármikor lelépsz, ha nem olyan happy), ezért leszarod, gondolom. Neked ez ilyen kis könnyed, egyszerű dolog, mintha a gólya hozná.


Arról nem is beszélve, hogy a két meglévő gyerek is rengeteg munka, felelősség, aggódás, idő, pénz. És előbb-utóbb jó lenne nekik segíteni elindulni az életben. Már középiskolásan ilyen cipő, olyan szórakozás kell nekik. Nem olyan kis olcsók, mint kétévesen, hogy ráadod a szomszédtól ajándékba kapott kinőtt gyerekcuccot, adsz neki egy marékkal a kajádból, meg veszel neki egy túró rudit, és boldog. Már az egyetem alatt teljes értékű felnőttként kell eltartani őket. Hát mi pénz az? Inkább legyen két gyerekem valami elfogadható anyagi lehetőséggel és jövővel, mint három, csupasz seggel.

2021. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
94%
Hát egy ilyennek, mint te nemhogy 40 felett, de egyáltalán nem szülnék gyereket. Szépen megmutattad, hogy milyen vagy és mire lehet számítani tőled. Majd hülye lenne bármit is tervezni veled.
2021. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
95%

Az ilyen ferfiakat szarba se kell nezni. Megis mennyire kell fos embernek lenni, hogy otthagyj egy masfel evest? Johet akkkkarmilyen pina , a Jennifer Lopez akkorse.


A szerelem elmulik, kozlom veled -es nem is oly lassan..


Menj vissza a felesegedhez te barom.

2021. okt. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell annak a csóri asszonynak meg a kisgyereknek se az életébe egy ilyen.
2021. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!